WIPLAST spol. s r.o.


Červený Dvůr 916/5, Krnov - Pod Cvilínem 794 01

Výroba, prodej, montáž:
- plastová okna (plast, plastových), (okno, oken)
- vchodové, balkonové dveře (vchodových dveří)
- francouzské okno (francouzská okna), zimní zahrada
(zimní zahrady)
- demontáž plastových oken a dveří.
Zednické zapravení.
Zakázková výroba dle přání zákazníka.
Zajištění dopravy.
Poradenská činnost.
Záruční a pozáruční servis.
Zelená úsporám (dotace).
Střešní okna.
Garážová vrata.
Doplňky k oknům a dveřím.

IČ: 62362488
DIČ: CZ62362488
Okres: Bruntál
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Borovec

Plastové dveře, plastová okna Krnov, Bruntál, Opava

Plastové dveře, plastová okna Krnov, Bruntál, Opava

Plánujete výměnu plastových oken nebo stavíte dům a hledáte kvalitní okna za bezkonkurenční ceny? Společnost WIPLAST se zabývá výrobou a prodejem plastových oken a plastových dveří. Můžeme se pyšnit tím, že jsme ryze česká firma a tím pádem držitel označení Zaručeně česká okna, se kterým máte jistotu kvalitních výrobků z oblasti plastových oken a plastových dveří. Díky našim šikovným ručičkám jsme získali mnoho náročných certifikátů ISO. Kromě plastových oken a plastových dveří u nás najdete mnohé další výrobky, jako: - prosklené plochy - stínící technika - garážová vrata - střešní okna - parapety - interiérové dveře Při výrobě plastových oken a plastových dveří dbáme na životní prostředí, a proto si můžete být jisti, že všechny naše plastové výrobky jsou 100% recyklovatelné. Vyrábíme plastová okna a plastová dveře přesně podle vašich připomínek. Postaráme se o kompletní proces instalace plastových oken a plastových dveří. Začneme s převozem materiálu na místo určení, poté provedeme samotnou instalaci, popřípadě demontáž starých oken. Při rekonstrukci oken zajistíme taky likvidaci vybouraných výrobků a stavební sutě. Úplnou samozřejmostí je u nás pak záruční a pozáruční servis nejen našich plastových oken a plastových dveří, ale i výrobků jiného původu.


Výroba plastových oken Ostrava, Krnov, Praha, Brno, Olomouc

Výroba plastových oken Ostrava, Krnov, Praha, Brno, Olomouc

Naše firma nabízí výrobu, prodej, montáž, demontáž: - plastová okna (plastové okna) - balkónové i vchodové dveře - prosklené stěny, plochy - zimní zahrady - stínící technika - žaluzie - parapety - rolety - sítě proti hmyzu. Pobočky: - Ostrava, Opava, Havířov, Krnov, Nový Jičín, Jablunkov, Bruntál, Prostějov, Olomouc, Hlučín, Brno, Praha, Horní Suchá.


Dodávka stínící technika, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu Krnov

Dodávka stínící technika, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu Krnov

Zajišťujeme dodávku stínící techniky: - vnitřní žaluzie - vnitřní rolety - venkovní žaluzie - venkovní rolety - sítě proti hmyzu.


Plastová okna, plastové dveře, střešní okna Ostrava, Opava

Plastová okna, plastové dveře, střešní okna Ostrava, Opava

WIPLAST spol. s.r.o. nabízí výrobu, prodej, montáž: - plastová okna - plastové dveře (interiérové i venkovní, posuvné, různé barevné provedení) - dveřní kování - dveřní zámky - střešní okna (výsuvně kývné, elektrické kývné střešní okno, nízkoenergetické střešní okna).


Výroba, prodej garážová vrata Krnov, Opava, Bruntál

Výroba, prodej garážová vrata Krnov, Opava, Bruntál

Nabízíme výrobu a prodej garážových vrat: - výsuvná garážová vrata Trido Mini - garážová vrata Trido Evo - posuvná garážová vrata Evo Mini - výklopná vrata - křídlová vrata.


