Hotel Praděd Jeseník


Hotel Praděd v centru města Jeseník nabízí ubytování v hotelu s restaurací a také možnost využití služeb samoobslužné jídelny, která nabízí chutné jídlo bez čekání na číšníka.

Naše samoobslužná jídelna nabízí závodní stravování ve formě snídaní, svačin a obědů. Každý den máme čerstvě uvařených 10 hotových jídel z české kuchyně a dvě jídla na objednávku včetně tří druhů polévek. Samozřejmostí je také možnost odběru jídla do vlastních jídlonosičů nebo plastových boxů.

Celková kapacita ubytování je pro 11 osob a ubytovat se můžete ve dvou dvoulůžkových, jednom třílůžkovém pokoji a jednom čtyřlůžkovém apartmánu se třemi ložnicemi s vlastním sociálním zařízením a TV.

Hotelová restaurace nabízí minutky i hotovky české kuchyně. Denně vaříme deset druhů hotových jídel a tři polévky. Ze stálého jídelního lístku jsou na výběr jídla z minutkové kuchyně, která se připravují ihned po objednání. Součástí nabídky je také obědové menu.

Katalog firem:

Hotely

,

Jídelny

,

Restaurace

,

Štítky:

ubytování, restaurace, jídelna

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Hotel Praděd Jeseník, ubytování, hotelová restaurace, samoobslužná jídelna

Hotel Praděd Jeseník, ubytování, hotelová restaurace, samoobslužná jídelna
Hotel Praděd, který se nachází v centru města Jeseník, nabízí ubytování v hotelu s restaurací a také možnost využití služeb samoobslužné jídelny, která nabízí chutné jídlo bez čekání na číšníka.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Praděd Jeseník
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Praděd Jeseník
www.pradedjesenik.cz
Adresa

Adresa

Dukelská 178/1
Jeseník 790 01

hotelpraded@seznam.cz
+420 584 411 513


Najdete nás také zde:

ARES
captcha