NBS úklidová technika - Tomáš Berka


NBS úklidová technika - Tomáš Berka provozuje internetový obchod s profesionální úklidovou technikou, mycími prostředky a stroji. Profesionální úklidová technika vám výrazně usnadní úklidové práce. Potřebujete-li poradit, neváhejte se na nás obrátit. U nás najdete úklidové prostředky na mytí skleněných ploch, stěrky na okna, rozmýváky, teleskopické tyče, vědra, škrabky, žiletky a další příslušenství včetně mycích prostředků. Úklidové vozíky, mopy, držáky mopů plochých i třásňových, teleskopické prachovky, kompletní soupravy na úklid. Na čištění koberců a textilií extraktory a kobercové automaty. K veškerému sortimentu nabízíme náhradní díly a příslušenství jako například, papírové filtrační sáčky, čerpadla, sací turbíny, kartáče, pady, mufny, sací a tlakové hadice, mopy a náhradní díly pro držáky mopů, košíčky a vědra k úklidovým vozíkům, držáky padů a další. Provádíme i servis strojů a to nejen námi prodaných, ale i těch, které prodala zákazníkovi naše konkurence.

Profesionální úklidová technika - prodej, eshop:
- průmyslové vysavače
- podlahové mycí stroje
- vysokotlaké mycí stroje
- zametací stroje
- čističe koberců
- úklidové vozíky, mopy a nářadí pro ruční úklid
- mycí a čistící prostředky
- rozmýváky, stěrky, teleskopy
- čističe obuvi
- náhradní díly a příslušenství.

Máme pro Vás vše pro snadný a profesionální úklid. Navštívit nás a své zakázky vyzvednout, můžete na adrese Navigátorů 29, Praha 6.

Štítky:

prodej, eshop, servis, profesionální úklidová technika, vysavače, mycí, čistící prostředky, Praha

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Profesionální úklidová technika a příslušenství

Profesionální úklidová technika a příslušenství
Úklidové zařízení pro profesionály, prodej čistících strojů, mycích zařízení a úklidových potřeb. Zaručený servis jak naší, tak i jiné úklidové techniky. To vše zajišťuje NBS úklidová technika.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA NBS úklidová technika - Tomáš Berka
WEBOVÁ STRÁNKA
NBS úklidová technika - Tomáš Berka
www.obchodnbs.cz
Adresa

Adresa

Navigátorů 29
Praha 6 161 00

eshop@nbs.cz
+420 605 710 875


Najdete nás také zde:

ARES
captcha