Wood Rakušan
Marek Rakušan

CZKStavební a truhlářské řezivo

Stavební a truhlářské řezivo

Stavební a truhlářské řezivo, prkna, fošny, využití pro stavebnictví i nábytkářství

Palivové dřevo

Palivové dřevo

Měkké i tvrdé palivové dřevo, ekologický a levný způsob vytápění

Podlahová a terasová prkna

Podlahová a terasová prkna

Prodej hoblovaného řeziva ve formě podlahových a terasových prken


Sušené řezivo

Naše společnost se specializuje na prodej truhlářského či hoblovaného řeziva a palivového dříví v oblastech Jihomoravského a Jihočeského kraje, zejména v okolí měst Třebíč a Moravské Budějovice. Mezi naše hlavní činnosti patří výroba a produkce speciálně sušeného i vzduchosuchého řeziva pro truhlářskou a stavební činnost.

Truhlářské řezivo je vyráběno z kvalitních výřezů, které dále řežeme na prkna a fošny silné 25, 30, 40, 50, 60, 70 a 80 mm,
jejich délka je pak 3, 4 a 5 m. Zpracováváme i zakázky na řezivo řezané na požadované míry. Řezivo prodáváme vysušené na 8-12%, vzduchosuché nebo čerstvé. Na skaldě pak máme řezivo z dřevin, jako je: smrk, borovice, modřín, douglaska, dub evropský, dub americký červený, buk, jasan, javor, bříza, olše, habr, třešeň, akát, lípa, jílm, topol, ořech evropský, ořech americký, hruška a osika.

Co se týče hoblovaného řeziva, to je zpracováváno na čtyřstranné hoblovací fréze. Můžeme hoblovat jak rovné, tak i profilované tvary (palubky, terasová prkna). Vyrobíme i hoblované řezivo podle požadovaných mír na zakázku v maximálních rozměrech 230mm x 160mm. V rámci hoblovaných výrobků poskytujeme terasová, plotová, podlahová, palubková a fasádní obkladová prkna.

Dalším produktem společnosti WOOD Rakušan je palivové štípané dřevo.Štípeme měkké (smrk, borovice) a tvrdé (dub, buk, bříza, jasan, akát) palivové dřevo v délkách 25, 30, 33, 40, 45 a 50 cm (popřípadě 1 m). Palivové dřevo prodáváme jako volně sypané nebo jako skládaný metr

Na výrobu našich produktů používáme dřevo z certifikovaných lesů s certifikátem PEFC. Toto dřevo si sami vybíráme, abychom si zajistili kvalitu vstupního materiálu a tím i konečnou kvalitu výrobku.
Vzhledem k tomu, že jsme menší rodinná firma, přistupujeme ke každému zákazníkovi osobně a snažíme se mu co nejlépe poradit tak, aby byl maximálně spokojený.


Katalog firem:    

Biopaliva

,  

Dřevo a řezivo - pily

,  

Stavební řezivo

,  

Tuhá paliva

,  
Štítky:

řezivo, palivové dřevo Vysočina, Jihomoravský, Jihočeský kraj, Třebíč, Moravské Budějovice