INPRA, spol. s r.o.


budova 55., areál Svit, Zlín 760 01

Společnost INPRA s.r.o. ve Zlíně se specializuje na instalatérské práce již od roku 1993 a vyniká kvalitou svých služeb, nízkou cenou a rychlou realizací. V oblasti vodo-topo realizuje komplexní služby, mezi které patří i výměna baterie, rozvody podlahového topení, požární vody, montáž radiátorů i vodovodů a další pokročilé montáže i údržby.

Naše instalatérské práce jsou určené jak pro soukromé osoby, tak i firmy. Služby provádíme vždy podle individuálních požadavků našich klientů k jejich spokojenosti:
- údržba budov v oboru vodoinstalatérství (VODO) i topenářství (TOPO),
- rekonstrukce bytového jádra a zařízení pro vodu, plyn i topení,
- realizace rozvodů požární vody,
- výroba výměníkových stanic,
- vytvoření a montáž rozdělovačů páry,
- zhotovení rozvodů potrubí (voda, vzduch, plyn, topení, kanalizace),
- demontáž tlakových nádob, kotlů, ohříváků vody i potrubí,
- výměna sociálního zařízení, baterie, vodovodní přípojky
- solární panely.

Obrátit se na nás můžete s montážemi všeho druhu:
- kotle,
- ohříváky vody,
- otopné tělesa, radiátory, konvektory,
- tlakové nádoby,
- podlahové topení,
- solární systémy,
- zdravotechnika (vana, umyvadlo, toaleta),
- tepelné čerpadlo.

Provádíme rozvody potrubí s využitím různých materiálů:
- ocel,
- měď,
- plast,
- HT,
- KG,
- PE-X,
- PE.

S klienty se vždy snažíme najít řešení, které bude splňovat jejich požadavky přímo na míru a umožňujeme navíc také vyřízení dotací jako je Zelená úsporám.

IČ: 47905751
DIČ: CZ47905751
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Rudolf Filip

Telefon:
+420 573 776 870
+420 777 304 226

Fax:
+420 573 776 870

Email:
inpra@volny.cz

Web:
http://www.inpra.net

Skype:
lvicekzl

Kontaktní osoby:

Rudolf Filip
funkce: jednatel
tel: +420 777 304 225

Tomáš Filip
tel: +420 777 304 226
email: inpra@volny.cz


Provozní doba:
po-pá 6-16

GPS: 49°14′4.6″ N, 17°40′13.91″ E

QR kód firmy INPRA, spol. s r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
I spolehlivé elektrické a plynové kotle potřebují pravidelné prohlídky

MaRel corp., s.r.o.

I spolehlivé elektrické a plynové kotle potřebují pravidelné prohlídky

Plynové kotle jsou skvělým způsobem vytápění i ohřevu vody - to však platí pouze v případě, že nezanedbáváte pravidelné prohlídky a revize. Protože pouze na plynové kotle, které jsou pravidelně kontrolovány, se můžete stoprocentně spolehnout. A na koho se v této oblasti obrátit? Pokud jde o plynové či elektrické kotle, společnost MaRel corp je tou správnou volbou. Kromě toho, že pro vaše plynové i elektrické kotle zajistíme pravidelné prohlídky a revize, se také zabýváme prodejem kotlů nových.


Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Ing. Luděk Páleníček, Ph.D.

Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Pokud vlastníte studnu, byla by velká škoda ji nepoužívat. Studny však vyžadují pravidelnou údržbu a v případě několikaletého nevyužívání i náročnější opravu. Studna může sloužit jako zdroj pitné vody, stejně jako zdroj vody zahradní. Je jen na vás, jak potenciálu studny využijete. Potřebujete-li dostat vaši studnu opět do provozu, firma Páleníček z Martinic u Holešova se o to postará. Zajišťuje čištění studní a jejich opravy a údržby, ale také třeba zemní práce a terénní úpravy.


Pohlídám pravidelné kontroly kotelen

THERMATIC

Pohlídám pravidelné kontroly kotelen

Pravidelné kontroly kotelen nejsou žádná legrace. V případě nedodržení vyhlášky 91/1993 Sb. hrozí sankce či finanční penalizace. Proto Ing. Nohava - revizní technik firmy THERMATIC zajistí pravidelné kontroly kotelen a také odbornou revizi 1x ročně podle platných předpisů. Hazard s plynem se rozhodně nevyplácí. Není radno revize podceňovat, a proto s mými službami budete v bezpečí před nehodou i pokutou.


Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o.

Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

Firma Šimek VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. se specializuje na práce prováděné ve vašich domácnostech nebo v jakýchkoliv jiných průmyslových objektech a to už více jak dvacet let. Zkráceně se jedná o služby vodo-topo-plyn. Tato specializovaná společnost má širokou praxi v oboru a proto jsou schopni vám odborně poradit dokonce i s vašimi akutními problémy. Z dlouhodobějšího hlediska vám pomohou vytvořit projekt na míru pro váš soukromý dům ale i průmyslovou budovu. Od samotné projekce až po komplexní zajištění včetně dodání kotlů nebo ohřívačů vody, jejich montáž i následný servis.