Wald & Garten s.r.o. - Šindelka


Firma Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) se zabývá prodejem a servisem zahradní techniky, a to především značek Stihl a Stiga. V našich prodejnách v Olomouci naleznete zahradní sekačky, křovinořezy, traktory, motorové pily a AKU nářadí. Zakoupit u nás můžete i produkty značek Fiskars, Eliet, Viking a Solo.

Na našich prodejnách máme k dispozici zahradní a lesní techniku kvalitních značek určenou jak pro soukromé, tak i profesionální účely. Navíc poskytujeme odborný servis a poradenství při výběru techniky. Prodáváme veškeré náhradní díly, oleje a další příslušenství. Zabýváme se také opravami zahradní a lesní techniky a provádíme broušení pilových řetězů.

Ze sortimentu špičkové zahradní techniky Stihl si můžete vybrat akumulátorové přístroje pro menší, střední i větší zahrady či pro profesionální účely. Prodáváme také motorové, elektrické a akumulátorové řetězové pily tohoto výrobce. Zákazníci si také u nás mohou vybrat vyžínače, křovinořezy, zahradní nůžky, plotostřihy, čistíce stroje, foukače, vysavače, rosiče, rotační kypřiče, půdní jamkovače, drtiče zahradního odpadu a rozbrušovací stroje. Poslední skupinu výrobků Stihl představují zahradní sekačky, robotické sekačky a zahradní traktory.

Prodáváme také zahradní techniku značky Stiga, jejíž sortiment zahrnuje travní sekačky s akumulátorem, elektrické či benzínové, ale také robotické sekačky, ridery a zahradní traktory. Ke stříhání Vám skvěle poslouží nůžky, vyžínače a křovinořezy Stiga. Mezi další produkty toho výrobce patří také drtiče, řetězové pily, foukače, vysavače listí, tlakové stroje, zametače a také vertikutátory a rotavátory.

Z výrobku značky Solo můžeme klientům poskytnout zahradní postřikovače, a to ruční, zádové, akumulátorové a motorové. Dále také prodáváme motorové rosiče, vypalovače plevele, pojízdné či elektrické ulv postřikovače. Co se týče produktů značky Eliet, můžete u nás zakoupit štěpkovače a drtiče, vertikutátory, secí a dosévací stroje, vyrývače a ořezávače trávníku, rozmetače, vysavače a foukače a v poslední řadě sněhové frézy.

Můžete také u nás zakoupit různorodé manuální zahradní nářadí Fiskars, jako jsou zahradní nůžky, nože, sekyry, hrábě a drobné ruční nářadí pro práci na zahradě.

Katalog firem:

Zahradní technika

,  

Štítky:

zahradní sekačky Stihl, Stiga, křovinořezy, traktory, motorové pily, vyžínače, AKU nářadí Olomouc

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Motorové, elektrické a řetězové pily Stihl - odborný prodej a servis

Motorové, elektrické a řetězové pily Stihl  - odborný prodej a servis
Motorové, akumulátorové, řetězové a elektrické pily Stihl včetně příslušenství dodává v Olomouci a Přerově firma Wald & Garten s.r.o. - Šindelka. Poskytujeme odborné poradenství a servis.

Prodej a odborný servis zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga

Prodej a odborný servis zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga
Prodejem zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga se zabývá firma Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) v Olomouci. Samozřejmostí je odborný servis na zahradní techniku.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Wald & Garten s.r.o. - Šindelka
WEBOVÁ STRÁNKA
Wald & Garten s.r.o. - Šindelka
www.sindelka-stroje.cz
Adresa

Adresa

Hostkovice 29
Tršice 783 57

stihl.ol@volny.cz
+420 585 957 001


Najdete nás také zde:

ARES
captcha