K.O.S.- plastic, spol. s r.o.
František Kessner


Piletická 108, Hradec Králové 503 41
Prodej, velkoobchod, maloobchod:

Plastové výrobky:
- plastové palety
- transportní boxy
- zatravňovací dlažba (tvárnice)
- plotovky, ploty
- odvodňovací žlaby
- kabelové žlaby (chráničky)
- kanalizační trubky (korugované) 160-1200mm
- drenážní trubky
- výstražné folie
- šachty z PC
- nádrže pro dešťovou vodu
- plastové profily (madla, ..) různé barvy
- biomateriály (granulát)
- biovýrobky (plastové nádobí) 100% rozložitelné
- popelnice, koše, sáčky, pytle, tašky.

Další produkty a služby
  • plastové polotovary, lisování plastů, vstřikování plastů, termoplasty výroba
  • jednorázové plastové obaly, potravinářské obaly, nápojové kelímky, plastové tácky, plastové lopaty na sníh
  • celoplastové rodinné bazény, plastové vodoměrné šachty, septiky z plastu, plastové jímky, plastové zásobníky
  • krycí plastové fólie, stavební fólie, bublinkové fólie, fólie LDPE, stretch fólie, plastové přepravky, plastové bedny, plastové lahve, plastové kanystry, plastové sudy, plastová vědra, plastové kontejnery

Servis a prodej plynových kotlů a zařízení - objednávky na zelené lince 800217233.

Servis a prodej plynových kotlů a zařízení - objednávky na zelené lince 800217233

Malíř Brno, malířské a natěračské práce Znojmo, malování včetně úklidu, míchání barev.

Malíř Brno, malířské a natěračské práce Znojmo, malování včetně úklidu, míchání barev

Související články
Obalový materiál zejména bublinkovou fólii vyrábí firma HB pack s.r.o.

HB pack s.r.o.

Obalový materiál zejména bublinkovou fólii vyrábí firma HB pack s.r.o.

Bublinková fólie. To je něco, co zná zřejmě každý z nás minimálně ze svého dětství. Někteří následně i z dospělosti. Praskání bublinek je populární mezi dětmi i v dnešní době, ale tato fólie se vyrábí především proto, že je to skvělý obalový materiál, který má mnoho výhod.


Kvalitní přepravní sáčky různých druhů a velikostí

OBALIA, s.r.o.

Kvalitní přepravní sáčky různých druhů a velikostí

Přepravní sáčky, tašky a obaly patří k sortimentu, který má na trhu vysokou oblibu a patří k žádaným výrobkům nejen domácností, ale také malých či velkých firem. Proto jejich široké portfolio uvítá řada maloodběratelů i velkoodběratelů pro svoje firemní a obchodní účely. O výrobu a následný prodej se již léta stará společnost OBALIA, s.r.o.


Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

CENTROPLAST, s.r.o.

Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Další produkty a služby
Drenážní korugované odpadní kanalizační trubky odvodňovací žlaby

Drenážní korugované odpadní kanalizační trubky odvodňovací žlaby

Velkoobchod, maloobchod: Plastové výrobky jako: - kanalizační trubky (korugované) 160-1200mm - drenážní trubky - plastové palety - transportní boxy - zatravňovací dlažby (tvárnice) - plotovky, ploty - odvodňovací žlaby - kabelové žlaby (chráničky) - biomateriály (granulát) - biovýrobky 100% rozložitelné - popelnice, koše, sáčky, pytle, tašky - aj.


