SEFRAN s.r.o.


Hybešova 3272/2a, Šumperk 787 01
Firma SEFRAN s.r.o. je spolehlivým dodavatelem střešní krytiny na Šumpersku a zaměřujeme se především na prodej střešních krytin, doplňků a materiálu pro všechny typy střech. Vybrat si můžete z bohatého sortimentu střešních latí, desek na záklop či okapů a žlabů a to nejen v naši kamenné prodejně, ale také v eshopu. Mezi naši další činnost se řadí výroba klempířských prvků a ohýbacích zařízení.

Prodej kvalitních střešních krytin a materiálu:
Jakou krytinu si u nás vyberete
- betonová (Bramac, KM Beta, Mediterran)
- bitumenová vlnitá krytina (Gutta, Onduline)
- pálená (Tondach)
- plastová (Capacco, Eureko)
- plechová (Evergreen, Plannja, Rova, Ruukki, Satjam)
- vláknocementová hladká, rustikální, vlnitá
- jiné krytiny jsou možné zajistit dle dohody.

Dále u nás nalezenete:
- obkladové desky
- okapové systémy (měděné, titanzinkové, pozinkované)
- okapový systém barevný
- PVC komůrkové a vlnité desky
- lepenky a izolační pásy
- okapy, žlaby, svody, tabule, plechy, klempířské prvky i v barvě krytiny
- střešní latě
- desky na záklop střech
- trapézy
- střešní okna (Fakro, Fenestra, Velux)
- šindele.

Doplňky střešních krytin
- okapové systémy z kovových materiálů
- střešní žlaby a svodové roury
- kotlíky a kolena
- příslušenství k žlabům, svodům a střechám.

Svým zákazníkům poskytneme tyto služby:
- množstevní slevy
- bezplatné poradenství v oboru
- možnost zajištění dopravy, doprava v regionu
- rozvoz zboží do 24 hod.
- auto s hydraulickou rukou.

Výroba klempířských prvků:
- ohýbací zařízení, délka 4m, 3m.

Druhy krytiny:
- VLTAVA - bezazbestová, vlnitá krytina "A", "B"
- ONDULINE, GUTTA - lehká, barevná vlnitá krytina
- VLTAVA, ONDULINE, TRAPÉZ - prosvětlovací moduly, polykarbonát
- DOMINANT, DAKORA - bezazbestová, krytina - rustikální
- Německý čtverec - hladká krytina, rustikální
- BETTERNIT, DAKORA - bezazbestová, hladká krytina
- SATJAM, RUUKKI, PLANNJA, ROVA, OMAK, BORGA, ARCELOR MITTAL - ocelová, lehká střešní krytina, barevná
- KM BETA, BRAMAC - betonová střešní krytina MEDITERRAN
- TONDACH - pálená střešní krytina
- EUREKO, CAPACCO - plastová střešní krytina - šablony
- trapézové plechy - pozink, barevné
- CEMBONIT - vláknitocementové fasádní desky
- CEMVIN - interiérové protipožární desky
- CETRIS, OSB - lisované desky interiérové
- BAROS, KATEPAL, IKO - šindele, KERABIT
- VELUX, FAKRO - střešní okna - ROTO, DAKEA

Další produkty a služby
  • betonové střešní tašky, asfaltové šindele, plechová krytina, pozinkovaný plech, trapézové plechy, tašky bobrovky
  • dílenské a zahradní nářadí, kleště a šroubováky, kladiva a sekery, svařované pletivo, spojovací materiál


Související články
Hutní a nerezový materiál – Brno

Železářství Skořepka, s.r.o.

Hutní a nerezový materiál – Brno

Přemýšlíte, kam v Brně zajet pro hutní a nerezový materiál? Potřebujete ruční nebo elektrické nářadí? Pak pro Vás máme vhodný tip. Využít můžete širokého sortimentu firmy Železářství Skořepka, s.r.o. Firma sídlí právě v Brně.


Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.

Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

Stavba domu nebo jiných projektů sebou přináší nejen mnoho starostí, ale také nákupů potřebného materiálu, a sice především toho stavebního. Kromě toho potřebujete s výběrem i množstvím poradit, dopravit, namíchat barvu nebo si vybrat vhodné řešení koupelny. A přesně takový servis vám s profesionálním přístupem a technikou poskytnou STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v prodejnách Břeclav, Podivín a Hustopeče.


Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava

KVP servis s.r.o.

Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava

Svařujete a hledáte spolehlivé a kvalitní svářečské potřeby? Vše potřebné pro svařování najdete u firmy KVP servis v Opavě. Nabízíme svařovací techniku, ochranné pomůcky i technické plyny pro svařování, provozujeme také půjčovnu svářecí techniky. Portfolio nabízeného sortimentu stále rozšiřujeme a zákazníkům jsme schopni nabídnout většinu světových značek.


