Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

OP KONTROL spol. s r.o.

Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

OP KONTROL spol. s r.o.
Vyřízení STK, technické kontroly všech typů vozidel, ověření tachografů Opava

Technické kontroly všech druhů vozidel spolehlivě a v krátkém termínu provádí zkušební stanice OP KONTROL spol. s r.o., která se nachází poblíž centra Opavy. Vedle kontrol technického stavu vozidel nabízíme označení skel vozidel, ekologické plakety, ověřujeme a instalujeme digitální i analogové tachografy.

Stanice technické kontroly vozidel - OP KONTROL spol. s r.o.

Technické kontroly vozidel ve zkušební stanici u centra Opavy

Na základě oprávnění provádíme technické kontroly u všech typů automobilů i vozidel přestavěných na LPG pohon. Naše zkušební stanice se postará o vyřízení STK i kontrolu technického stavu nákladních vozidel a traktorů. Po technické stránce zkontrolujeme vozidla dovezená ze zahraničí a rovněž vozidla po přestavbě, přívěsy i motocykly.

Stanice technické kontroly vozidel


Prověření technického stavu vozidla na stanici technické kontroly

Zkušení technici naší zkušební stanice v Opavě pečlivě prověří každé vozidlo po technické stránce. Zkontrolujeme podvozek, výfukový systém, části karoserie, brzdový systém, geometrii, osvětlení vozu, povinnou výbavu a v neposlední řadě evidenční údaje vozidla.

Kontrola technického stavu vozidel


Evideční kontroly, prověření původu vozidel, kontroly na válcové zkušebně

Kromě technické způsobilosti vozidel se soustředíme na evidenční kontroly při přepisu ojetého vozidla, prověřujeme původ a kvalitu vozidel. Využít můžete i naše kontroly na válcové zkušebně brzd pro osobní a nákladní vozidla, ověření čísla karoserie, tažného zařízení.


STK, označení skel vozidel, cejchování a montáže tachografů

Využijte spolehlivých služeb prověřené zkušební stanice a svěřte STK Vašeho vozu do našich odborných rukou, které se postarají o bezchybnou technickou kontrolu vozidla, o označení skel vozidel, plombování, cejchování, montáž tachografů.Stanice technické kontroly STK

Stanice technické kontroly STK

Vyřízení STK, technické kontroly všech typů vozidel, ověření tachografů Opava

Měření emisí

Měření emisí

Měření emisí osobních a nákladních vozidel, traktorů