CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

ekoelektro@email.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 585 356 125

Zavolejte nám

Kde nás najdete

č.272
Doloplazy 783 56

Roman Rozsypal - EKOELEKTRO

EKOELEKTRO Roman Rozsypal se sídlem v Olomouci je specialistou nejen na elektromontáže, ale také je zastoupením pro Moravu v prodeji domácích a průmyslových centrálních vysavačů a sacích agregátů značky BEAM Electrolux včetně jejich záručního i pozáručního servisu. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v místě kontaktu.

Instalace je možná na novostavbě, rekonstrukci, stávajícím domě, bytě, průmyslovém objektu, prodejně či jiné provozovně. Postaráme se o kompletní dodávku, odborné montáže, návrhy realizací, ale také záruční a pozáruční servis.

V e-shopu a prodejně prodáváme průmyslové a centrální vysavače Beam Electrolux, jednotlivé originální komponenty, sací agregáty. Dále vybavením novým systémem filtrace speciální tkaniny - Gore-Tex (otěruvzdorný, dlouhá životnost, nenasákavý), příslušenství (hadice, kartáče, trubky, rotační kartáče, zásuvky, podlahové štěrbiny VacPan, separátory).

Robotický vysavač Tubo Robo TR800 KIT ROBO s nabíjecí a samočistící stanicí - první a jediný robotický vysavač s automatickým odvodem vysátého prachu a nečistot pomocí systému centrálního vysávání.

Inverted Electrolux clean air technology systém je filtrace všech kvalitních systémů centrálního vysávání. Jedná se o bezúdržbový filtr, který nemusí uživatel čistit, prát či oplachovat. Ucelená technologie Inverted system je aplikace unikátního principu velkoplošného, samočistícího a vertikálně pohyblivého filtru, která dokáže nečistoty zachytit, oddělit podle velikosti (velké do prachového kanystru a malé do filtračního vaku). Materiál filtru je nejkvalitnější tkaninou systému Gore. Při Vašem zájmu je možné zaslat jednotlivé zboží poštou.

Technologie High Intelligent spočívá v obousměrné komunikaci mezi vysavačem a hadicí. Na LCD displeji s podsvícením jsou zobrazeny (systémové hodnoty, otáčky motoru, upozornění na vyprázdnění prachového kanystru, hodiny a ikona zobrazující připojenou hadici).

Hepa filtrace - symbol čistoty a zdraví je technologie, která zajišťuje separaci a likvidaci všech alergenů. Jsou předurčeny k instalaci do pasivních nebo nízkoenergetických staveb.

Beam Alliance monitorovací systém komunikuje s LED signalizací, která je umístěna na rukojeti hadice, informuje o stavu vysavače při vysávání, tlačítka na rukojeti hadice umožňují elektronickou regulaci vysávání nebo vypnutí a zapnutí celého systému, tvar teleskopu a hubice zajišťují vyšší výkon a nižší hlučnost.

Quick Clean ventil umožňuje ovládání systému přímo na hadici. Ventil otevřete lehkým dotykem a bez další zásuvky usnadňuje rychlý úklid v okolí vysavače..

Ochranná známka EKOELEKTRO je zárukou kvalitních služeb. Dále provádíme montáže drtičů kuchyňského odpadu WAVE.

moreless
Informační zdroje

Domácí spotřebičeElektroinstalační práceÚklidová a čisticí technika

SLOGAN: S námi vysáváte již 25 let ...

Štítky: průmyslové centrální vysavače Beam Electrolux, sací agregáty pozáruční servis elektromontáže Olomouc

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prodej, montáž a servis centrálních vysavačů BEAM včetně dodávky náhradních dílů

Prodej, montáž a servis centrálních vysavačů BEAM včetně dodávky ...

Na prodej, montáž, servis a dodávku náhradních dílů pro centrální vysavače značky BEAM se nejen pro oblasti Olomouce a Brna zaměřují profesionálové ze společnosti Roman Rozsypal – EKOELEKTRO.

Robotický vysavač TUBO ROBO TR800 s nabíjecí a samočistící stanicí - vysává i vytírá

Robotický vysavač TUBO ROBO TR800 s nabíjecí a samočistící stanicí - ...

Robotický vysavač TUBO ROBO TR800 s nabíjecí a samočisticí stanicí a napojením na centrální vysavač, který vysává a vytírá, prodává Ekoelektro z Olomouce. Je to nejlepší domácí pomocník.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

Roman Rozsypal - EKOELEKTRO
č.272
Doloplazy 783 56
GPS: 49°33′57.1″ N, 17°24′27.4″ E

49°33′57.1″ N, 17°24′27.4″ E

QR kód firmy Roman Rozsypal - EKOELEKTRO
WEBOVÁ STRÁNKA Roman Rozsypal - EKOELEKTRO
Oficiální eshop firmy

Oficiální eshop firmy

www.ekoelektro.cz
Adresa

Adresa

č.272
Doloplazy 783 56

ekoelektro@email.cz
+420 585 356 125

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Domovní centrální vysavače

Domovní centrální vysavače

Průmyslové centrální vysavače

Průmyslové centrální vysavače

Servis centrálních vysavačů

Servis centrálních vysavačů

Kde nás najdete

č.272
Doloplazy 783 56

GPS49°33′57.1″ N, 17°24′27.4″ E

Plánování trasy

č.272 Doloplazy 78356

Prospekty

Katalog Beam CommercialCertifikát kvality firmy