ZAHRADNÍ A LESNÍ TECHNIKA MOHELNICE


Třebovská 18, Mohelnice 789 85
Prodej:
- zahradní a lesní technika
- pily
- sekačky
- křovinořezy
- čerpadla
- sněhové frézy
- traktory
- plotostřihy
- foukače
- vyžínače
- vysavače
- motokoloběžky.
Půjčovna:
- benzínové a elektrické pily
- křovinořezy
- provzdušňovače a odmechovače trávníků.

Další produkty a služby
  • drtiče zahradního odpadu, zavlažovací systémy, kultivátory a křovinořezy, kompostéry a kompresory, sekací stroje

Hansa-textil s.r.o.

Související články
Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský výrobce diamantových pil, ručních řezaček a dalšího nářadí pro obkladače a kameníky, a proto je zárukou skutečné kvality. Výrobky od této firmy dováží do České republiky pražská společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje.


Výhody akumulátorové zahradní techniky

PATRICK s.r.o.

Výhody akumulátorové zahradní techniky

Rozhodujete se mezi zahradní technikou akumulátorovou a benzinovou? Co člověk to jiné zaměření a co vyhovuje jednomu, nemusí se zalíbit druhému. Pokud se rozhodujete, jestli dáte přednost akumulátorové technice před benzinovou, tak vám bude zajisté dobrým rádcem prodejce lesní a zahradní techniky - firma PATRICK s.r.o. Zlín.


Mobilní štípač dřeva pro vás palivové dřevo připraví raz dva

Automatické štípače Sláma

Mobilní štípač dřeva pro vás palivové dřevo připraví raz dva

Štípač dřeva je skvělým pomocníkem při zpracování tohoto palivového materiálu. Vzhledem k ceně energií se spousta zákazníků vrací k topení dřevem, a proto jim mobilní štípač dřeva rozhodně přijde vhod. Společnost Palivové dříví Františka Slámy nabízí ty nejkvalitnější služby v tomto oboru. Už nikdy nebudete muset vzít do ruky sekeru, o vaše palivové dřevo se rádi postaráme!


Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

agro-centrum

Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

Hledáte v oblasti pěstitelství, vinařství nebo u drobného chovatelství pomocníka při práci ? Pak si neváhejte zvolit všestranný a spolehlivý zahradní traktor Panter FD-5, který je koncipovaný jako stavebnicový stroj s možností rozšiřování funkcí podle potřeb zákazníka. Tento malý traktůrek zvládne téměř cokoliv a proto je velice vhodný pro všechny pěstitele, vinaře, drobné chovatele, zahrádkáře dokonce i chataře a chalupáře, kteří mají kousek zahrady a potřebují občas posekat trávu, zorat pole či cokoliv dalšího. Využití nejde i v komunální sféře.


Další produkty a služby
Benzinové pily, elektrické pily  Husqvarna, Jonsered Šumperk

Benzinové pily, elektrické pily Husqvarna, Jonsered Šumperk

Martin Černý - zahradní technika Šumperk nabízí elektrické pily a benzínové pily: - Hobby a farmářské pily Husqvarna - Hobby a farmářské pily Jonsered - benzinové pily Partner - benzinové hobby a farmářské pily Solo - profesionální pily Husqvarna - speciální pily Husqvarna - profesionální pily Jonsered - benzinové profesionální pily Solo - benzinové profesionální pily Shindaiwa - elektrické pily Husqvarna - elektrické pily Jonsered - elektrické pily Partner.


Traktory a ridery Husqvarna, Jonsered Šumperk

Traktory a ridery Husqvarna, Jonsered Šumperk

Martin Černý - zahradní a lesní technika Šumperk nabízí: - traktory a ridery Husqvarna - doprava po celé ČR zdarma! - traktory a ridery Husqvarna 4x4 - traktory a ridery Jonsered - traktory a ridery Jonsered 4x4 - příslušenství riderů. Doprava po celé ČR zdarma!


Elektrické, benzinové plotostřihy Husqvarna Šumperk

Elektrické, benzinové plotostřihy Husqvarna Šumperk

Martin Černý - zahradní technika Šumperk: - elektrické plotostřihy Husqvarna - benzinové plotostřihy Husqvarna - plotostřihy Jonsered - elektrické plotostřihy Flymo.


