Metal Arsenal s.r.o. - ECCOTARP
Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Horní Benešov - Luhy
Mladoňovice
Informační zdroje
Kamenické práce,
Obráběčské, soustružnické a frézařské práce,
Kamenické práce,
Výrobky z betonu,
Obráběčské, soustružnické a frézařské práce,
Dřevo a řezivo - pily
Na zpracování kovového odpadu, výkup, třídění a recyklaci neželezných a železných kovů, jako je měď, bronz a mosaz, se zaměřují specialisté ze společnosti SV Metal spol. s r.o. z Hradce Králové.
V Kamenictví BETON. A KAMEN. AUG-FRED v Kobeřicích najdete široký sortiment kamenů. Přijďte k nám a prohlédněte si naši rozmanitou kolekci přírodních i umělých kamenů.
Kvalitní horké asfaltové směsi a asfalt vyrábí a prodává firma Obalovna Ostrava s.r.o. v Ostravě - Kunčicích. Naše obalovna se snaží šetřit životní prostředí a proto je náš provoz vysoce ekologický.
Společnost IZOSPACE s.r.o. ze Středočeského provádí zateplení podkroví foukanou izolací, která omezí tepelné ztráty, zlepší akustiku a dostane se i do hůře přístupných míst.
Kvalitní veřejné osvětlení je nezbytnou součástí moderních měst, obcí, parků i dopravní infrastruktury. Za každým funkčním osvětlovacím systémem stojí nejen kvalitní svítidla, ale také odolné a bezpečné stožáry, které zajišťují jejich stabilitu a dlouhou životnost. Společnost AMAKO, spol. s r.o., patří již více než 25 let mezi přední české výrobce stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení a nabízí řešení pro nejrůznější typy projektů.