Ynot technologies s.r.o.


Herlíkovická 4/1021, Praha 19 197 00
Společnost Ynot technologies s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá prodejem, instalací, servisem trezorů a trezorové techniky včetně komorových trezorů. Jsme výhradním zastoupením společnosti Gunnebo CZ pro trh v České republice i na Slovensku.

Současně naše společnost nabízí kompletní řešení v oblasti turniketů, protiteroristických zařízení a balistické ochrany.

Dále dodáváme řešení bankovní automatizace a robotizace, kdy se jedná především o terminály na příjem a výdej hotovosti zákazníkům při platbě za zboží v obchodě a depozitní terminály na zpracování hotovosti v back office, kam se ukládá hotovost k odvozu bezpečnostní agenturou nebo na službu nonstop příjmu hotovosti.

V neposlední řadě také zajišťujeme, jako externí společnost, i práce v oblasti správy nemovitostí (facility management).

Nabízíme:
Prodej, instalace, řešení, servis a opravy
- trezory
- turnikety
- komorové trezory
- bankovní automatizace a robotizace
- profesionální servis trezorů a turniketů po celé ČR a Slovensku
- montáž a servis pro samonosné hliníkové brány, rolety, roletová vrata a sekční vrata
- správa nemovitostí.

Produkty
  • bezpečnostní technika, zabezpečení objektů, ochrana osob a majetků, systémy ochrany zboží, uzavřené kamerové okruhy, závory a turnikety

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Smluvní partner ČEZ

Elektromontážní a projektové služby

Kompletní stavební činnost, rekonstrukce, zednické a zemní práce. Působíme v Praze a Středočeském kraji.

Výstavba rodinných domů

Související články
Pravidelné i jednorázové komplexní bezpečnostní služby

Hudler Scorpion Security Planá s.r.o.

Pravidelné i jednorázové komplexní bezpečnostní služby

Hudler Scorpion Security Planá s.r.o. je renomovaná bezpečnostní agentura se sídlem v Plané, která od roku 2003 hrdě zajišťuje pravidelné i jednorázové komplexní bezpečnostní služby pro klienty po celé České republice. Zajišťuje osobní ostrahu, ostrahu objektů, ostrahu při přepravě peněz či jiného majetku, elektronické zabezpečovací systémy domu, kanceláří nebo objektů, kamerové systémy s napojením na PCO, ostrahu sportovních a kulturních akcí po celé republice a v neposlední řadě kompletní úklidové služby a údržbu a úpravu zeleně.


Elektroinstalace a elektromontáže

ELMONT GROUP, a.s.

Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.


Spolehlivý partner pro výrobu kvalitních plastových karet

BlackCard s.r.o.

Spolehlivý partner pro výrobu kvalitních plastových karet

Plastové karty jsou dnes nedílnou součástí našeho každodenního života. Používáme je jako platební prostředek, identifikátor, vstupenku, slevový kupon nebo dárkovou kartu. Ať už potřebujete karty pro svůj obchod, klub, školu nebo jinou organizaci, můžete se spolehnout na společnost BlackCard s.r.o., která je předním výrobcem plastových karet v České republice.


Prodej a instalace elektronických, požárních a kamerových systému

Miloš Rejman

Prodej a instalace elektronických, požárních a kamerových systému

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která vám zajistí prodej a instalaci elektronických, požárních a kamerových systémů, pak je pro vás správnou volbou společnost REMI z Turnova. Poskytují širokou škálu produktů a služeb, které splní vaše požadavky a představy. Ať už potřebujete zabezpečit rodinný dům, chatu, továrnu, kancelář nebo obchod, oni vám dodají a nainstalují kvalitní a moderní systémy, které vám zajistí klid a pohodu.