NAUTIG SE
Nautig Trapper 19 – katamarán. Loď určená zejména pro rybolov. Je však vhodný i pro rekreaci u vody a další vodní sporty, například vodní lyžování.

Společnost NAUTIG SE Jihlava je českou firmou a specializuje se na výrobu lodí. Zakázková výroba i sériová výroba - svařované hliníkové lodě, jachty, čluny a katamarany. Ale také houseboaty - obytné lodě nebo speciální rybářské lodě, přívozy, pracovní lodě. Úpravy lodí a lodních interiérů na přání.
Pořiďte si svoji vlastní loď, ať už můžete vyplout.

V naší nabídce člunů a pramic najdete:
- Nautig Carp dream 18 - tato speciální loď o délce 5, 3 metrů a šířce 2, 05 metrů je vhodná především k lovu kaprů a sumců. Je dost velká pro dva rybáře, které navíc ochrání zabudovaný stan. Na lodi jsou dvě lůžka a lze ji vyrobil i v jiných velikostech.

- Nautig Carp dream 20 - tato speciální loď o délce 6 metrů a šířce 2, 05 metrů je vhodná především k lovu kaprů a sumců. Je dost velká pro dva rybáře, které navíc ochrání zabudovaný stan. Na lodi jsou dvě lůžka a lze ji vyrobil i v jiných velikostech.

K těmto člunům si u nás můžete dokoupit bržděný přívěs, který za pomoci čtyř páru rolen snadno spustíte nebo vytáhnete z vody.

- Pramice PARMA sestavené ze silného hliníkového plechu (1, 4 mm), které snadno převezete na střeše Vašeho vozu najdete ve velikostech 3, 3 m, 3, 7 m a 4, 5 m.

- Čluny KAPR 310, PSTRUH 370, PSTRUH 440 a SUMEC 550, které jsou ze stabilní a nepotopitelné konstrukce, která Vás nezradí ani v tom nejhorším počasí. K přepravě je potřeba přívěsný vozík, který unese váhu do 100 kg.

Mezi naše speciální rybářské čluny můžeme zařadit kromě pramich Nautig Carp dream 18 a 20, také Nautig 420 a 550 BASS, které mají palubu z odolného koberce, do kterého se navíc nezamotají háčky.

V nabídce pontonů naleznete:
- Nautig Trapper 19 (o délce 5, 6 m a šířce 2, 5 m)
- Nautig Trapper 29 (o délce 8, 6 m a šířce 2, 5 m, lze jej využít jako základnu pro stavbu houseboatu nebo přívěsů)
- Nautig Trapper 35 (o délce 10, 6 m a šířce 3, 5 m, především jako základna pro houseboaty)

Vyberte si z našeho příslušenství. Najdete u nás:
- vesla
- sedačky
- držáky
- lodní podlahy
- lodní koberce
- převozní kolečka pro hliníkové lodě

Pokud si nevybere z naší nabídky lodí, pak nevěště hlavu. Na zakázku jsme pro Vás schopni vyrobit hliníkovou loď, dle Vašich či našich návrhů. Pokud nechcete Vaši loď upravit i to pro naše zkušené pracovníky není problém.

Jsme českou firmou, která si zakládá na kvalitně a spokojenosti našich zákazníků. Máme rádi lodě a rádi Vám pomůžeme s pořízením té Vaši.


Katalog firem:    

Lodě

,  
Štítky:

svařované hliníkové lodě, jachty, čluny a katamarany, speciální rybářské lodě, výroba na zakázku