Farmářské křovinořezy,profesionální křovinořezy Husqvarna Šumperk

Farmářské křovinořezy,profesionální křovinořezy Husqvarna Šumperk

Martin Černý - zahradní technika nabízí: - hobby a farmářské křovinořezy Husqvarna - profesionální křovinořezy Husqvarna - lesní křovinořezy Husqvarna - dělené křovinořezy Husqvarna - čyřtaktní křovinořezy Honda - křovinořezy Jonsered - vyžínače a křovinořezy Solo - křovinořezy Kawasaki - křovinořezy Mitsubishi - vyžínače a křovinořezy Partner - vyžínače Husqvarna - elektrické vyžínače Flymo - vyžínače Kawasaki.


Robotické sekačky Husqvarna Šumperk

Robotické sekačky Husqvarna Šumperk

Robotické sekačky Husqvarna - perfektní trávník bez práce a bez hluku. Trávník je neustále posekaný a upravený - trávník prospívá mnohem lépe. Svahová dostupnost až 35%. S výběrem a instalací doporučujeme, obrátit se na nás - autorizovaného prodejce Automowerů.


Zahradní sekačka, pila, křovinořez Kawasaki Šumperk

Zahradní sekačka, pila, křovinořez Kawasaki Šumperk

Martin Černý nabízí kvalitní zahradní stroje Husqvarna, Honda, Kawasaki, Nitro Scooters, Makita, Dewalt, Jonsered, Gardena, Jikov, Partner, Fiskars, Bahco a další pro péči o vaši zahradu a les. Nabízíme servis všech značek, které prodáváme. Využijte naší výhodné akce: - pila SOLO 643IP - akční cena 7.790,- - křovinořez Kawasaki KBH 35A - akční cena 12.490,- - křovinořez SOLO 142SB - akční cena 10.990,- - pila Shindaiwa 490s - akční cena 10.490,- - zahradní sekačka Partner 51-625CMDW - akční cena 8.990,- - sekačka Murray MXTH 675 - akční cena 11.490,- - sekačka Partner 200107 HRB - akční cena 72.990,- - sekačka Husqvarna CTH 173 - akční cena 64.990,-


Akce - křovinořez, rider, sekačka Husqvarna Šumperk

Akce - křovinořez, rider, sekačka Husqvarna Šumperk

Nabízíme v akci! Husqvarna R 152SVH Univerzální sekačka s vysokou efektivitou sečení. Akční cena: 13.490 Kč Husqvarna R 145SV Výkonná kompaktní sekačka na trávu, vhodná pro zahrady o menší rozloze. Akční cena: 10.490 Kč Husqvarna rider 15TS AWD Výkonný rider s jedinečným kloubovým řízením. Akční cena: 149.990 Kč Bonus: Aku řetězová pila a nůžky na keře Husqvarna 535RX Výkonný křovinořez pro profesionální použití. Akční cena: 14.490 Kč Bonus: Combi systém sada.


Akce - zádový foukač, motorizované hrábě Husqvarna

Akce - zádový foukač, motorizované hrábě Husqvarna

Účinné motorizované hrábě - odložte navždy svoje hrábě. Místo hrabání listí, smetí... je pouze nafoukáte na jedno místo a sesbírate. Foukače jsou lehce ovladatelné - nyní v akci s bonusem! Husqvarna 356BTX Ergonomický zádový foukač s profesionálním výkonem. Akční cena: 15.490 Kč Bonus: Chránič sluchu Husqvarna 125BVX Efektivní foukač pro domácí použití. Akční cena: 7.990 Kč Bonus: Chránič sluchu Usnadníme vám práci.


