MUDr. Blanka Studýnková, s.r.o.


Náměstí 15, Rakvice 691 03
Ordinace MUDr. Blanka Studýnková, s.r.o. sídlící v Rakvicích v okrese Břeclav zajišťuje služby praktického lékaře pro dospělé. Svým pacientům poskytuji preventivní, diagnostickou a léčebnou péči a nabízím například vyšetření a vystavení potvrzení pro řidičský a zbrojní průkaz, dále laboratorní odběry, EKG a další služby. Zakládám si především na osobním a zároveň profesionálním a odborném přístupu. Výhodou naší ordinace je dobrá dostupnost s možností parkování přímo před ordinací a smlouvy uzavřené s většinou zdravotních pojišťoven.

Nabízené služby:
- preventivní, diagnostická a léčebná péče
- vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz
- laboratorní odběry
- EKG
a další služby.

Ordinaci MUDr. Blanky Studýnkové najdete v Rakvicích na ulici Náměstí 5.

Produkty
  • služby praktického lékaře, preventivní lékařská péče, primární péče pro pacienty, zajištění rodinné medicíny, léčba akutních onemocnění, léčba chronických onemocnění, pediatrické vyšetření

Přeprava sypkých materiálů a dřeva Břeclav, přeprava automobily 3, 5 t.

Přeprava sypkých materiálů a dřeva Břeclav, přeprava automobily 3, 5 t

Výrobce inkontinenčních pomůcek a zdravotnického materiálu


Související články
Nemocnice Na Homolce: Šetrné metody léčby a lidský přístup

Nemocnice Na Homolce

Nemocnice Na Homolce: Šetrné metody léčby a lidský přístup

Nemocnice Na Homolce si klade za cíl být kvalitním, stabilně a efektivně fungujícím zdravotnickým zařízením, které je za každých okolností orientované na pacienta. Věříme, že fakt, že se k nám pacienti v případě řešení svých zdravotních problémů opakovaně s důvěrou obracejí, je důkazem toho, že se našim lékařům, sestrám a pracovníkům výzkumu tato poctivá práce daří.


Světelná reklama od MOOS zviditelní vaše podnikání

MOOS s.r.o.

Světelná reklama od MOOS zviditelní vaše podnikání

Víte, co je první věc, kterou zákazník vidí po příchodu do obchodu nebo kanceláře? Je to reklamní tabule dané firmy, která by měla upoutat jeho pozornost a přivítat ho v budově. Proto by dnes vkusná reklamní tabule měla už být samozřejmostí každé moderní firmy. A na jejich výrobu a prodej se specializuje společnost MOOS, stejně jako na další kvalitní výrobky z polykarbonátových desek a LED panelů.


Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

HOME STYLE s.r.o.

Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

Zařízení interiéru patří k základním potřebám každého jedince. Co člověk to jiný vkus a v krvi každého koluje touha po individuálním řešení dle vlastních představ. Je skvělé, když se dají představy naplnit a přesně o to se snaží i společnost HOME STYLE s.r.o., která se zabývá novými trendy interiérového nábytku a to nejen v České republice, ale celosvětově.


DC měniče, AC/DC zdroje a další elektro komponenty za dobré ceny

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

DC měniče, AC/DC zdroje a další elektro komponenty za dobré ceny

Potřebujete spolehlivé elektro komponenty, které vás nezklamou ani v krizových situacích? Společnost Vienna Components Trading takové nabízí. Pořiďte kvalitní konektory, kabely, jističe, AC/DC zdroje, DC měniče a další produkty z oblasti elektronických a elektromechanických komponent průmyslové elektroniky.


Firemní články
Praktický lékař pro dospělé Rakvice, preventivní, léčebná a diagnostická péče, možnost parkování

Praktický lékař pro dospělé Rakvice, preventivní, léčebná a diagnostická péče, možnost parkování

V naší ordinaci praktického lékaře pro dospělé poskytujeme preventivní, léčebnou a diagnostickou péči, navštivte ordinaci v Rakvicích okres Břeclav.