PODSTRÁNKY

Řešení pojistné události při poškození autoskla

Řešení pojistné události při poškození autoskla
Rozbité autosklo je zajisté nepříjemná věc - když už k ní však dojde, je důležité obrátit se na skutečné odborníky, kteří Vám pomohou celou záležitost co nejrychleji vyřešit. Jakožto smluvní partner všech pojišťoven Vám tuto službu rádi zajistíme i my. V případě pojistné události se postaráme o výměnu Vašich autoskel, aniž byste museli cokoliv platit. Navíc obstaráme i veškerou s tím spojenou administrativu, tedy například fotodokumentaci či nahlášení pojišťovně.

Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem
Ať už potřebujete vyměnit či opravit autosklo u jakéhokoliv vozu, naše služby jsou sázkou na jistotu. S autoskly pracujeme již více než 15 let a kromě bohatých zkušeností Vám nabízíme také individuální přístup a řadu nadstandardních služeb. Naši odborníci vždy posoudí, zda je nutná kompletní výměna nebo pouze oprava autoskla, následně se postaráme o odbornou realizaci, a to včetně kódování autoskel nebo bezplatného odvozu a přistavení Vašeho vozu.

Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidla

Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidla
Označení autoskel pomocí pískování VIN je ideální způsob, jak své auto zabezpečit pro případ nežádoucího odcizení. Zvýšíte tak nejen jeho ochranu, ale také jeho případnou dohledatelnost ve chvíli, kdy ke krádeži přece jenom dojde. Pískování provádíme u všech nových i ojetých vozů, bez ohledu na značku. Vybrat si navíc můžete ze dvou různých variant.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 4 - Modřany
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
www.autosklo-vymena.cz
Adresa

Adresa

Modřanská 1915/14
Praha 4 - Modřany 143 00

modrany@autosklocz.cz
+420 777 663 866


Najdete nás také zde:

www.autosklocz.czARES
captcha