STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.

CZKKopané a vrtané studny Olomouc

Firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce provádí vrty a čištění vodních zdrojů. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy. Budujeme vrtané a hloubené studny.

Jednou z činností naší firmy je čištění vodních zdrojů, jako jsou kopané a vrtané studny. Díky vyčištění vodního zdroje dojde ke zlepšení kvality vody, delší životnosti stavby(u vrtů) a čerpací techniky a dalším pozitivem je zisk větší zásoby vody. Čištění probíhá pomocí speciální trysky.

Kopané studny jsou zbaveny nečistot, stěny jsou opláchnuty tlakovou vodou, je zkontrolován stav skruží a ručně vybereme nečistoty a usazeniny. Na závěr je dno vysypáno jemným štěrkem a dojde k desinfekci vody. Vyčištění vrtaných studní zahrnuje mechanické odstranění nánosu speciálním válcem, odčerpání zkalené vody a následně desinfekci.

Zabýváme se také instalací automatických závlahových systémů. Ty dopřejí trávníků potřebnou vláhu v dostatečném množství v pravidelných intervalech, aby byl trávník zdravý a krásný.

Závlahové systémy podkládáme na zahrady, parky, do komerčních prostor, na sportovní a golfová hřiště. Poradíme Vám, jaký závlahový systém zvolit, naplánujeme optimální rozmístění závlahových jednotek a provedeme celou realizaci, včetně vyhloubení rýh pro rozvody vody.

Budujeme vrtané a kopané studny. Studny stavíme na klíč. Pokud se rozhodnete si nechat postavit studnu naší společností, zajistíme proutkaře, který vyhledá vodní zdroj. Realizujeme studny včetně montážních šachet. Studny vystrojíme čerpací technikou. Postaráme se také o stavební povolení a zhotovení a dodání projektové dokumentace a podkladů pro jeho vydání.

Provádíme i kompletní rekonstrukce kopaných studní. V případě nedostatku vody studnu prohloubíme nebo vyztužíme její ústí, šachty apod.


Katalog firem:    

Čerpadla, kompresory a vysokotlaká technika

,  

Studnařské práce

,  

Závlahové systémy a zařízení

,  
Štítky:

Vrty, čištění vodních zdrojů Olomouc, automatické zavlažovací systémy, vrtané studny, závlahy