Akce profesionální pila, farmářská pila Husqvarna Šumperk

Akce profesionální pila, farmářská pila Husqvarna Šumperk

Velká podzimní akce Husqvarna - Husqvarna nabízí širokou škálu výkonných řetězových pil za super ceny. HUSQVARNA 440 e-SERIES Akční cena: 9.490Kč + bonus Gardena a řetěz v hodnotě 1.191 Kč HUSQVARNA 346XP® Akční cena: 16.490Kč + bonus v hodnotě 1.667 Kč HUSQVARNA 236 - pila vhodná pro domácí práce, např.pro pří pravu palivového dřeva a prořezávky na zahradě. Součástí nabídky je tričko Husqvarna. Akční cena: 4.990 Kč Dva výkonní pomocníci s mimořádným bonusem! HUSQVARNA 445 / 450 e-SERIES Výkonné farmářské pily s profesionálními vlastnostmi. HUSQVARNA 445 Akční cena: 9.990 Kč HUSQVARNA 450 e-SERIES Akční cena: 11.990 Kč Součástí nabídky obou modelů je náhradní řetěz a Gardena Combisystem sada v celkové hodnotě 1.179 Kč. HUSQVARNA 455 e-SERIES RANCHER Výkonná a všestranná farmářská pila pro různé druhy práce. Akční cena: 12.990 Kč Bonus: řetěz, rukavice a sekyra HUSQVARNA 440 e-SERIES Všestranná pila s nízkou hmotností. Akční cena: 9.490 Kč Bonus: řetěz a Combisystem sada HUSQVARNA 435 e-SERIES Všestranná pila s nízkou hmotností Akční cena: 8.990 Kč Bonus: řetěz a taška na pilu HUSQVARNA 372XP® Navržena pro profesionální použití Akční cena:19.490 Kč Bonus: 2x řetěz a olej 10 litrů HUSQVARNA 357XP® Výkonná profesionální pila střední velikosti. Akční cena: 18.990 Kč Bonus: přilba a olej 10 litrů HUSQVARNA 346XP® Špičková profesionální pila. Akční cena: 16.490 Kč Bonus: Kanystr Combi a olej 4 litry HUSQVARNA 359 Robustní profesionální pila střední třídy. Akční cena: 16.990 Kč Bonus: řetěz, rukavice a sekyra


Akce - zahradní traktor Husqvarna, výkonné traktory Šumperk

Akce - zahradní traktor Husqvarna, výkonné traktory Šumperk

Využijte naší podzimní akce! Nabízíme výkonné traktory za skvělé ceny! HUSQVARNA CTH 182T Vysoce výkonný zahradní traktor s integrovaným sběracím košem. Akční cena: 86.990 Kč HUSQVARNA CT 126 Kompaktní zahradní traktor s integrovaným sběracím košem. Akční cena: 42.990 Kč HUSQVARNA CTH 163 T - Akční cena: 79.990 Kč HUSQVARNA CTH 222T - Akční cena: 99.990 Kč Traktory s bočním výhozem Husqvarna - doprava v okruhu 100km zdarma! Předvedení a zaškolení v ceně. Dárek - benzinový vyžínač (při nákupu nad 80.000,-kč)


Akce - sněhové frézy Husqvarna Šumperk

Akce - sněhové frézy Husqvarna Šumperk

Akce - sněhové frézy Husqvarna. Připravte se na zimu i Vy! HUSQVARNA 5524 ST Sněhová fréza s efektivním dvoustupňovým systémem (vyhazování sněhu) 30.990 Kč HUSQVARNA ST 261E Výkonná sněhová fréza s elektrickým startérem 39.990 Kč Ke sněhovým frézám nyní bonus - při nákupu sněhové frézy z této akční nabídky získáte jako bonus dřevěnou násadu (130 cm), smeták na terasy a smeták na ulici z řady Combisystem Gardena. Celková hodnota bonusu je 1.095 Kč.