Garážová vrata Ostrava, Opava, Bruntál, Krnov, Hlučín

Garážová vrata Ostrava, Opava, Bruntál, Krnov, Hlučín

WIPLAST spol. s.r.o. nabízí garážová vrata pro standardní garáže, dvojgaráže: - výsuvné garážové vrata pro všechny typy garáží TRIDO MINI - TRIDO EVO - posuvná garážová vrata EVO MINI - křídlová vrata - výklopná vrata.


Výroba, prodej plastových oken, dveří Krnov

Výroba, prodej plastových oken, dveří Krnov

Naše firma nabízí výrobu, prodej, montáž: - plastová okna (plastové okna) - balkónové i vchodové dveře - prosklené stěny - zimní zahrady - stínící technika - žaluzie - parapety - rolety - sítě proti hmyzu. Pobočky: - Ostrava, Opava, Havířov, Krnov, Nový Jičín, Jablunkov, Bruntál, Prostějov, Olomouc, Hlučín, Brno, Praha, Horní Suchá


Prodej, výroba plastových oken, dveří

Prodej, výroba plastových oken, dveří

Naše firma nabízí výrobu, prodej, montáž: - plastová okna (plastové okna) - dveře (balkónové i vchodové) - prosklené stěny - zimní zahrady - žaluzie - parapety - rolety - sítě proti hmyzu.


Prodej plastových oken, dveří

Prodej plastových oken, dveří

Navštivte náš e-shop s okny a dveřmi, kde najdete širokou nabídku rozměrů.Další produkty a služby
  • plastová okna, plastové dveře, plastové posuvné dveře, plastové vstupní dveře, zasklení balkonů plastovými okny
  • plotovky z plastu, pletivové pvc oplocení, oplocení na klíč, montáž plotů a branek


Související články
Výroba plastových oken s trojsklem Pohořelice, Ivančice, Moravský Krumlov
Výroba plastových oken s trojsklem Pohořelice, Ivančice, Moravský Krumlov

Okna patří k základnímu a velice důležitému vybavení každého domu, bytu, firemního či jiného objektu. Důležitá je nejen kvalita a cena, ale také zabezpečení, design a prvky, které vedou k dlouhé životnosti oken. Pokud hledáte vše a ještě něco navíc, tak vsaďte na plastová okna s trojsklem od výrobce IVAPLAST s.r.o. Ivančice.


Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat
Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat

Garážová vrata jsou důležitým prvkem, který je lepší nepodceňovat. Jejich účelem je splňovat moderní, estetické, technické, bezpečnostní i kvalitativní požadavky. A zároveň se přizpůsobit přáním i toho nejnáročnějšího zákazníka. S tím vám nejen poradí, ale také zrealizuje firma Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se sídlem v Telči.


Večerek Tomáš: Závory, vrata a brány od návrhu po montáž i pozáruční servis
Večerek Tomáš: Závory, vrata a brány od návrhu po montáž i pozáruční servis

Ploty, závory, garážová vrata a brány. To vše dodává firma Večerek Tomáš z Opavy. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, přes kalkulaci a projekt až po montáž. Navrhneme to nejvhodnější řešení právě pro vás s garancí zajímavé ceny a stoprocentní kvality dodávaného zboží a služeb. Samozřejmostí je také pozáruční servis.


Plastové plotovky
Plastové plotovky

Rodinné domy, novostavby, zahrady ale i moderní firmy, které jsou rekonstruované, vypadají z venkovního pohledu přepychově. Jenomže za půl roku nebo za rok je trápí jedna drobnost, která však kazí celkový dojem. Tím problémem jsou ploty. Ať už použijete sebekvalitnější dřevo, tak vždy zestárne, lak se sloupe nebo se pletivo začne drolit. Proto následně celek nevypadá tak, jak by měl a kazí to celkový dojem. Naštěstí jsou zde plastové plotovky, se kterými se těmto problémům vyhnete!