Zahradnictví Brno Kresa s.r.o.

CZKZahradní centrum v Brně

Zahradní centrum - Zahradnictví Brno Kresa s.r.o. - se zabývá prodejem okrasných a užitkových stromů, keřů a rostlin. Zakoupíte u nás i listnaté nebo jehličnaté solitérní stromy. Provádíme i údržby a realizace zahrad.

V našem zahradnictví prodáváme okrasné i užitkové rostliny. Najdete u nás běžně pěstované listnaté a jehličnaté stromy nebo keře, ale i balkónovky, letničky, skalničky, okrasné traviny, ale i ovocné stromy a další užitkové rostliny. Specializujeme se na pěstování a prodej zakrslých roubovaných jehličnanů a čarověníků. Sortiment roubovanců zahrnuje jedle, borovice, smrky, jedlovce, douglasky, jinany, modříny a cedry.

Zaměřujeme se také na prodej solitérních rostlin. Jedná se o stromy, keře nebo vzrůstné květiny. Tyto rostliny jsou vysazeny a následně rostou osamoceně nebo s velice nízkým podrostem. Solitéry se používají jako výrazné prvky v kompozici v zahradnické tvorbě. V našem zahradním centru zakoupíte například javor, cedr, borovici nebo smrk.

Provádíme také kompletní realizace zahrad, která zahrnuje prohlídku a konzultaci s architektem, zpracování návrhu a projektu, vizualizaci, vlastní realizaci a následně i údržbu. K založení zahrad a parků používáme vlastí rostliny. Zákazník si vybere rostliny v našem zahradnictví a ty jsou pak vysázeny na zahradě zákazníka. Všechny zahrady navrhujeme na základě potřeb a požadavků zákazníka.


Katalog firem:    

Krajinářské, parkové a zahradní úpravy

,  

Květiny, semena a zahradnická hnojiva

,  

Návrhy a projektování zahrad

,  

Zahradnictví

,  
Štítky:

zahradní centrum, zahradnictví Brno, prodej okrasných stromů, keřů, rostlin, soliterní stromy