Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná - ideální řešení pro Váš rodinný dům

PERFECT DOOR s.r.o. Garážová a průmyslová vrata Praha

Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná - ideální řešení pro Váš rodinný dům

PERFECT DOOR s.r.o.
Garážová a průmyslová vrata Praha

CZKGarážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata sekční, výklopná, dvoukřídlá, rolovací, boční sekční

Průmyslová vrata a nakládací technika

Průmyslová vrata a nakládací technika

Průmyslová garážová vrata, vyrovnávací můstky, lamelové závěsy a těsnicí límce

Pohony a příslušenství vrat a brán

Pohony a příslušenství vrat a brán

Pohony a příslušenství NICE pro garážová vrata a vjezdové brány


Vstupní dveře

V oblasti garážových vrat - rezidenčních i průmyslových, posuvných a křídlových bran a automatických dveří zajišťujeme prodej, montáž i servis. Dále dodáváme stínící techniku, lamelové clony, požární uzávěry a kouřové zábrany.

Za více než 20 let činnosti na trhu máme zkušenosti se stovkami realizací pro rodinné domy i průmyslové objekty. Jsme schopni opravit jakákoliv garážová vrata od všech výrobců včetně společnosti OLYMPS DOOR, se kterou jsme v minulosti úzce spolupracovali.
V současnosti jsme oficiálním distributorem pro Českou republiku významných světových výrobců Hörmann, Toors, Nice, Nassau, Cais a Becker.

Garážová vrata a brány
V našem sortimentu najdete garážová vrata v prvé řadě rezidenční - sekční, rolovací, dvoukřídlá, výklopná ocelová, boční sekční a také pohony a příslušenství.
Dále realizujeme průmyslová vrata - od sekčních a rolovacích až po křídlová a rychloběžná, vyrovnávací můstky a rampy a těsnící límce a dodáváme motory pro průmyslová vrata.
Montujeme také posuvné a křídlové brány včetně pohonů a a prodáváme komponenty na výrobu bran a příslušenství.

Automatické dveře, turnikety a závory
Další významnou skupinou našich produktů jsou automatické dveře - posuvné vstupní i interiérové, kruhové otočné dveře (turnikety) a otočné křídlové dveře. Tato řešení jsou instalována většinou v místech s vysokou frekvencí průchodu osob.
Využití v této oblasti nachází také automatické závory.

Lamelové clony (PVC závěsy)
Slouží k uzavření otvoru s možností průchodu, tím pádem řeší problémy stále otevřených vrat. Dodáváme všechny dostupné varianty - průmyslové zejména pro oddělení prostorů výrobních hal, továren a dílen, barevné, clony do chladících a mrazících zařízení, pro svařovací boxy, clony odpuzující hmyz do potravinářských provozů a kyvné dveře včetně pojezdového kování.

Stínící technika a pergoly
Zajišťujeme také produkty pro zastínění. V prvé řadě se jedná o předokenní žaluzie a rolety, screenové rolety a markýzy, ale také o pergoly.

Požární uzávěry a kouřové zábrany
Komplexní sortiment našich produktů doplňují protipožární dveře - plné a prosklené ocelové požární dveře, zvukotěsné dveře, protipožární křídlová vrata, textilní, ocelové a speciální požární uzávěry včetně příslušenství. Řešení máme také v oblasti kouřových zábran - vybrat si můžete textilní roletové, průchozí i statické nebo skleněné kouřové zábrany.

Pokud tedy hledáte kvalitní garážová vrata v různých designech a barevných odstínech nebo jiné produkty z našeho sortimentu, neváhejte nás kontaktovat! Řešení na míru najdeme pro rodinné domy i průmyslové objekty.


Katalog firem:    

Kontrolní a bezpečnostní zařízení

,  

Kovová vrata a ploty

,  

Rolety, žaluzie a markýzy

,  
Štítky:

rolovací a sekční vrata, posuvné a křídlové brány