IMC Zlín, a.s.
Monitoring výroby

Společnost IMC Zlín, a.s. poskytuje služby a produkty na profesionální úrovni, které napomáhají zvyšovat efektivitu i kvalitu firemních procesů. Mezi naše specializace patří automatizovaný sběr dat z výrobních technologií, monitoring výroby a sledování výrobních procesů. Dále se zabýváme také vývojem a dodávkami podnikových informačních systému a poskytujeme vývoj software na zakázku zejména v oblasti webových aplikací.

Vždy se se snažíme navrhnout a realizovat optimální řešení podle požadavků zákazníků s využitím nejmodernějších technologií. Nabízíme:

- monitoring výroby
- sledování výrobních procesů
- sběr dat z výroby
- sledování efektivity výroby (optimalizace)
- MES systém
- procesní inženýrství
- OEE, CEZ - celková efektivita zařízení, případně jiné KPI
- vizualizace výroby
- technologické informační systémy.

Sledováním efektivity výroby a výrobního procesu může dojít ke zjištění rezerv ve výkonnosti a následnému opatření ke zvýšení výkonu i efektivity. V této oblasti nabízíme zákazníkům navržení a realizaci systému pro sběr dat a jejich vyhodnocení, zpracování OEE analýzy a jeho jednotlivých složek.

Díky dlouholetým zkušenostem z oblasti podnikových informačních systémů a automatizace výroby dodáváme výrobním podnikům MES systémy, které využívají aktuální informace o situaci ve výrobě pro kvalitnější řízení a dosažení výrobních cílů.

Systémy nabízené společností IMC Zlín poskytují kvalitní řešení problémů v oblasti řízení výroby, obchodu a služeb na základě potřeb zákazníka.

Mezi priority naší firmy patří především kvalita poskytovaných služeb, dlouholetá tradice a pružná cenová politika.


Slogan: INFORMAČNÍ A AUTOMATIZAČNÍ SYSTÉMY
Katalog firem:    Programování a počítačové služby,  Výzkum a vývoj,  
Štítky: monitoring výroby, sledování výrobních procesů, sběr dat, efektivita, MES systém, KPI, OEE, CEZ