MÍK s.r.o.
Tesařství a prodej řeziva Brno

CZKTesařství Brno - prodej řeziva, palubek, realizace dřevostaveb

Firma MÍK s.r.o. - Tesařství a prodej řeziva Brno - se zabývá prodejem řeziva a palubek a také jejich dodávkou pro občanské a průmyslové stavby. Realizujeme kompletní dřevostavby. Dále také poskytujeme inženýrskou činnost.

Naším primárním zaměřením je prodej řeziva a jeho dodávka na občanské výstavby. Nakoupíte u nás řezivo pro vaše stavby a konstrukce ze dřeva. Dodáváme a montujeme krovy rodinných domů a půdních vestaveb. Dále také zhotovujeme vybavení na zahrady, hřiště nebo vybavení restaurací, jako jsou chatky, nářaďovny, garážová stání, altány, pergoly, terasy, lavičky, mostky, ploty nebo herní prvky na dětská hřiště (houpačky, skluzavky, zahradní domky, prolézačky apod.)

Na míru vyrobíme a dodáme řezivo pro celé dřevostavby, a to jak rodinné domy, tak víkendové chatky. Následně zajistíme jejich výstavbu a kompletaci.

V oblasti průmyslové výstavby se zabýváme zastřešováním objektů. Zajistíme ale i dřevostavby hal, skladů či garáží. Zhotovíme i jejich vybavenost, a to vestavby, dělící stěny, obklady, podlahy, rampy a přemostění a jiné.

Poskytujeme i inženýrskou činnost. Ta spočívá nejen v zajištění projektové dokumentace, ale i realizaci řemeslných prací, které souvisí se zhotovením kompletního díla. V tomto ohledu zajistíme klempířské, pokrývačské, zámečnické a elektroinstalační práce.

V neposlední řadě se naše tesařství zabývá prodejem palubek, ale i přepravních a obalových prvků pro firmy. Na míru vyrobíme atypické palety, přepravní bedny, proklady či klíny.


Katalog firem:    

Dřevěné obaly a palety

,  

Dřevěné stavby a mobilní příbytky

,  

Dřevo a řezivo - pily

,  

Stavební řezivo

,  

Tesařské práce

,  

Vybavení hřišť a sportovišť

,  
Štítky:

tesařství Brno, prodej řeziva, dřevostavby, občanské, průmyslové stavby, inženýrská činnost, palubky