Top firmy

EDB doporučuje

Popisování výrobků čárovým kódem či logem pomocí gravírovacího laseru snadno, rychle, profesionálně a vždy čitelně zajistí popisovací laser z nabídky společnosti NOVAPAX CZ s.r.o. z Prahy.









Blattného 2338/5,
15800 Praha 13
Telefon: +420 724 878 678

-Velkoobchod a maloobchod
-Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

IČ: 66929440
DIČ: CZ7506145240
Kraj: Praha
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Obrat: 1 mil. až 3 mil. Kč


Telefon:
+420 724 878 678


QR kód firmy Tomáš Kovařík

Plánování trasy


Omlouváme se, nepodařilo se zpracovat trasu.
Kontaktní
formulář

Související články





Nepřehlédněte


AKI PRO spol. s r.o.

S výstupy zabezpečovacího systému jsou úzce spjaty kamerové systémy, CCTV, které účinně monitorují nejen zabezpečené objekty, rodinné domy, ale i volná prostranství k ochraně osob a majetku. Kvalitní kamerové systémy, uzavřený kamerový okruh domácnostem a firmám nabízí profesionální společnost AKI PRO z Prahy.


Aktuální microsite





Aktuální PR články

NOVAPAX CZ s.r.o.

Když se řekne dokonalý povrch, NOVAPAX CZ s.r.o. má odpověď. Už léta se specializuje na broušení, lapování a leštění až do zrcadlových lesků – a k tomu nabízí široký výběr spotřebního leštícího materiálu, který uspokojí i ty největší perfekcionisty. Ať už pracujete s kovem, plastem nebo keramikou, u NOVAPAXu najdete přesně to, co potřebujete k tomu, aby vaše povrchy vypadaly tak, jak si zaslouží – bez jediné chybičky.



Endolab vascular s.r.o.

V oblasti zdravotnictví je kvalita, spolehlivost a compliance naprosto klíčová. Společnost Endolab vascular s.r.o. se sídlem v Praze představuje stabilního partnera pro distribuci zdravotnických prostředků, IVD diagnostiky a logistiku citlivých produktů napříč Evropskou unií. Z kancelářského a skladového zázemí v Praze 8 obsluhuje partnery v celé České republice i v dalších zemích EU.