Zabezpečení našeho domova, zajistěte dveře, branky nebo vrata kvalitními zámky

STORES Bruntál, s.r.o.

Zabezpečení našeho domova, zajistěte dveře, branky nebo vrata kvalitními zámky

Ochrana vlastního bezpečí se v první řadě týká našeho domova. Firma Stores Bruntál, s.r.o. se věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji železářského zboží. Najdete u nich maloobchodní prodej ručního a elektrického nářadí a spojovacích materiálu nebo také prodej stavebního kování.


Další produkty a služby
Střešní materiál, latě, desky i klempířské prvky - vše na jednom místě

Střešní materiál, latě, desky i klempířské prvky - vše na jednom místě

Plánujete-li stavbu nové nebo rekonstrukci staré střechy, pak u společnosti Sefran najdete vše potřebné. Klempířské prvky, střešní latě, desky a vše ostatní, co se střech týká máme na jednom místě.


Kvalitní střešní krytina RUUKKI se zárukou 30, 40 a 50 let

Kvalitní střešní krytina RUUKKI se zárukou 30, 40 a 50 let

Pokud hledáte vhodnou střešní krytinu pro zastřešení novostaveb či pro rekonstrukci střechy, pak se obraťte na odborníky z firmy SEFRAN, kde si vyberete střešní krytiny RUUKKI se zárukou až 50 let.


Originální střešní krytiny, které vaši střechu chrání i zdobí

Originální střešní krytiny, které vaši střechu chrání i zdobí

Základem každého domu je střecha, proto je těžké odlišit se od ostatních. Společnost SEFRAN v Šumperku dodává mnoho druhů a barev střešní krytiny, díky které se zaručeně odlišíte a budete originální.


Přípravek pro odstranění řas, mechů, lišejníků ze střech

Přípravek pro odstranění řas, mechů, lišejníků ze střech

Trápí vás mech na vaší střeše? Společnost Sefran s.r.o. prodává speciální přípravek Mech-Stop, který je určený pro odstranění řas, mechů a lišejníků ze všech druhů střešních krytin a materiálů.


Prodej střešních systémů - tašky Tondach, krytina Ruukki

Prodej střešních systémů - tašky Tondach, krytina Ruukki

Pokud se chystáte rekonstruovat střechu a hledáte kvalitní střešní krytinu, která opravdu vydrží, pak se zaměřte na tašky Tondach nebo krytinu Ruukki. Vše seženete ve firmě SEFRAN v Šumperku.


Střešní krytina RUUKKI, šindel, okapové systémy v akci Šumperk

Střešní krytina RUUKKI, šindel, okapové systémy v akci Šumperk

Společnost SEFRAN s.r.o. prodává střešní krytiny a okapové systémy včetně jejich doplňků. Na letní měsíce si pro vás připravila střešní krytiny za zvýhodněné ceny. Neváhejte a využijte akce i vy a nakupujte u SEFRANU! Akční nabídka: - šindel TEGOLA – 2,32 m2 v balení - ECO ROOF 4 tabulový - červená mix, černá mix, hnědá mix – 157,30 m2 vč. DPH - ECO ROOF Traditional bobrovka - červená mix, černí mix, hnědá mix – 163, 40 m2 vč. DPH Dále v naší nabídce naleznete za příznivou cenu: - krytina RUUKKI Decorrey, Monterrey, Finnera, Adamante - trapézové plechy - okapový systém RUUKKI - svitky RUUKKI - vláknocementová krytina - bitumenová krytina - plastová krytina - betonová krytina - pálená krytina - podstřešní fólie - střešní výlezy - a spousta doplňků. Najdete u nás také široký výběr klempířského PROFI nářadí. Zboží je možno zaslat sběrnou službou na dobírku nebo vám ho v našem regionu rozvezeme.


Okapový systém na všechny typy střech, odolné okapy Ruukki Šumperk

Okapový systém na všechny typy střech, odolné okapy Ruukki Šumperk

Firma SEFRAN s.r.o. prodává okapové systémy Ruukki na všechny typy střech. Chcete mít okapy, které jsou odolné a vydrží Vám až 50 let? Zvolte okapový systém Ruukki, který je testovaný divokou přírodou. Okapy, které mají atraktivní a moderní vzhled, který je příjemným a přitažlivým doplňkem každé střechy. Proč zakoupit okapový systém od Ruukki? - kompletní okapový systém na všechny typy střech - okapy z kvalitní finské žárově pozinkované oceli opatřené povrchovou úpravou na bázi polyuretanu - tloušťka plechu 0,6mm, povrchová úprava Pural matt - 20 let záruka na povrchovou úpravu - 50 let záruka proti prorezivění - vysoká odolnost proti sněhu a ledu s použitím protiháku - odolnost proti korozi, povětrnostním vlivům a znečištěnému ovzduší - okapy vhodné i do horských oblastí - zboží je skladem, okamžitá možnost dodání nebo vlastní odběr v Šumperku - doporučení certifikované realizační firmy - doprava na místo stavby do 24 hodin - cenová nabídka zdarma - široká škála barev - okapový systém v barvě krytiny. Kupte si okapy se slevou 20%, využijte výprodej skladových zásob.