Plastové palety Praha Brno Hradec Ostrava Plzeň Olomouc Pardubice

Plastové palety Praha Brno Hradec Ostrava Plzeň Olomouc Pardubice

Plastové palety se oproti klasickým dřevěným paletám vyznačují zejména vyšší životností. Palety splňují hygienické a veterinární požadavky na přepravu zboží v kontejnerech z EU do zámoří, USA, Číny, Austrálie a zpět. Jsou snadno omyvatelné a dají se čistit horkou párou. Vyrábí se varianty palet s hladkým povrchem nebo s výstupky proti posuvu zboží. Zejména roštové plastové palety K.O.S. se osvědčily v námořní i letecké přepravě. Plastové palety slouží pro přepravu zboží všeho druhu zejména v potravinářském, masném, automobilovém a chemickém průmyslu. Plastové palety lépe chrání přepravované zboží neboť neobsahují hřebíky, které jsou mnohdy příčinou poškození nákladu. Plastové palety jsou 100% recyklovatelné a po ukončení životnosti z nich firma K.O.S. vyrábí výrobky, které najdou uplatnění v jiných oborech. Jde zejména o plastový stavební materiál pro dům i zahradu.


Zatravňovací plastový systém tvárnice dlažba rošty chodníky žlaby

Zatravňovací plastový systém tvárnice dlažba rošty chodníky žlaby

Zatravňovací plastový systém: - zatravňovací dlaždice jsou vyrobeny - mají nezvykle dlouhou životnost - vyžadují pouze minimální údržbu - jsou lehké (4x nižší hmotnost než u betonu) - tenké ( tloušťka pouze 40-60 mm - plastové zatravňovačky jsou také velmi pružné a zároveň pevné - manipulace s plastovými dlaždicemi je jednoduchá a snadná Traplast se dá v snadno řezat, vrtat, spojovat vruty, opracovávat běžnými nástroji na kov a dřevo. Dlažba je cenově dostupná pro každého. Prodej, maloobchod, velkoobchod: - zatravňovací plastový systém - dlažba - odvodňovací plastové žlaby - žlábky s plastovým roštem - rošty - kastlíky - lehké plastové plotové základy - záhonové plastové chodníky Materiál Traplast! Kontakt


Kabelové plastové silnostěnné žlaby šachty chráničky trubky

Kabelové plastové silnostěnné žlaby šachty chráničky trubky

Prodej, maloobchod, velkoobcho: - silnostěnné kabelové žlaby Kabelové plastové silnostěnné žlaby slouží k ochraně kabelů před mechanickým poškozením a chrání před elektrickým průrazem. Jsou ekologické, nahrazují betonové výrobky. Kabelové žlaby mají zámky, které do sebe zapadají a uvnitř jsou hladké. Hmotnost žlabu je velmi nízká od 3 - 15 kg. - kabelové šachty z polykarbonátu /PC/ Kabelové šachty slouží jako mechanická ochrana pro použití při křížení kabelů nebo napojení. - trubky, chráničky z polyetylénu /PE/ Trubky slouží především k ochraně tlakových aplikací. Drenážní flexibilní trubky z PE se používají pro odvodnění silnic, skladových ploch, sportovních hřišť, polí, odvodnění základů, vsakování dešťové vody aj. Kabelové ochranné dvouvrstvé chráničky (korugované trubky) jsou používány k ochraně kabelů vedení silnoproudé, sdělovací, řídící a komunikační techniky v zemi. Trubky je možné použít jak pro nízké tak i pro a vysoké napětí i sdělovací kabely.


Plastové recyklované ploty plotovky kolíky Traplast  Hradec

Plastové recyklované ploty plotovky kolíky Traplast Hradec

Prodej, velkoobchod, maloobchod. Plastové ploty z recyklovaného materiálu. Plotové plastové základy. Plotový plastový základ nahrazuje plotové podezdívky Základy lze používat pod pletivové i tyčkové ploty Vynikají vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, houbám, plísním, cizopasníkům, běžným kyselinám a zásadám. Výhodou je dlouhá životnost bez nutnosti údržby. Plotové základy jsou lehké, snadno se s nimi manipuluje, pokládka je fyzicky nenáročná. Při sekání ploch v blízkosti plotů je možno použít všech typů trávních sekaček, což usnadňuje údržbu okolních ploch. Plastové plotové základy jsou vhodné pro: - všechny majitele rodinných domků - zahrádkáře - chataře a chalupáře - i průmyslové podniky Vynikají snadnou opracovatelností nástroji na kov, eventuelně dřevo. Materiálem je Traplast – moderní ekologický plast z recyklovaných plastových odpadů.


