Ynot technologies s.r.o.


Herlíkovická 4/1021, Praha 19 197 00
Společnost Ynot technologies s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá prodejem, instalací, servisem trezorů a trezorové techniky včetně komorových trezorů. Jsme výhradním zastoupením společnosti Gunnebo CZ pro trh v České republice i na Slovensku.

Současně naše společnost nabízí kompletní řešení v oblasti turniketů, protiteroristických zařízení a balistické ochrany.

Dále dodáváme řešení bankovní automatizace a robotizace, kdy se jedná především o terminály na příjem a výdej hotovosti zákazníkům při platbě za zboží v obchodě a depozitní terminály na zpracování hotovosti v back office, kam se ukládá hotovost k odvozu bezpečnostní agenturou nebo na službu nonstop příjmu hotovosti.

V neposlední řadě také zajišťujeme, jako externí společnost, i práce v oblasti správy nemovitostí (facility management).

Nabízíme:
Prodej, instalace, řešení, servis a opravy
- trezory
- turnikety
- komorové trezory
- bankovní automatizace a robotizace
- profesionální servis trezorů a turniketů po celé ČR a Slovensku
- montáž a servis pro samonosné hliníkové brány, rolety, roletová vrata a sekční vrata
- správa nemovitostí.

Produkty
  • bezpečnostní technika, zabezpečení objektů, ochrana osob a majetků, systémy ochrany zboží, uzavřené kamerové okruhy, závory a turnikety

Obec Bohuňov - malebná obec na Vysočině láka na výlety, lyžařské i cyklo trasy.

Obec Bohuňov -  malebná obec na Vysočině láka na výlety, lyžařské i cyklo trasy

Kavárna v centru Českých Budějovic - vychutnejte si lahodnou kávu s výhledem na řeku Vltavu.

Kavárna v centru Českých Budějovic - vychutnejte si lahodnou kávu s výhledem na řeku Vltavu

Související články
Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod

TETRONIK v.d.

Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod

Uvažujete o tom, jak nejlépe zabezpečit objekt, ve kterém pracujete či žijete? Potřebujete mít kontrolu nad pohybem osob v daném objektu? Chcete mít evidenci docházky zaměstnanců a díky tomu připravené podklady pro výpočet mezd? Pak nesmíte zapomenout na kvalitní přístupový systém. Jak si ale vybrat z široké nabídky ten nejlepší? Odpovědi naleznete v článku níže uvedeném…


Elektronické zabezpečovací systémy – okamžité napojení na pult centrální ochrany

System plus Zlín, s.r.o.

Elektronické zabezpečovací systémy – okamžité napojení na pult centrální ochrany

Požáry, nejrůznější nehody či vloupání jsou nemilé situace, se kterými je však potřeba počítat. Aby jejich následky byly co nejmenší, vyplatí se instalace elektronických zabezpečovacích systémů, elektrické požární signalizace či bezpečnostních kamer. Díky těmto zařízením budete mít váš objekt pod kontrolou a v případě výjimečné situace bude okamžitě podáno hlášení na pult centrální ochrany.


Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP

ELMEP s.r.o.

Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP

Bezpečnostní systémy, analyzační technika, automatizační technika, měření a regulace. Na průmyslové automatizace provozu se zaměřuje firma ELMEP s.r.o., která už řadu let poskytuje účinná systémová řešení pro průmyslové podniky. Společnost se specializuje na komplexní dodávky automatizační techniky - od návrhu přes projekt, vedení zakázky, softwarovou práci, montáže, uvedení do provozu a zaškolení zaměstnanců až po záruční i pozáruční servis.


Moderní technika šetří čas i finance

NESSY, spol. s r.o.

Moderní technika šetří čas i finance

Díky moderním turniketům a automatickým závorám se velice zrychlilo odbavení přicházejících nebo odcházejících návštěvníků různých veřejných budov nebo parkovišť. Pro potřeby akcí příležitostných je možné instalovat mobilní odbavovací systém.