Wald & Garten s.r.o. - Šindelka


Firma Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) se zabývá prodejem a servisem zahradní techniky, a to především značek Stihl a Stiga. V našich prodejnách v Olomouci naleznete zahradní sekačky, křovinořezy, traktory, motorové pily a AKU nářadí. Zakoupit u nás můžete i produkty značek Fiskars, Eliet, Viking a Solo.

Na našich prodejnách máme k dispozici zahradní a lesní techniku kvalitních značek určenou jak pro soukromé, tak i profesionální účely. Navíc poskytujeme odborný servis a poradenství při výběru techniky. Prodáváme veškeré náhradní díly, oleje a další příslušenství. Zabýváme se také opravami zahradní a lesní techniky a provádíme broušení pilových řetězů.

Ze sortimentu špičkové zahradní techniky Stihl si můžete vybrat akumulátorové přístroje pro menší, střední i větší zahrady či pro profesionální účely. Prodáváme také motorové, elektrické a akumulátorové řetězové pily tohoto výrobce. Zákazníci si také u nás mohou vybrat vyžínače, křovinořezy, zahradní nůžky, plotostřihy, čistíce stroje, foukače, vysavače, rosiče, rotační kypřiče, půdní jamkovače, drtiče zahradního odpadu a rozbrušovací stroje. Poslední skupinu výrobků Stihl představují zahradní sekačky, robotické sekačky a zahradní traktory.

Prodáváme také zahradní techniku značky Stiga, jejíž sortiment zahrnuje travní sekačky s akumulátorem, elektrické či benzínové, ale také robotické sekačky, ridery a zahradní traktory. Ke stříhání Vám skvěle poslouží nůžky, vyžínače a křovinořezy Stiga. Mezi další produkty toho výrobce patří také drtiče, řetězové pily, foukače, vysavače listí, tlakové stroje, zametače a také vertikutátory a rotavátory.

Z výrobku značky Solo můžeme klientům poskytnout zahradní postřikovače, a to ruční, zádové, akumulátorové a motorové. Dále také prodáváme motorové rosiče, vypalovače plevele, pojízdné či elektrické ulv postřikovače. Co se týče produktů značky Eliet, můžete u nás zakoupit štěpkovače a drtiče, vertikutátory, secí a dosévací stroje, vyrývače a ořezávače trávníku, rozmetače, vysavače a foukače a v poslední řadě sněhové frézy.

Můžete také u nás zakoupit různorodé manuální zahradní nářadí Fiskars, jako jsou zahradní nůžky, nože, sekyry, hrábě a drobné ruční nářadí pro práci na zahradě.

Dodáváme zahradní a lesní techniku pro domácí kutily i profesionály

Dodáváme zahradní a lesní techniku pro domácí kutily i profesionály

Pořiďte si traktor, sekačku, pilu nebo aku nářadí za rozumné ceny

Pořiďte si traktor, sekačku, pilu nebo aku nářadí za rozumné ceny

Vyzkoušejte špičkovou techniku Stihl, Stiga, Fiskars,  Solo nebo Elliet

Vyzkoušejte špičkovou techniku Stihl, Stiga, Fiskars, Solo nebo Elliet

Prodej a servisní služby zajišťujeme v okolí Olomouce

Prodej a servisní služby zajišťujeme v okolí Olomouce

Slogan:

Špičková zahradní technika od profesionálů za rozumnou cenu

Katalog firem:

Zahradní technika

,

Štítky:

zahradní sekačky Stihl, Stiga, křovinořezy, traktory, motorové pily, vyžínače, AKU nářadí Olomouc

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Motorové, elektrické a řetězové pily Stihl - odborný prodej a servis

Motorové, elektrické a řetězové pily Stihl  - odborný prodej a servis
Motorové, akumulátorové, řetězové a elektrické pily Stihl včetně příslušenství dodává v Olomouci a Přerově firma Wald & Garten s.r.o. - Šindelka. Poskytujeme odborné poradenství a servis.

Prodej a odborný servis zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga

Prodej a odborný servis zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga
Prodejem zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga se zabývá firma Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) v Olomouci. Samozřejmostí je odborný servis na zahradní techniku.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Wald & Garten s.r.o. - Šindelka
WEBOVÁ STRÁNKA
Wald & Garten s.r.o. - Šindelka
www.sindelka-stroje.cz
Adresa

Adresa

Hostkovice 29
Tršice 783 57

stihl.ol@volny.cz
+420 585 957 001


Najdete nás také zde:

ARES
captcha