Marek Stibor
Lofist


Charkovská 2, Olomouc 779 00
Vodo-topo-plyn:
- domovní rozvody z plastu, mědi, kovu, výměny umyvadel
- výstavba plynárenských zařízení
- montáže topných systémů z materiálů
- klempířské, zednické, zámečnické, kominické práce.

Produkty
  • čištění a frézování komínů, údržba spalinových cest, vyvložkování a revize komínů, kominictví, servis komínové techniky
  • instalace a revize plynu, rekonstrukce plynových rozvodů, prohlídky plynových spotřebičů, odpojení a připojení plynoměru
  • montáž tepelných čerpadel, projektování solárních panelů, realizace podlahového vytápění, výměna kotlů
  • vodovodní přípojky, rekonstrukce vodovodních rozvodů, montáž odpadního potrubí, vodoinstalační opravy , montáž vodovodních baterií, rozvody vody
  • bourání základů, stavba cihlových zdí, omítka stěn, rekonstrukce bytových jader, demoliční práce

Dobový hotel Ennius v centru města Klatovy.

Dobový hotel Ennius v centru města Klatovy

Obec Jedlá v lokalitě s řadou pramenů, svahových bučin i vzácných rostlin, Havlíčkův Brod.

Obec Jedlá v lokalitě s řadou pramenů, svahových bučin i vzácných rostlin, Havlíčkův Brod

Související články
Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Čistěte komín chytře

ZAMZE - spol. s r.o.

Čistěte komín chytře

Firma ZAMZE - spol. s r.o. se zaměřuje na věci spojené s problematikou komínů. Komín je základ každého domova. Měl by proto být pevný, stabilní a odolný a především čistý. Kominictví je navíc řemeslo staré několik staletí. V historii bylo běžné, že si tuto službu prováděl každý sám, ale v dnešní době nám toto řemeslo vykoná zkušený odborník a nemusíme sami vypadat jako černí kominíci.


Rekonstrukce bytu od návrhu až po realizaci

RG Interiéry - Radek Schmid

Rekonstrukce bytu od návrhu až po realizaci

Rekonstrukce interiérů, včetně veškerých bouracích i zednických prací nabízí firma RG interiéry. Bohaté zkušenosti má i v oblasti sádrokartonových prací, lepení tapet, pokládání veškeré podlahové krytiny. V náplni práce je i vytváření dekorativních omítek.


Pravidelné kontroly plynových a tlakových zařízení vám nařizuje sám zákon

THERMATIC

Pravidelné kontroly plynových a tlakových zařízení vám nařizuje sám zákon

Plynová a tlaková zařízení jsou nezbytnou součástí domácností, firem, bytových družstev, škol a dalších objektů. Jsou velmi důležité a nepostradatelné, mohou být ale i velmi nebezpečné. Správné a bezpečné používání těchto zařízení se neobejde bez pravidelných revizí a kontrol od zkušeného Jana Nohavy.


Firemní články
Výměny kotlů, čerpadel, rekonstrukce plynoinstalace Olomouc

Výměny kotlů, čerpadel, rekonstrukce plynoinstalace Olomouc

Nabízíme komplexní služby v oblasti vodo - topo - plyn v oblasti: - rekonstrukce plynoinstalace - plynofikace - domovní rozvody z plastu, mědi, kovu - výměny umyvadel, van, vodovodních baterií, dřezů, WCsprchových koutů, ohřívačů vody - opravy rozvodů v olovu, mědi, plastu a kovu. - výstavba veškerých plynárenských zařízení - domovní rozvody, - kotelny i nad 50 KW - výměny kotlů - výměny zásobníkových ohřívačů vody, průtokových ohřívačů vody - výměny topidel - montáže veškerých topných systémů z materiálů - výměny otopných těles - výměny čerpadel - výměny uzávěrů, expanzních nádrží - výměny kotlů na tuhá paliva a LTO.


Kotle, voda topení plyn, montáže čerpadel Olomouc

Kotle, voda topení plyn, montáže čerpadel Olomouc

Nabízíme komplexní službu zákazníkům spojenou s rychlou a kvalitní prací: v oblasti: VODA Domovní rozvody z plastu, mědi, kovu, výměny umyvadel, van, vodovodních baterií, dřezů, WCsprchových koutů, ohřívačů vody, opravy rozvodů v olovu, mědi, plastu a kovu. PLYN Výstavba veškerých plynárenských zařízení, domovní rozvody, kotelny i nad 50 KW, výměny kotlů, zásobníkových ohřívačů vody, průtokových ohřívačů vody a výměny topidel, vše včetně revizí. TOPENÍ Montáže veškerých topných systémů z materiálů: ocel, plast, měď, výměny otopných těles, čerpadel, uzávěrů, expanzních nádrží, kotlů na tuhá paliva a LTO.


Rozvody, kotle, voda topení plyn, montáže čerpadel Olomouc

Rozvody, kotle, voda topení plyn, montáže čerpadel Olomouc

Nabízíme komplexní službu zákazníkům spojenou s rychlou a kvalitní prací: v oblasti: VODA Domovní rozvody z plastu, mědi, kovu, výměny umyvadel, van, vodovodních baterií, dřezů, WCsprchových koutů, ohřívačů vody, opravy rozvodů v olovu, mědi, plastu a kovu. PLYN Výstavba veškerých plynárenských zařízení,domovní rozvody,kotelny i nad 50 KW, výměny kotlů, zásobníkových ohřívačů vody, průtokových ohřívačů vody a výměny topidel, vše včetně revizí. TOPENÍ Montáže veškerých topných systémů z materiálů: ocel, plast, měď, výměny otopných těles, čerpadel, uzávěrů, expanzních nádrží, kotlů na tuhá paliva a LTO.