INZECO s.r.o.


Bezručova 48, Kostelec na Hané 798 41
Vývoj, výroba, prodej:
- zemědělské stroje
- sekačky
- mulčovač
- nakladač
- půdní vrták
- fréza
- bubnová sekačka
- traktor farmář
- malotraktory
- sněhové frézy
- belarus traktory.

Produkty
  • žací stroje, obraceče píce, shrnovače píce, lisy na kulaté balíky, lisy na hranaté balíky, lisy v kombinaci s baličkou, baličky na balíky sena, rozdružovače balíků, zemědělské mulčovače, příkopové vyžínače, frézy na drcení dřevin, zemědělské štěpkovače, rozmetadla průmyslových hnojiv rotační brány, zemědělské postřikovače, přepravníky balíků, zemědělské traktory, čelní nakladače, paletizační vidle, stroje na přípravu půdy, secí stroje
  • zahradní nářadí, vodní čerpadla, drtiče zahradního odpadu, sekačky na trávu, travní kultivátory, zahradní křovinořezy, venkovní kompostéry, vysavače listí

Tiskárna KATOS Přerov, grafické studio, tisk kalendářů, papírové tašky, tiskopisy, reklamní předměty.

Tiskárna KATOS Přerov, grafické studio, tisk kalendářů, papírové tašky, tiskopisy, reklamní předměty

Kamenictví, výroba pomníků, restaurování kamene Olomouc, kuchyňské pracovní desky, parapety.

Kamenictví, výroba pomníků, restaurování kamene Olomouc, kuchyňské pracovní desky, parapety

Související články
Prodej a servis traktorů ZETOR Velim

Jan Kuchař - Velim

Prodej a servis traktorů ZETOR Velim

Firma Jan Kuchař – Velim je autorizovaný prodejce traktorů typu ZETOR Velim. Tato firma také disponuje širokým sortimentem v oblasti prodeje. Jedná se o regionálního zástupce výrobního závodu Zetor pro oblast Kolín, Kutná Hora, Nymburk a Praha – východ.


Zemědělské a lesnické stroje a další špičková technika

B AGRO Březová s.r.o.

Zemědělské a lesnické stroje a další špičková technika

Kvalitní stroje a technika jsou součástí zemědělského, lesnického i stavebního odvětví. Bez nich by veškerá práce a přeprava byly mnohem složitější. Důležitá je však nejen jejich výroba a prodej, ale také opravy a servis, které vyžadují špičkové odborníky. Mezi ně patří i česká společnost B-AGRO Březová s. r.o.


Mobilní štípač dřeva pro vás palivové dřevo připraví raz dva

Automatické štípače Sláma

Mobilní štípač dřeva pro vás palivové dřevo připraví raz dva

Štípač dřeva je skvělým pomocníkem při zpracování tohoto palivového materiálu. Vzhledem k ceně energií se spousta zákazníků vrací k topení dřevem, a proto jim mobilní štípač dřeva rozhodně přijde vhod. Společnost Palivové dříví Františka Slámy nabízí ty nejkvalitnější služby v tomto oboru. Už nikdy nebudete muset vzít do ruky sekeru, o vaše palivové dřevo se rádi postaráme!


Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

AGROING BRNO s.r.o.

Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

Přírodní bohatství se neskrývá pouze v našich lesích, ale najít jej můžeme i na polích. Zemědělství je obor, který si stále drží své zázemí a i v tomto odvětví je neustále co zlepšovat. Proto se naše firma AGROING BRNO s.r.o. specializuje na profesionální technologie pro zpracování obilovin a následnou výrobu krmných směsí. Snažíme se zemědělství novodobou technologií pomáhat a rozvíjet tuto oblast kupředu.


Firemní články
Zemědělské stroje, zemědělská mechanizace Prostějov

Zemědělské stroje, zemědělská mechanizace Prostějov

Inzeco s.r.o. výrobce zemědělské mechanizace a techniky nabízí: - zemědělské stroje - zemědělská technika - traktory farmář - malotraktory - sekačky INZECO - sněhové frézy INZECO - mulčovače - půdní vrtáky - půdní dvouvrtáky - rondo a frézy - bubnové sekačky - nakladače - hydraulické sněhové frézy.


Sněhové frézy, zemědělská technika Prostějov

Sněhové frézy, zemědělská technika Prostějov

Zabýváme se výrobou a prodejem zemědělské techniky: - sekačky INZECO - sněhové frézy INZECO - mulčovač - nakladač - půdní vrták, dvouvrták - rondo a fréza - hydraulická sněhová fréza - malotraktory. Nabízíme - sněhová féza Inzeco SF 1200: - určena k odstraňování souvislé vrsty sněhu do výše 300mm na středně velkých a mírně zvlněných plochách s maximálním sklonem do 12 stupňů.


Sněhová fréza Prostějov

Sněhová fréza Prostějov

Sněhová féza Inzeco SF 1200: - určeno k odstraňování souvislé vrsty sněhu do výše 300mm na středně velkých a mírně zvlněných plochách s maximálním sklonem do 12 stupňů. Nenechte se zaskočit sněhovou nadílkou a pořiďte si včas sněhovou frézu.


Sekačka, traktor Prostějov

Sekačka, traktor Prostějov

NABÍZÍME: Vývoj, výroba, prodej: - sekačka Inzeco 1200F - sekačka Inzeco 1800F - sekačka INZECO 1400 - Sekačka INZECO 1400F - adaptér sekačky - traktor VEGA - bubnová sekačka 1800F - traktor farmář 30HP a fréza SF1200 - traktor farmář TV824 a fréza SF1200. Rádi vám umožníme získat co nejvíce informací o stávajících a nových výrobcích firmy Inzeco s.r.o. a rovněž i z aktuálních nabídek z oblasti zemědělské mechanizace


Zemědělské stroje, zemědělská technika, mechanizace Prostějov

Zemědělské stroje, zemědělská technika, mechanizace Prostějov

Máte možnost získat co nejvíce informací o stávajících a nových výrobcích firmy Inzeco s.r.o. a rovněž i z aktuálních nabídek z oblasti zemědělské mechanizace: - zemědělské stroje - zemědělská technika - sekačky INZECO - sněhové frézy INZECO - mulčovače - nakladače - půdní vrtáky - půdní dvouvrtáky - rondo a frézy - bubnové sekačky - hydraulické sněhové frézy - traktory farmář - malotraktory.