K&K design, s.r.o.
ISOTRA partner

CZKŽaluzie a rolety

Žaluzie a rolety

Interiérové a venkovní žaluzie a rolety s manuálním či elektrickým ovládáním

Markýzy a pergoly

Markýzy a pergoly

Markýzy a pergoly k příjemnému stínění teras, balkonů a zimních zahrad

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata sekční a rolovací s elektrickým pohonem – dodání, montáž


Společnost K&K design, s.r.o. je licenčním partnerem společnosti ISOTRA a.s., která je světovým výrobcem stínící techniky. V našem katalogu produktů naleznete vše od žaluzií, venkovních i vnitřních rolet, markýz, až po sítě proti hmyzu, garážová vrata a dveře. A to vše včetně odborného poradenství a v neposlední řadě také následná péče o každého zákazníka.

Naše společnost je odborníkem na montáž a instalaci stínící techniky v Ostravě. V nabídce máme také GSM systém, který Vám umožní obsluhovat vrata, bránu, markýzy, kotel, zavlažovací a další zařízení pomocí mobilního telefonu.

Máme zkušený tým odborných techniků, kteří Vám nainstalují a namontují vybraný produkt dodaný prvotřídními partnery. Jsme partnerem společnosti ISOTRA a.s., a proto máme možnost našim klientům nabídnout maximální špičku v oboru stínící techniky.

Provádíme především tyto montáže:

- rolety a žaluzie
- venkovní a vnitřní žaluzie
- interiérové a venkovní rolety
- hliníkové a látkové rolety
- horizontální a vertikální žaluzie
- plisse
- japonské stěny
- markýzy
- sítě proti hmyzu do všech typů oken a balkónových dveří
- rolovací, průmyslová a sekční garážová vrata
- posuvné a dvoukřídlé vjezdové brány

Všechny typy žaluzií a rolet s možností motorizace - elektrické ovládání. Také nabízíme mimozáruční servis a opravy výše nabízeného sortimentu.

Nedílnou součástí naších komplexních služeb je bezplatné odborné poradenství a vyměření, díky kterému navrhneme správné řešení a cenovou nabídku. Přebíráme tak veškerá rizika a neseme plnou zodpovědnost za toto vyměření.

Naše společnost K&K design, s.r.o. neustále přináší svým klientům novinky z oblasti stínící techniky a interiérových dveří. Navštivte naší prodejnu, která je umístěna 190 m od zastávky Křižíkova v Ostravě, nebo navštivte naše stránky či e-shop, kde se dozvíte více. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Maximální kvalita, dokonalý servis a rychlost jsou hlavní priority naší společnosti, které Vás přesvědčí, proč využít právě našich služeb.


Slogan:

Jsme ostravští specialisté na stínicí techniku


Katalog firem:    

Kovová vrata a ploty

,  

Rolety, žaluzie a markýzy

,  
Štítky:

žaluzie, rolety, markýzy, Ostrava, plisse, japonské stěny, montáž žaluzií a rolet, sítě proti hmyzu