Petržílkova 1436/35,
15800 Praha 13
-Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
-Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
-Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody
-Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
-Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
-Velkoobchod a maloobchod
Zednictví

Produkty
  • drobné spotřební předměty, potřeby do domácnosti, kuchyňské předměty, bílá technika, elektronická zařízení, vybavení bytu
  • pilařská výroba, jehličnaté truhlářské řezivo, listnaté truhlářské řezivo, impregnace řeziva, hoblování řeziva, práce s nakladačem řeziva
  • správa lesních parků, hospodářská úprava lesů, ochrana lesů, správa vodních toků, kácení dřevin, vysazování dřevin

Informační zdroje
Spotřební zboží ostatní, Dřevo a řezivo - pily, Lesní hospodářství

Související články



David Janoušek, s.r.o.

Prodej nových i použitých EUR palet i s možným dovozem

Společnost David Janoušek s.r.o. se specializuje na prodej dřevěných EUR palet určených k přepravě a skladování včetně možnosti dodání na místo určené. V sortimentu najdete nové i použité dřevěné palety.



Aktuální microsite





Aktuální PR články

Endolab vascular s.r.o.

V oblasti zdravotnictví je kvalita, spolehlivost a compliance naprosto klíčová. Společnost Endolab vascular s.r.o. se sídlem v Praze představuje stabilního partnera pro distribuci zdravotnických prostředků, IVD diagnostiky a logistiku citlivých produktů napříč Evropskou unií. Z kancelářského a skladového zázemí v Praze 8 obsluhuje partnery v celé České republice i v dalších zemích EU.


Endolab vascular s.r.o.

Rychlý přehled Endolab vascular s.r.o. se sídlem v Praze je autorizovaná evropská distribuční a logistická společnost zaměřená na zdravotnickou techniku, molekulární diagnostiku IVD a farmaceutickou logistiku. Působí transparentně a výhradně na trhu EU. Distribuci vede z Prahy pro celou Českou republiku i s přesahem do EU a s registračním číslem v SÚKL: 083459. Součástí jejího působení je také přímé zastoupení asijských OEM výrobců, které nemocnicím a zdravotnickým zařízením přináší úsporu nákladů při zachování vysoké kvality zdravotnických prostředků.