Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce starých rodinných domů

EKOČEK s.r.o. Stavební činnost

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce starých rodinných domů

EKOČEK s.r.o.
Stavební činnost
Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce starých rodinných domů

Výstavba rodinných domů na klíč, klasické zděné rodinné domy, rodinné domy atypických tvarů, nízkoenergetické rodinné domy, dřevostavby – zkrátka jakýkoliv typ rodinného domu podle přání zákazníka vám postaví k vaší spokojenosti stavební firma EKOČEK s.r.o. kdekoliv na území Jihomoravského kraje. Provádíme částečné i celkové rekonstrukce rodinných a bytových domů.

Výstavba rodinných domů na klíč - EKOČEK s.r.o. Jiřice u Miroslavi

Stavba rodinných domů podle individuálních požadavků zákazníka, profesionální stavební práce

Nadčasové technologie, vysoká kvalita stavebních materiálů, ověřené stavební postupy, výstavba různých typů rodinných domů, stavba nízkoenergetických rodinných domů od poradenství, vypracování návrhu a technické dokumentace až po samotnou výstavbu rodinného domu na klíč vás zbaví starostí a stresu. Garantujeme profesionální kvalitu všech provedených prací, smluvní záruky, transparentní ceny, rychlou realizaci stavby. Rodinné domy podsklepené nebo se základovou deskou, s valbovou, sedlovou, ale i plochou střechou, výstavba rodinných domů v krátké realizační lhůtě, v požadované kvalitě a za příznivé ceny tvoří hlavní pozitiva, proč stavět váš sen právě s námi!

Stavby rodinných domů


Rekonstrukce starých rodinných, bourací a zednické práce, zateplení střech a fasád domů

Ať už chcete rekonstruovat starší rodinný dům nebo přebudovat půdu na bydlení či jedno patro přistavět, naše stavební firma se o modernizaci i kompletní rekonstrukci Vašeho domu postará tak, abyste získali kvalitnější bydlení, snížili si rekonstrukcí domu náklady na energie a vytápění a aby se celkově zvýšila hodnota Vaší nemovitosti. Požadovat od nás můžete bourací a zednické práce, obkladačské a malířské práce, sádrokartonářské práce, opravy a zateplení střech, půdních prostor, fasád, výměnu oken a dveří a další stavební práce, které jsou při rekonstrukci rodinných či bytových domů zapotřebí.

Rekonstrukce bytových domů, zednické práceVestavby v průmyslových halách

Vestavby v průmyslových halách

Vestavby, oddělená pracoviště v průmyslových halách, halové vestavby na zakázku

Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce starých rodinných domů

Stavební úpravy

Stavební úpravy

Stavební úpravy administrativních a komerčních objektů, přestavby