FaceID a rozšířená realita jako nová možnost aplikace systému Android a iOS

Peko Studio s.r.o.

FaceID a rozšířená realita jako nová možnost aplikace systému Android a iOS

Peko Studio s.r.o.

CZKVývoj mobilních aplikací

Vývoj mobilních aplikací

Vývoj a tvorba mobilních aplikací pro podnikatelské účely i zábavu

Tvorba aplikací Android a IOS

Tvorba aplikací Android a IOS

Tvorba mobilních aplikací Android a IOS v nativních jazycích telefonů

Vývoj webových aplikací

Vývoj webových aplikací

Vývoj a tvorba responzivních webů, uživatelsky přívětivých webových aplikací


Mobilní hry a zábava

Společnost Peko Studio s.r.o., která sídlí ve Znojmě, pracuje na vývoji mobilních aplikací jak pro Android, tak i pro iOS. Jsme také schopni zhotovit i webové aplikace šité na míru.

Zadané projekty dokážeme zvládnout zpracovat rychle a efektivně díky tomu, že jsme malý tým. Pracujeme celkem v týmu 4 lidí "pod jednou střechou". Díky tomu jsme flexibilní a levní a právě toto považujeme za výhodu oproti velkým společnostem.Software projekty dokážeme řešit od analýzy, návrhu a grafiku přes vývoj až po testování a následnou podporu. Máme zkušenosti s mnoha různými projekty po celém světě.

Máme více než 10 let zkušeností s návrhem a vývojem aplikací pro mnoho klientů z různých oblastí - mobilní aplikace pro iOS či Android, webové systémy, hry pro mobilní telefony, internetové stránky a e-shopy pro malé a středně velké firmy, dokonce i aplikace pomáhající firmám při výrobě.

Vytvoříme Vám Android aplikaci přesně podle Vašich požadavků, kterou můžete používat na kterémkoliv telefonu, tabletu či smart hodinkách. Aplikaci vyvineme v nativním jazyce telefonu - Java, čímž zajistíme vyšší kvalitu a rychlost mobilní aplikace. Pro řízení projektu používáme moderní Agilní přístupy, které pomáhají vytvořit lepší Android aplikace efektivněji. Naopak iOS aplikace, vytvořené taktéž na míru, můžete používat na kterémkoliv iPhone, iPad či iWatch. Aplikaci vyvineme v nativním jazyce telefonu - Swift, přičemž pro řízení projektu používáme taktéž moderní Agilní přístupy, které pomáhají vytvořit lepší iOS aplikace více efektivněji.
V obou případech jsme schopni vyvinout hru, aplikaci pro obchod, osobní rozvoj nebo vzdělání. Naopak

Zabýváme se také vývojem a výrobou webových stránek a aplikací. Námi vytvářené weby jsou vyrobeny tak, aby byly uživatelsky přívětivé (UX) a jednoduché. Při vývoji používáme Agilní techniky vývoje tak, aby byl pro Vás proces transparentní s možností změny během projektu. Veškeré námi zhotovené weby jsou navíc responzivní a fungují tak na všech mobilních zařízeních.


Katalog firem:    

Programování a počítačové služby

,  

Webdesign

,  
Štítky:

vývoj aplikací pro IOS, android, vývoj mobilních, webových aplikací