Ocelová střecha na celý život, finská lehká krytina Ruukki Šumperk

Ocelová střecha na celý život, finská lehká krytina Ruukki Šumperk

Firma SEFRAN s.r.o. se zabývá prodejem střešních krytin a okapových systémů. Prodává finskou lehkou krytinu Ruukki. Chcete střechu na celý život? Střechu, která je kvalitní a odolává času? Pořiďte si střešní krytinu Ruukki od Sefranu. Polská střecha je levnější, finská však vydrží víc, proto vsaďte na značku Ruukki. Proč koupit střechu Ruukki? Důvody, proč rekonstruovat střechu s lehkými střešními krytinami Ruukki: - nejdelší záruka na trhu - životnosti povrchových úprav od 30 let - krytina přesně na míru - hmotnost pouze 5 kg/m3 - široká škála barev a povrchových úprav - kompletní systém včetně všech doplňků - cenová nabídka zdarma, doprava na místo stavby do 24 hodin - okapový systém v barvě krytiny - zajistíme Vám proškolenou realizační firmu - rychlé provedení rekonstrukce střechy - lehká ocelová finská střešní krytina - finská kvalita - 50-leté zkušenosti na trhu - jedinečné záruky až 50 let na technické vlastnosti výrobku - povrchové úpravy – výrazně zvyšují odolnost povrchu - komplexní řešení – oplechování, příslušenství, bezpečnostní prvky, okapový systém - krytina odolná proti slunečnímu záření, vodě i poškrábání - střechy do náročných klimatických podmínek - stálost barvy - ocelová střecha nikdy nezevšední - ocelové střechy pro širokou škálu prostředí a architektonických stylů, skvělé zakomponování do prakticky jakéhokoliv prostředí. Střechy Ruukki odpovídají finské kvalitě. Střecha Ruukki je nejjednodušší a bezproblémovou volbou pro každého stavitele.


Pálená krytina Tondach, betonová krytina Bramac, KM BETA

Pálená krytina Tondach, betonová krytina Bramac, KM BETA

Střecha dělá dům, vyberte si kvalitní tašky u firmy SEFRAN s.r.o. SEFRAN s.r.o. prodává střešní a okapové systémy včetně jejich doplňků. Pálená taška - Tondach - pravá pálená barevnost - 33 let záruka! - Tašky Tondach - Hřebenáče Tondach - ENGOBY Hranice - ENGOBY Stod - ENGOBY Šlapanice - ENGOBY Jirčany - Glazury "Amadeus" Hranice - Glazury Stod. Betonová střešní krytina: - KM BETA - KMB BETA - krytina s charakteristickým profilem - KMB HODONKA - betonová střešní krytina s novým profilem, který vytváří na střeše zajímavé efekty - KMB EFEKT - novinka - krytina s charakteristickým, nejžádanějším profilem na trhu a s novou povrchovou úpravou. Betonová střešní krytina Bramac - 30letá záruka na betonové zboží! Velkoformátové tašky - Bramac MAX, Natura, Alpská taška s povrchovou úpravou Protector, Alpská taška Cristal (bez povrchové úpravy Protector), Alpská taška Classic s povrchovou úpravou Protector, Moravská taška plus, Římská taška s povrchovou úpravou Protector, Tegalit s povrchovou úpravou Protector. Maloformátové tašky - Bobrovka s povrchovou úpravou Protector, Zdvojená bobrovka s povrchovou úpravou Protector. Betonová střešní krytina Mediterran - střešní systém s 30 letou zárukou - Standart - Rundo - Danubia - Coppo.


Plastové střešní krytiny, klempířské profi nářadí Šumperk

Plastové střešní krytiny, klempířské profi nářadí Šumperk

Využijte naší akce a přijďte si k nám vybrat z velkého výběru střešních krytin se slevou ! ! Nabízíme: - vláknocementové krytiny - bitumenové krytiny - ocelové krytiny - betonové krytiny - plastové krytiny. Ocelové krytiny - Ruukki Decorrey, Ruukki Monterrey, tabule plech Ruukki, Trapéz SAT. Vláknocementová krytina - šablona DACORA 40/40, šablona Betternit. Bitumenové krytiny - šindel KATEPAL, ONDULINE vlnovka, šindel KERABIT, šindel IKO. Plastová krytina CAPACCO - plastová břidlice. Betonová krytina Mediterran - Vlčanka, Standard, Danubia. Rozvoz zboží v regionu, zboží je možné také zaslat sběrnou službou na dobírku. Také nabízíme široký výběr klempířského profi nářadí.