Velká podzimní akce Husqvarna

Velká podzimní akce Husqvarna

Zima nemusí být krutá, pokud budete dobře připraveni! Husqvarna nabízí širokou škálu výkonných řetězových pil a sněhových fréz. Velká podzimní akce Husqvarna! Pořiďte si nyní výhodně v podzimní akci svého pomocníka od Husqvarny na podzim i zimu! HUSQVARNA 440 e-SERIES Akční cena: 9.490Kč + BONUS Gardena a řetěz v hodnotě 1.191 Kč Nejvýkonnější krotitel sněhu - HUSQVARNA 5524ST 30.990Kč + BONUS Gardena v hodnotě 1.095 Kč HUSQVARNA 346XP® Akční cena: 16.490Kč + BONUS v hodnotě 1.667 Kč HUSQVARNA 236 Pila vhodná pro domácí práce, např.pro pří pravu palivového dřeva a prořezávky na zahradě. Součástí nabídky je tričko Husqvarna. Akční cena: 4.990 Kč Dva výkonní pomocníci s mimořádným bonusem! HUSQVARNA 445 / 450 e-SERIES Výkonné farmářské pily s profesionálními vlastnostmi. HUSQVARNA 445 Akční cena: 9.990 Kč HUSQVARNA 450 e-SERIES Akční cena: 11.990 Kč Součástí nabídky obou modelů je náhradní řetěz a Gardena Combisystem sada v celkové hodnotě 1.179 Kč. HUSQVARNA 455 e-SERIES RANCHER Výkonná a všestranná farmářská pila pro různé druhy práce. Akční cena: 12.990 Kč Bonus:řetěz, rukavice a sekyra HUSQVARNA 440 e-SERIES Všestranná pila s nízkou hmotností. Akční cena: 9.490 Kč Bonus: řetěz a Combisystem sada HUSQVARNA 435 e-SERIES Všestranná pila s nízkou hmotností Akční cena: 8.990 Kč Bonus: řetěz a taška na pilu HUSQVARNA ST 276EP Robustní výkonná sněhová fréza. 49.990 Kč HUSQVARNA ST 261E Výkonná sněhová fréza s elektrickým startérem. 39.990 Kč HUSQVARNA 5524 ST Sněhová fréza s efektivním dvoustupňovým systémem (vyhazování sněhu). 30.990 Kč Ke sněhovým frézám nyní bonus - při nákupu sněhové frézy z této akční nabídky získáte jako bonus dřevěnou násadu (130 cm), smeták na terasy a smeták na ulici z řady Combisystem Gardena. Celková hodnota bonusu je 1.095 Kč. HUSQVARNA 372XP® Navržena pro profesionální použití Akční cena:19.490 Kč Bonus: 2x řetěz a olej 10 litrů HUSQVARNA 357XP® Výkonná profesionální pila střední velikosti. Akční cena: 18.990 Kč Bonus: přilba a olej 10 litrů HUSQVARNA 346XP® Špičková profesionální pila. Akční cena: 16.490 Kč Bonus: Kanystr Combi a olej 4 litry HUSQVARNA 359 Robustní profesionální pila střední třídy. Akční cena: 16.990 Kč Bonus: řetěz, rukavice a sekyra HUSQVARNA 356BTX Ergonomický zádový foukač s profesionálním výkonem. Akční cena: 15.490 Kč Bonus: Chránič sluchu HUSQVARNA 125BVX Efektivní foukač pro domácí použití. Akční cena: 7.990 Kč Bonus: Chránič sluchu HUSQVARNA R 152SVH Univerzální sekačka s vysokou efektivitou sečení. Akční cena: 13.490 Kč HUSQVARNA R 145SV Výkonná kompaktní sekačka na trávu, vhodná pro zahrady o menší rozloze. Akční cena: 10.490 Kč HUSQVARNA RIDER 15TS AWD Výkonný rider s jedinečným kloubovým řízením. Akční cena: 149.990 Kč Bonus: Aku řetězová pila a nůžky na keře HUSQVARNA 535RX Výkonný křovinořez pro profesionální použití. Akční cena: 14.490 Kč Bonus: Combi systém sada HUSQVARNA CTH 182T Vysoce výkonný zahradní traktor s integrovaným sběracím košem. Akční cena: 86.990 Kč HUSQVARNA CT 126 Kompaktní zahradní traktor s integrovaným sběracím košem. Akční cena: 42.990 Kč Usnadníme vám práci ! !


