Společnost FARYJO s.r.o. z Českých Budějovic se specializuje na výrobu bran, plotů, zábradlí i ocelových konstrukcí na míru včetně povrchových úprav jako je zinkování a komaxit.
Společnost FARYJO s.r.o. z Českých Budějovic se specializuje na výrobu bran, plotů, zábradlí i ocelových konstrukcí na míru včetně povrchových úprav jako je zinkování a komaxit.
Blansko
Uherské Hradiště
Žďár nad Sázavou
Olomouc - Chválkovice
IČ: 67169686
DIČ: CZ6802120556
Kraj: Jihočeský
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 1 mil. až 3 mil. Kč
Toužíte po nadčasové kožené sedací soupravě, která zaujme kvalitou i designem? Společnost GALLPRO ze Žďáru nad Sázavou dodává do Brna, Olomouce i Ostravy špičkový nábytek značek Franco Ferri, Calia Italia, LC Partners, Sofanova a Polstrin Design – precizně zpracovaný, stylový a 100% kožený.
Prodejna MASARO STORE v Uherském Hradišti přináší keramické vázy, hrnky, mísy i dekorativní keramiku v boho a přírodním stylu. Stylové doplňky a originální dárky pro každodenní radost i útulný domov.
Některé věci zkrátka v obchodě nenajdete. Ať už hledáte originální dárek, praktický doplněk nebo výrobek s vlastním motivem, dnešní technologie dokážou proměnit nápad ve skutečnost. Pavel Edr z Benešova propojuje svět 3D tisku a gravírování, díky kterým vznikají jedinečné produkty pro jednotlivce i firmy.
Prodejna MASARO STORE v Uherském Hradišti je zaměřená na bytové doplňky, dekorativní polštáře, koberce, vázy, koše i bytový textil v boho a přírodním stylu. Vytvořte si harmonický a útulný domov.
Specialistou na vizuální efekty na sklo, mezi které se řadí potisk a lakování, efekty fotorealistické, matné, třpytivé, 3D mnoho dalších, je společnost LAK Union, s.r.o. z Prahy.