CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

ps.konice@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 582 396 180

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Masarykovo náměstí 63
Konice 798 01

Pohřební služba Libor Svoboda

Pohřební služba Libor Svoboda v Konicích se postará o důstojné rozloučení s vašim zesnulým a také vám pomůže s vyřízením veškerých náležitostí souvisejících s úmrtím člověka od zajištění převozu zesnulých až po smuteční obřad. Prodáváme také smuteční květiny, urny a rakve.

Kompletní zajištění pohřbu našim pohřebním ústavem zahrnuje převoz zemřelých, vyřízení pohřbu doma u zákazníka (pohřby z domu) i vyřízení úmrtního listu. Vytiskneme parte a zajistíme i pohřební hostinu. Dodáme smuteční vazby - věnce a kytice. V případě potřeby sjednáme autobusovou dopravu pro pozůstalé a reprodukovanou nebo živou hudbu dle Vašeho výběru. Pomůžeme Vám s výběrem rakve, smutečního řečníka, fotografa i církevního zástupce.

V rámci smutečního obřadu se postaráme o zpopelnění s obřadem nebo i bez obřadu nebo pohřbení do země (hrobů) či hrobky s obřadem. Zpopelněné ostatky v krematoriu uložíme do země vsypem - rozptyl. Zajišťujeme i církevní obřady.

Z dalších pohřebních služeb pro Vás zajistíme kamenické a kamenosochařské práce (opravy náhrobků, zlacení písma) nebo fotodesky na pomníky, údržbu hrobových míst, výsadbu rostlin a přesypy uren.

Pohřební služba Libor Svoboda se také zabývá prodejem rakví a uren a smutečních květin a vazeb - pomůžeme Vám s jejich výběrem. Prodáváme i další pohřební příslušenství.

Zajišťujeme převoz zesnulých po celé České republice do 24 hodin a postaráme se o veškerou s tím spojenou administrativu.

moreless
Katalog firem

Pohřební služby

SLOGAN: Důstojné rozloučení se zesnulými

Štítky: Pohřební ústav Konice, pohřeb, smuteční květina, obřad, služby, prodej rakev, urna, převoz

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prodej uren, rakví a hřbitovního příslušenství

Prodej uren, rakví a hřbitovního příslušenství

S výběrem rakví a uren pro zesnulé Vám pomůže pohřební Služba Libor Svoboda v Konicí. Prodáváme urny, rakve a další hřbitovní zboží.

Kompletní pohřební služby – zajištění pohřbu od převozu zemřelých až po smuteční obřad a pohřbení

Kompletní pohřební služby – zajištění pohřbu od převozu zemřelých až po ...

Kompletní pohřební služby poskytuje v okolí Konic Pohřební služba Libor Svoboda. Postaráme se o převoz zemřelých, vyřízení úmrtního listu, smuteční obřad i pohřební hostinu.


Kontakty

Pohřební služba Libor Svoboda
Masarykovo náměstí 63
Konice 798 01
GPS: 49°35′24.14″ N, 16°53′21.55″ E

49°35′24.14″ N, 16°53′21.55″ E

QR kód firmy Pohřební služba Libor Svoboda
WEBOVÁ STRÁNKA Pohřební služba Libor Svoboda
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 63
Konice 798 01

ps.konice@seznam.cz
+420 582 396 180

Kontaktujte nás

captcha