Obec Stará Červená Voda
Obecní úřad


Stará Červená Voda 204, Stará Červená Voda 790 53
Obec Stará Červená Voda s počtem obyvatel okolo 630 osob se nachází v okrese Jeseník a tvoří ji osady Stará, Nová a Dolní Vody v údolí Červeného potoka. Původ názvu odráží barvu toku či dna potoka. Katastrální rozloha obce je cca. 3669 ha a patří mezi největší v regionu. Její území pokrývá z 38% zemědělská půda a z 58% les. Jednou z místních památek je mohutná památná lípa velkolistá, která roste v části obce Nová Červená Voda. Stará Červená Voda leží na úpatí Sokolího hřbetu, který náleží k Rychlebským horám, což je největší skalní útvar v obci, který se jmenuje Sedm skal. Milovníci horských kol mohou v okolí Staré Červené Vody využít také trasy unikátních trailových stezek. V oblasti Jesenicka je možné také navštívit spoustu zajímavých míst, jako je například Tančírna v Račím údolí,
Vlastivědné muzeum a Vodní tvrz Jeseník, Priessnitzovy léčebné lázně a další zajímavosti.

Obecní úřad se nachází ve Staré Červené Vodě č.p. 204 a nabízí využití služeb Czech Point.

Produkty
  • přidělení čísla popisného, evidence obyvatel, správa místních poplatků, legalizace a vidimace, městská a obecní policie

Kopané studny Mladá Boleslav, studnařské práce, hloubení studny, čištění, opravy kopaných studní.

Kopané studny Mladá Boleslav, studnařské práce, hloubení studny, čištění, opravy kopaných studní

Znojemský Penzion - Ubytování Znojmo, bezbariérový apartmán, Znojemské Vinobraní, slavnost piva.

Znojemský Penzion - Ubytování Znojmo, bezbariérový apartmán, Znojemské Vinobraní, slavnost piva

Související články
Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

NEKAP spol.s r.o.

Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

Izolace a hydroizolace spodních staveb proti pronikání a vzlínání vody patří k obtížným krokům při stavbách i rekonstrukcích objektů. Účinným řešením je hydroizolační materiál XYPEX, který zajistí, aby betonová konstrukce byla nepropustná pro vodu i ostatní kapaliny. Jeho výhradním dodavatelem v České republice je společnost Nekap s.r.o..


Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Etické spoření od ČS penzijní společnosti

Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.

Etické spoření od ČS penzijní společnosti

Chcete nejen spořit, ale i efektivně zhodnotit vaše peníze a stát se součástí etických záležitostí? Podpora ekologické a společenské odpovědnosti na základě spoření patří v dnešní době k oblíbeným doplňkovým produktům penzijního spoření. Tento produkt vám sjedná Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.


AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Důležitou součástí všech dopravníkových, balicích, navíjecích i dalších průmyslových strojů jsou pogumované válce. Jejich provedení hraje důležitou roli v činnosti celého zařízení. Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která se výrobou gumových válců zabývá již řadu let, rozšířila své technologické vybavení a zahájila výrobu drážkovaných gumových válců, které oproti hladkému provedení přináší celou řadu výhod.