CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

respol@respol.net

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 553 668 088

Zavolejte nám

Kde nás najdete

č.50
Hlavnice 747 52

ReSpol s.r.o.
Elektroinstalace Opava

Společnost ReSpol s.r.o. z Opavy se zabývá údržbou elektrických zařízení vysokého a nízkého napětí. Montujeme regulační systémy odběru elektrické energie a trafostanice. Jsme rovněž uznávaným výrobcem rozvaděčů nízkého napětí. Úspěšně provádíme kompletní výstavbu a rekonstrukce průmyslových objektů. Působíme nejen v Opavě (Moravskoslezském kraji), ale po celé České republice.

Jsme spolehlivým partnerem a renomovaným dodavatelem nejmodernějších technologií a zařízení.

Poskytujeme individuální řešení v těchto oblastech poskytování náhradních zdrojů, montáže elektroinstalace, iNELS - inteligentní elektroinstalace (Smart Home), trafostanice, přípojky VN - vysoké napětí, projekce a servis, revize elektrických zařízení, fotovoltaické elektrárny.

Dále realizujeme dodávky a montážní technologické celky pro energetiku, výrobu kompenzačních rozvaděčů a rozvaděčů nízkého napětí do 2500 A, sledování regulace odběru elektrické energie, elektromontáže, výstavbu a rekonstrukce průmyslových objektů.
Umožníme kompletní dodávky náhradních zdrojů „na klíč“. Zajistíme nestandardní dodávky elektrické energie prostřednictvím mobilních zdrojů energie.

Provádíme komplexní dodávku, montáž, opravy a údržbu elektroinstalace veřejného osvětlení v obcích, městech a průmyslových zónách či objektech.


Také poskytujeme dopravní služby s hydraulickou rukou, kontejnerovou dopravu do 5 tun a nabízíme stroje jako je hydraulická ruka 12 tun, Mercedes Atago a MAN TGL 180, pronájem hydraulických plošin na automobilovém podvozku (zdvihy 16, 17 a 21 metrů), rýhovač VERMEER RT350, minibarg CAT 432 a Wacker Neuson ET18) a rýpadlo CAT 432E.

Stavební činnost zahrnuje architektonické návrhy, zemní a výkopové práce, terenní úpravy, rodinné domy na klíč, rekonstrukce bytů a domů, výstavba a rekonstrukce průmyslových objektů.

moreless
Informační zdroje

Nákladní doprava tuzemskáElektroinstalační materiálOsvětlení a svítidlaElektroinstalační práceZemní a výkopové práceNová bytová výstavbaPrůmyslové stavbyRekonstrukce a revitalizaceZdvihací zařízení, jeřáby a montážní plošinyEnergetika

SLOGAN: Výstavby a rekonstrukce průmyslových objektů

Štítky: elektro přípojky VN, výroba rozvaděčů, trafostanice, montáže elektro, revize

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Elektro projekce, revize – komplexní údržba elektrických zařízení

Elektro projekce, revize – komplexní údržba elektrických zařízení

ReSpol s.r.o. provádí veškeré revize elektrických zařízení. Firma se věnuje údržbě vysokého a nízkého napětí a zároveň se zabývá regulacemi odběru elektrické energie a kompenzacemi.

Nízkonapěťové rozvaděče, elektrické zařízení - nejmodernější technologie, projekční a revizní činnost

Nízkonapěťové rozvaděče, elektrické zařízení - nejmodernější ...

ReSpol s.r.o. se specializuje na činnost v oblasti rozvaděčů nízkého napětí. Výroba rozvaděčů dle projektové dokumentace včetně revize v Moravskoslezském kraji od prověřené firmy z Hlavnice.


Kontakty

ReSpol s.r.o.
č.50
Hlavnice 747 52
GPS: 49°55′18.23″ N, 17°43′50.2″ E

49°55′18.23″ N, 17°43′50.2″ E

QR kód firmy ReSpol s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA ReSpol s.r.o. Elektroinstalace Opava

WEBOVÁ STRÁNKA

ReSpol s.r.o.
respol.net

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Elektromontáže

Elektromontáže

Stavební činnost

Stavební činnost

Zemní práce a doprava

Zemní práce a doprava

Kde nás najdete

č.50
Hlavnice 747 52

GPS49°55′18.23″ N, 17°43′50.2″ E

Plánování trasy

č.50 Hlavnice 74752

Prospekty

Certifikát kvality firmy