Top firmy

EDB doporučuje

Společnost COLOR COATING s.r.o. se sídlem ve Starém Městě u Uherského Hradiště se specializuje na povrchové úpravy kovových a plastových dílů různých velikostí. Průmyslová lakovna zajišťuje lakování kontejnerů, CNC strojů, ocelových hal, kovových profilů…




Společnost A-T-K Fryšták s.r.o. se specializuje na kovovýrobu – od řezání plechů laserem, přes CNC obrábění, bombírování až po ruční i robotické svařování.






Ratiboř 551,
75621 Ratiboř
Naše společnost PROMET PREFIX s.r.o. se sídlem v okrese Vsetín je dceřinou společností PROMET GROUP a.s. Zabýváme se především strojním obráběním a povrchovou úpravou převážně slévárenských produktů. Naše technologická zařízení jsou vhodná pro výrobu rotačních součástí na CNC soustruzích, pro rovinné výrobky na CNC vertikálních vyvrtávacích centrech a pro skříňové součásti na několika druzích horizontálních strojích. Obráběné produkty je možno dokončit s velkou přesností (0, 01 mm) na dokončovacím vyvrtávacím stroji WXH100. Všechny technologické procesy jsou podporovány nezávislou kontrolou za pomoci klasických i nejmodernějších měřících přístrojů. Celý proces provází mezioperační kontrola, která v konečnému důsledku napomáhá při celkovém zhotovení kvalitního výrobku. Disponujeme také průmyslovou lakovnou pro stříkání a lakování dílů ekologickými barvami, včetně chemického odmaštění. V neposlední řadě nabízíme také široké možnosti montáží mechanických strojů a zařízení. Společnost PROMET PREFIX s.r.o. splňuje požadavky norem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Související články




AMAKO, spol. s r.o.

Sadové a silniční stožáry: Spolehlivý základ moderního veřejného osvětlení

Kvalitní veřejné osvětlení je nezbytnou součástí moderních měst, obcí, parků i dopravní infrastruktury. Za každým funkčním osvětlovacím systémem stojí nejen kvalitní svítidla, ale také odolné a bezpečné stožáry, které zajišťují jejich stabilitu a dlouhou životnost. Společnost AMAKO, spol. s r.o., patří již více než 25 let mezi přední české výrobce stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení a nabízí řešení pro nejrůznější typy projektů.


HAJDO s.r.o.

Svářečské práce pro konstrukce a strojní celky

HAJDO spol. s r.o. z Litovle zajišťuje svářečské práce pro ocelové konstrukce i strojní celky. Certifikované svařování MIG, MAG, TIG i MMA s důrazem na pevnost, přesnost a spolehlivost.

Nepřehlédněte

MRB Sazovice, spol. s r.o.

V oblasti kovovýroby je MRB Sazovice, spol. s r.o., ze Zlínského kraje, známá svou precizností a kvalitou. Tato česká firma, která působí na trhu již od roku 1990, se specializuje na výrobu konstrukcí a rámců, které jsou nejen pevné a odolné, ale také esteticky přitažlivé. Disponujeme třemi robotickými svařovacími stanicemi, osazenými svařovacími roboty nejvyšší kvality. Svařování kovů realizujeme metodami MIG-MAG, PLAZMA TIG a MICRO MIG.



Aktuální microsite





Aktuální PR články

COLOR COATING, s.r.o.

Lakování velkosériových výrobků, jako jsou příruby a technické díly, vyžaduje přesnost, stabilní proces a zkušenosti s průmyslovou výrobou. COLOR COATING, s.r.o. ze Starého Města u Uherského Hradiště nabízí specializovaný provoz pro lakování ve velkých objemech, kde je kladen důraz na opakovatelnou kvalitu, odolnost povrchu a spolehlivý průběh zakázky i při tisících kusů.


COLOR COATING, s.r.o.

Lakovat ocelové konstrukce o délce až 13 metrů není jen o barvě – je to o technologii, kapacitách a zkušenostech, které rozhodují o výsledku. COLOR COATING, s.r.o. ze Starého Města u Uherského Hradiště přináší řešení pro projekty, kde běžné lakovny končí. Od ocelových hal přes skladové systémy až po rozměrné profily – zde vzniká odolný, precizní a dlouhodobě funkční povrch, který obstojí i v nejnáročnějších podmínkách.


COLOR COATING, s.r.o.

Rychlý přehled: COLOR COATING, s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště je průmyslová lakovna a autolakovna se zaměřením na mokré lakování kovových i plastových dílů všech velikostí – od drobných komponentů až po rozměrné konstrukce. Zajišťuje lakování kontejnerů, ocelových hal, nádrží, CNC strojů, palet pro automotive i velkosériových výrobků. Součástí služeb je také tryskání a komplexní povrchová úprava. Autolakovna nabízí lakování osobních vozidel, motocyklů, veteránů, dílů nákladních aut i speciálních projektů (např. ultralighty, pergoly, designové prvky). Firma disponuje lakovacími boxy až do 5×10 m, využívá technologie Wagner (Airless, Airmix), zajišťuje manipulaci s díly do 5 000 kg a staví na více než 20 letech zkušeností v oboru lakování.