CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@studnyolomouc.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 603 832 055

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Střední Novosadská 48
Olomouc 779 00

STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.

Firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce provádí vrty a čištění vodních zdrojů. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy. Budujeme vrtané a hloubené studny.

Jednou z činností naší firmy je čištění vodních zdrojů, jako jsou kopané a vrtané studny. Díky vyčištění vodního zdroje dojde ke zlepšení kvality vody, delší životnosti stavby(u vrtů) a čerpací techniky a dalším pozitivem je zisk větší zásoby vody. Čištění probíhá pomocí speciální trysky.

Kopané studny jsou zbaveny nečistot, stěny jsou opláchnuty tlakovou vodou, je zkontrolován stav skruží a ručně vybereme nečistoty a usazeniny. Na závěr je dno vysypáno jemným štěrkem a dojde k desinfekci vody. Vyčištění vrtaných studní zahrnuje mechanické odstranění nánosu speciálním válcem, odčerpání zkalené vody a následně desinfekci.

Zabýváme se také instalací automatických závlahových systémů. Ty dopřejí trávníků potřebnou vláhu v dostatečném množství v pravidelných intervalech, aby byl trávník zdravý a krásný.

Závlahové systémy podkládáme na zahrady, parky, do komerčních prostor, na sportovní a golfová hřiště. Poradíme Vám, jaký závlahový systém zvolit, naplánujeme optimální rozmístění závlahových jednotek a provedeme celou realizaci, včetně vyhloubení rýh pro rozvody vody.

Realizujeme výstavbu vrtaných a kopaných studen pro rodinné domy, průmyslové objekty nebo rekreační chaty. Studny stavíme na klíč. Pokud se rozhodnete si nechat postavit studnu naší společností, zajistíme proutkaře, který vyhledá vodní zdroj. Realizujeme studny včetně montážních šachet. Studny vystrojíme čerpací technikou. Postaráme se také o stavební povolení a zhotovení a dodání projektové dokumentace a podkladů pro jeho vydání.

Provádíme i kompletní rekonstrukce kopaných studní. V případě nedostatku vody studnu prohloubíme nebo vyztužíme její ústí, šachty apod.

moreless
Informační zdroje

Studnařské práceČerpadla, kompresory a vysokotlaká technikaZávlahové systémy a zařízení

SLOGAN: Efektivní řešení vlastních vodních zdrojů

Štítky: Vrty, čištění vodních zdrojů Olomouc, automatické zavlažovací systémy, vrtané studny, závlahy

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prohloubení kopaných studní nebo studní roubovaných kamenem

Prohloubení kopaných studní nebo studní roubovaných kamenem

Pokud potřebujete prohloubit kopanou studnu nebo studnu roubovanou kamenem, obraťte se na firmu STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o., která provádí prohlubování kopaných studní vrtem v Olomouci a okolí.

Čištění vodních zdrojů, kopaných a vrtaných studní včetně desinfekce

Čištění vodních zdrojů, kopaných a vrtaných studní včetně desinfekce

Vyčištěním vodních zdrojů chráníte nejen své zdraví, ale i životnost čerpací techniky. Vyčištění kopaných a vrtaných studní včetně desinfekce provádí v Olomouci firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.Kontakty

STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.
Střední Novosadská 48
Olomouc 779 00
GPS: 49°34′21.86″ N, 17°15′31.14″ E

49°34′21.86″ N, 17°15′31.14″ E

QR kód firmy STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.
Adresa

Adresa

Střední Novosadská 48
Olomouc 779 00

info@studnyolomouc.cz
+420 603 832 055

Kontaktujte nás

captcha