Akce zahradní traktory, motorové pily Jonsered Šumperk

Akce zahradní traktory, motorové pily Jonsered Šumperk

Využijte našich akčních cen na zahradní traktory, sekačky, ridery a motorové pily značky Jonsered Jonsered LT 2213 C: Výkon: 12,5 k Převodovka: 6+1 Šířka sečení: 77 cm Výška sečení: 20-80 mm Hmotnost: 190 kg Akční cena: 44.990 Kč Jonsered LT 2213 CA: Výkon: 12,5 k Převodovka: hydrostatická Šířka sečení: 77 cm Výška sečení: 20-80 mm Hmotnost: 190 kg Akční cena: 48.990 Kč Jonsered LT 2223 CMA2: Akční cena: 96.990 Kč Jonsered LM 2152 CMDA: Akční cena: 11.390 Kč Jonsered LM 2151 CMDA - jako bonus získáte kanystr na benzín 6 l Akční cena: 15.990 Kč Jonsered FR 2218 4x4 - jako bonus získáte vozík Akční cena: 114.990 Kč Hobby a farmářské pily Jonsered: Jonsered CS 2238 S: Obsah: 38,2 Výkon: 2,0 Hmotnost: 4,7 Řetěz: 3/8 Lišta: 16 Akční cena: 6.190 Kč + bonus náhradní řetěz Jonsered CS 2245: Obsah: 45,7 Výkon: 2,8 Hmotnost: 5,1 Řetěz: ,325 Lišta: 13-18 Akční cena: 9.4590 Kč Jonsered CS 2250 S: Obsah: 50.2 Výkon: 3,2 Hmotnost: 5,1 Řetěz: ,325 Lišta: 13-18 Akční cena: 11.790 Kč + bonus náhradní řetěz a lišta Jonsered CS 2152: Akční cena 14.990 Kč - bonus náhradní řetěz a lišta. Traktory se středovým sběrem Jonsered - doprava po celé ČR zdarma! Předvedení, zaškolení,doprava v ceně. Dárek - benzinový vyžínač (při nákupu nad 70.000,-kč)


Akce Husqvarna motorové pily, křovinořezy, sekery sekačky Šumperk

Akce Husqvarna motorové pily, křovinořezy, sekery sekačky Šumperk

Akce Husqvarna ! ! Zkroťte divočinu na své zahradě ! ! Pracujete na zahradě a hledáte pomocníka pro všestranné použití - lehkou, snadno ovladatelnou pilu s velmi snadným startováním? Nebo potřebujete pomoci při profesionální těžbě dřeva? Nebo jen na zahradě posekat trávu? Husqvarna 450 e-series: - výkon 2,4 kW - hmotnost bez lišty a řetězu 5,1 kg - doporučená délka lišty 15"/38 cm - akční cena 11.900 Kč - bonus - náhradní lišta a řetěz v hodnotě 1.020 Kč. Husqvarna 440 e-series: - výkon 1,8 kW - hmotnost bez lišty a řetězu 4,4 kg - doporučená délka lišty 15"/38 cm - akční cena 8.990 Kč. Husqvarna 323R-II: - objem válce 24,5 cm3 - výkon 0,9 kW - hmotnost bez příslušenství 5,1 kg - akční cena 11.490 Kč - bonus - součástí nabídky jsou chrániče sluchu se štítem 1.115 Kč. Husqvarna LC 48V: - motor Briggs & Stratton - objem válce 190 cm3 - šířka sekání 48 cm - výška sekání 25 - 75 mm - objem koše 60 l - variabilní rychlost pojezdu - akční cena 15.990 Kč - bonus - součástí nabídky je univerzální sypací vozík Gardena 800 Comfort v hodnotě 1.790 Kč. Husqvarna R 145SV: - motor Briggs & Stratton - objem válce 190 cm3 - šířka sekání 44 cm - výška sekání 20 - 91 mm - objem koše 53 l - variabilní rychlost pojezdu - akční cena 11.390 Kč. Husqvarna Automower 305: - sekací výkon až 500 m3 - hmotnost 7,0 kg - akční cena 37.990 Kč - bonus - součástí nabídky je vozík na hadici easyRoll plus Comfort od Gardeny v hodnotě 2.890 Kč. Husqvarna CT126/CTH126: - motor Briggs & Stratton - objem válce 344 cm3 - šířka sekání 77 cm - sběrací koš 200 l - CT126 - manuální - CTH126 - hydrostatická převodovka - akční cena 45.990/49.900 Kč. Husqvarna Rider 111B: - motor Briggs & Stratton - objem válce 344 cm3 - hydrostatická převodovka - šířka sekání 85 cm - hmotnost 165 kg - akční cena 74.990 Kč. - bonus - součástí nabídky je akumulátorová řetězová pila CTS 2018-Li Gardeny v hodnotě 5.290 Kč. Husqvarna CTH 163T: - motor Kawasaki - objem válců 603 cm3 - hydrostatická převodovka - šířka sekání 97 cm - sběrací koš 225 l - akční cena 85.990 Kč - bonus - součástí nabídky je Gardena vozík na hadici easyRoll plus Comfort a sada n amytí aut v celkové hodnotě 4.100 Kč.


