Top firmy

EDB doporučuje

Společnost A-T-K Fryšták s.r.o. se specializuje na kovovýrobu – od řezání plechů laserem, přes CNC obrábění, bombírování až po ruční i robotické svařování.










IČ: 60718510
DIČ: CZ60718510
Kraj: Zlínský
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 1 mil. až 3 mil. Kč


Telefon:
+420 577 211 885

Telefon:
+420 577 211 885


Kontaktní osoby:
Ing. Daniel Matějka
funkce: ředitel,společník 11/21

Ing. Michal Kozlovský
funkce: společník 10/21


QR kód firmy STAPEKO, spol. s r.o.

Plánování trasy


Omlouváme se, nepodařilo se zpracovat trasu.
Kontaktní
formulář

Související články



VARIO VILA s.r.o.

Tradice, spolehlivost a budoucnost v dřevostavbách - dřevěné montované domy pro radost

V dnešní době hledání udržitelných a zdravých způsobů života jsou dřevěné montované domy stále častější volbou pro ty, kteří hledají spojení mezi příjemným bydlením a ohleduplností k životnímu prostředí. Společnost VARIO VILA s.r.o. z okresu Olomouc se zaměřuje na tuto vizi už od roku 2000 a nyní, po více než 500 zrealizovaných domech, se může pyšnit širokou nabídkou rodinných domů, bytových komplexů a rekreací.


iEnergy stav a.s.

Elektroinstalace pro bytové a developerské projekty: Spolehlivý partner pro moderní rezidenční výstavbu

Realizace bytových domů a rezidenčních projektů klade vysoké nároky nejen na stavební část, ale také na kvalitně navržené a provedené elektroinstalace. Moderní developerské projekty vyžadují komplexní řešení silnoproudých i slaboproudých systémů, důslednou koordinaci všech profesí a dodržení stanovených termínů. Společnost iEnergy stav a.s. poskytuje investorům, developerům a generálním dodavatelům kompletní elektroinstalační služby pro bytovou výstavbu v Praze, Středočeském kraji i po celé České republice.


Nepřehlédněte

M+M Rekonstrukce bytových jader

Naše stavební firma M+M se zabývá výrobou a montáží kuchyní, kuchyňských linek ve Zlínském kraji. Díky vlastní stolárně vyrábíme kuchyňské linky i další nábytek na míru, dle požadavků zákazníků, v co nejkratším možném termínu a v návaznosti na stavební úpravy. Nabízíme komplexní služby od výroby, přes stavební úpravu prostor a montáž kuchyní až po závěrečný úklid.



Aktuální microsite





Aktuální PR články