PLASTOVÉ NÁDOBÍ jednorázové ekologické bioplasty pytle sáčky

PLASTOVÉ NÁDOBÍ jednorázové ekologické bioplasty pytle sáčky

Fast food nádobí a bioobaly pro balení potravin Vyrábíme jednorázové ekologické nádobí - kalíšky, talíře, příbory Vhodné například nejen pro stánky s rychlým občerstvením, využití možné i v domácnostech. Může se dlouhodobě požívat v běžném prostředí. Nože, lžíce, lžičky, napichovátka - výrobky jsou z biologicky rozložitelného materiálu, 100% se zrecyklují a nezatěžují životní prostředí Bioplasty - tašky, sáčky a pytle na odpadky, sáčky na psí exkrementy Vyrábíme tašky košilkové a průhmatové. Možno objednat potisk tašek sáčků a pytlů dle Vašich požadavků.Tašky je možno po použití zpracovat v kompostárnách. Sáčky na odpadky , tašky i pytle se 100% se zrecyklují a nezatěžují životní prostředí. Vyrábíme biopytle na listí - trávu. Spalováním pytlů nevznikají toxické plyny. Nádoby na odpad Poslouží Vám k tomu naše bionádoba na svoz bioodpadu, kuchyňský košíček, zahradní kompostéry. Ekologie pro Vaši zahradu Vyrábíme též květináče,sadbovače, zahradní kompostéry, bio agrofólie. Pro čistá města a obce Vyrobíme pro Vás stojany na psí exkrementy a sáčky na psí exkrementy


Plastové ekologické recyklovatelné transportní boxy Hradec

Plastové ekologické recyklovatelné transportní boxy Hradec

Prodej, maloobchod, velkoobchod. Transportní boxy K.O.S. jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, mají hladké stěny a dají se snadno čistit horkou vodou nebo párou, nerezatí. Při přepravě zboží v transportních boxech nedochází k odírání přepravovaného zboží vlivem boxů. Boxům nevadí celoroční skladování ve venkovních prostorech. Transportní box snadno obslouží i jedna osoba. Naše plastové a zároveň ekologické i 100% recyklovatelné boxy jsou lehké – váží jen 44kg.


Plastové ekologické recyklovatelné kontejnerové palety Hradec

Plastové ekologické recyklovatelné kontejnerové palety Hradec

Prodej, velkoobchod, maloobchod. Plastové palety dosahují oproti klasickým dřevěným paletám vyšší životnosti. Palety splňují hygienické a veterinární požadavky na přepravu zboží v kontejnerech. Jsou snadno omyvatelné. Vyrábí se varianty palet s hladkým povrchem nebo s výstupky proti posuvu zboží. Roštové plastové palety K.O.S. se osvědčily i v námořní i letecké přepravě.


Plastové nádobí bioobaly sáčky kelímky talíře tašky pytle příbory

Plastové nádobí bioobaly sáčky kelímky talíře tašky pytle příbory

Prodej, velkoobchod, maloobchod: Bioobaly jsou šetrné k životnímu prostředí. Bioobaly jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů. Bioobaly lze kompostovat. Neobsahují žádné ropné příměsi. Bioobaly od Bioplanety splňují standardy trvale udržitelného rozvoje! Bioobaly jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu. - bioplastové kelímky - bioplastové kelímky na horké nápoje - bioplastové sáčky - bioplastové tašky - bioplastové pytle - bioplastové sáčky na spí exkrementy - bioplastové talíře - bioplastové misky - bioplastové příbory