Sněhové frézy Šumperk

Sněhové frézy Šumperk

Prodej a servis zahradní a lesní techniky. Husqvarna, Honda, Jonsered, Partner. Dvoustupňové sněhové frézy od 25.990,-


Velká podzimní akce

Velká podzimní akce

Využijte velkých slev a bonusů k strojům Husqvarna.a Jonsered.


Vrtací kladivo, příklepová vrtačka, pila ocaska Šumperk

Vrtací kladivo, příklepová vrtačka, pila ocaska Šumperk

Nabízíme výprodej nového zboží značky Ryobi za super ceny: Vrtací kladivo ERH 600V - výstupní výkon 600 Wa Běžná cena: 4.990,- Aktuální cena: 3.990,- Příklepová vrtačka EID 1052RE - příkon 1050 Wa Běžná cena: 5.490,- Aktuální cena: 3.990,- Přímočará pila JS 500QEO - příkon 500 Wa Běžná cena: 3.990,- Aktuální cena: 2.790,- Pila ocaska ERS 80V - příkon 800 W Běžná cena: 3.990,- Aktuální cena: 2.890,-


Moskevský strážní pes

Moskevský strážní pes

Prodám krásná štěňata po dobře vychovaných rodičích s PP. Výborná povaha. Zvyklá na domácí zvířata a děti. Ihned k odběru. Jen do dobrých rukou! Šumpersko


Křovinořez Šumperk, akční cena ! !

Křovinořez Šumperk, akční cena ! !

ŽHAVÉ CENOVÉ NABÍDKY ! ! ! ! KŘOVINOŘEZ s čtyřtaktním minimotorem o vyšším výkonu, s ergonomickými řidítky: UMK 425 LEET - výkon 1,1 HP - uchopení: rukojeť - hmotnost: 5,4 kg - akční cena 9.900 Kč UMK 425 UEET - výkon 1,1 HP - uchopení: řidítka - hmotnost: 6,3 kg - akční cena 11.900 Kč UMK 435 UEET - výkon 1,6 HP - uchopení: řidítka - hmotnost: 6,8 kg - akční cena 12.900 Kč


Motorové sekačky, traktory Šumperk

Motorové sekačky, traktory Šumperk

NABÍZÍME ŽHAVÉ CENOVÉ NABÍDKY: motorové sekačky IZY: - HRG 465C3 PDE - výkon 4,5 HP - šíře záběru 46 cm - pojezd: ne - akční cena 12.490 Kč - HRG 465C3 SDE - výkon 4,5 HP - šíře záběru 46 cm - pojezd: jednorychlostní - akční cena 14.990 Kč - HRG 415C3 SDE - výkon 4,5 HP - šíře záběru 41 cm - pojezd: jednorychlostní - akční cena 12.990 Kč - HRG 536C3 SDE - výkon 5,5 HP - šíře záběru 53 cm - pojezd: jednorychlostní - akční cena 16.990 Kč traktory DE LUXE - HF 2417 HME - výkon 17 HP - šíře záběru 102 cm - převodovka: hydrostatická - akční cena 99.990 Kč - HF 2620 HME - výkon 20 HP - šíře záběru 122 cm - převodovka: hydrostatická - akční cena 129.990 Kč.