Zahradnictví Brno Kresa s.r.o.


Zahradní centrum - Zahradnictví Brno Kresa s.r.o. - se zabývá prodejem okrasných a užitkových stromů, keřů a rostlin. Zakoupíte u nás i listnaté nebo jehličnaté solitérní stromy. Provádíme i údržby a realizace zahrad.

V našem zahradnictví prodáváme okrasné i užitkové rostliny. Najdete u nás běžně pěstované listnaté a jehličnaté stromy nebo keře, ale i balkónovky, letničky, skalničky, okrasné traviny, ale i ovocné stromy a další užitkové rostliny. Specializujeme se na pěstování a prodej zakrslých roubovaných jehličnanů a čarověníků. Sortiment roubovanců zahrnuje jedle, borovice, smrky, jedlovce, douglasky, jinany, modříny a cedry.

Zaměřujeme se také na prodej solitérních rostlin. Jedná se o stromy, keře nebo vzrůstné květiny. Tyto rostliny jsou vysazeny a následně rostou osamoceně nebo s velice nízkým podrostem. Solitéry se používají jako výrazné prvky v kompozici v zahradnické tvorbě. V našem zahradním centru zakoupíte například javor, cedr, borovici nebo smrk.

Provádíme také kompletní realizace zahrad, která zahrnuje prohlídku a konzultaci s architektem, zpracování návrhu a projektu, vizualizaci, vlastní realizaci a následně i údržbu. K založení zahrad a parků používáme vlastí rostliny. Zákazník si vybere rostliny v našem zahradnictví a ty jsou pak vysázeny na zahradě zákazníka. Všechny zahrady navrhujeme na základě potřeb a požadavků zákazníka.

Štítky:

zahradní centrum, zahradnictví Brno, prodej okrasných stromů, keřů, rostlin, soliterní stromy

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Listnaté a jehličnaté solitérní stromy - javor, cedr, borovice, smrk - prodej

Listnaté a jehličnaté solitérní stromy - javor, cedr, borovice, smrk - prodej
Listnaté a jehličnaté solitérní stromy, jako je javor, cedr, borovice nebo smrk, které lze použít jako výrazné prvky v kompozici v zahradnické tvorbě, prodává Zahradnictví Brno Kresa.

Sazenice okrasných jehličnatých, listnatých stromů - prodej

Sazenice okrasných jehličnatých, listnatých stromů - prodej
Sazenice okrasných jehličnatých i listnatých stromů zakoupíte v okolí Brna v zahradním centru Zahradnictví Brno Kresa s.r.o.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zahradnictví Brno Kresa s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahradnictví Brno Kresa s.r.o.
www.zahradnictvi-brno.cz
Adresa

Adresa

Skalní 15
Brno 642 00

info@zahradnictvi-brno.cz
+420 602 747 268


Najdete nás také zde:

EDBWebFacebookARES
captcha