RD KOMEX s.r.o.
Rekonstrukce koupelny

Naše česká stavební firma RD KOMEX s.r.o. se zaměřuje na rekonstrukce a opravy všech typů rodinných domů OKAL. Zároveň provádíme zateplovaní fasád (termofasády) nebo výměnu oken a dveří. Jsme v programu Nová Zelená úsporám a působíme nejen v Jeseníku a Brně, ale také po celé České republice.

Potřebujete-li zajistit rekonstrukci, opravu nebo generální úpravu domů OKAL či jiný typ dřevostavby, pak nás neváhejte kontaktovat.

Co vše pro váš rodinný dům OKAL poskytneme:
- termofasády - zateplování, zateplení fasády venkovním kontaktním zateplovacím systémem Weber Therm Klasik
- výměna oken (včetně střešních), vchodových dveří a garážových vrat
- zateplení stropních panelů a rekonstrukce podkroví (foukanou technologií Climastone)
- dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč
- rekonstrukce koupelen a kuchyní na míru
- rekonstrukce střechy (výměna střešní krytiny)
- úpravy a rekonstrukce interiérů - obklady stěn a stropů sádrokartonem, tapetování tapetami RAUHFASER, dodávky nových podlah, dodávky a pokládky nových podlahovin, úpravy a změny vnitřních dělících příček, výměna rozvodů teplé a studené vody, výměna rozvodů ÚT včetně radiátorů s termohlavicemi
- výměny rozvodů topení a vody.

Jsme v programu Nová Zelená úsporám - pokud se tedy rozhodnete pro rekonstrukci a pro využití dotací Nová Zelená úsporám, tak vám rádi zajistíme kompletní přípravu projektové dokumentace a energetického výpočtu.

Rekonstrukce rodinných domů OKAL provádíme po celé České republice.


Slogan: OKALU prostě rozumíme !
Katalog firem:    Dřevěná okna a dveře,  Izolační práce,  Plastová okna a dveře,  Podlahářské práce,  Pokrývačské a klempířské práce,  Rekonstrukce a revitalizace,  Rekonstrukce koupelen,  Sádrokartonářské práce,  Topenářské práce,  Vodoinstalatérské práce,  
Štítky: Opravy, rekonstrukce, zateplování rodinných domů OKAL, výměna oken dveří, termofasády Jeseník, Brno