Plastové výrobky a některé 100% rozložitelné

Plastové výrobky a některé 100% rozložitelné

Nabídka: Nabízíme plastové výrobky: zatravňovací dlaždice, plotovky, ploty, palubky, desky hladké i terasové, obrubníky, prkna, hranoly, kůly, odvodňovací žlaby, kabelové žlaby, drenážní trubky, korugované trubky, kanalizační korugované trubky od 160mm do 1200mm, šachty z PC, výstražné fólie, PALETY, boxy, přepravky, optické trubky a spojky, krycí desky a pásy, ... www.plastovepalety.cz www.kabelove-zlaby.cz tel.00420 495402582, mobil: 00420 603472169 BIO-výrobky, které se 100% rozloží v kompostárně do 90-ti dnů: talíře, misky, kelímky, příbory, menuboxy, sáčky, pytle, tašky, Bokashi, nádoby na odpad, BIO granuláty, ...www.bioplaneta.cz mobil: 00420 603472183


Plastové výrobky

Plastové výrobky

Nabízíme plastové výrobky: zatravňovací dlaždice, plotovky, ploty, palubky, desky hladké i terasové, obrubníky, prkna, hranoly, kůly, odvodňovací žlaby, kabelové žlaby, drenážní trubky, korugované trubky, kanalizační korugované trubky od 160mm do 1200mm, šachty z PC, výstražné fólie, PALETY, boxy, přepravky, optické trubky a spojky, krycí desky a pásy, ... www.plastovepalety.cz www.kabelove-zlaby.cz tel.00420 495402582, mobil: 00420 603472169 BIO-výrobky, které se 100% rozloží v kompostárně do 90-ti dnů: talíře, misky, kelímky, příbory, menuboxy, sáčky, pytle, tašky, Bokashi, nádoby na odpad, BIO granuláty, ...www.bioplaneta.cz mobil: 00420 603472183


TRANSPORTNÍ BOXY plastové pro přepravu zboží, Hradec Králové

TRANSPORTNÍ BOXY plastové pro přepravu zboží, Hradec Králové

Transportní boxy slouží k přepravě veškerého zboží v automobilovém, plastikářském, gumárenském a potravinářském průmyslu Transportní boxy K.O.S. jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, nerezatí, mají hladké stěny a dají se snadno čistit horkou vodou nebo párou. Při přepravě zboží v našich transportních boxech nedochází k odírání přepravovaného zboží vlivem boxů. Boxům nevadí celoroční skladování ve venkovních prostorech. Transportní box snadno složí i jedna osoba, jsou lehké – váží jen 44kg. Výhodou boxů je též možnost stohovat (1+4). V neposlední řadě jsou plastové boxy K.O.S. ekologické a dají se 100% recyklovat


PLASTOVÉ PALETY pro přepravu zboží všeho druhu, Hradec Králové

PLASTOVÉ PALETY pro přepravu zboží všeho druhu, Hradec Králové

Plastové palety se oproti klasickým dřevěným paletám vyznačují zejména vyšší životností. Palety splňují hygienické a veterinární požadavky na přepravu zboží v kontejnerech z EU do zámoří, USA , Číny, Austrálie a zpět. Jsou snadno omyvatelné a dají se čistit horkou párou. Vyrábí se varianty palet s hladkým povrchem nebo s výstupky proti posuvu zboží. Zejména roštové plastové palety K.O.S. se osvědčily v námořní i letecké přepravě. Plastové palety slouží pro přepravu zboží všeho druhu zejména v potravinářském, masném, automobilovém a chemickém průmyslu. Plastové palety lépe chrání přepravované zboží neboť neobsahují hřebíky, které jsou mnohdy příčinou poškození nákladu. Plastové palety jsou 100% recyklovatelné a po ukončení životnosti z nich firma K.O.S. vyrábí výrobky, které najdou uplatnění v jiných oborech. Jde zejména o plastový stavební materiál pro dům i zahradu.