Kompletní sortiment stavebního materiálu k výstavbě i rekonstrukci domů a bytů

Kompletní sortiment stavebního materiálu k výstavbě nových objektů či rekonstrukci a modernizaci rodinných a bytových domů dodává profesionální stavební firma Stavebniny EKOČEK, která se mimo stavební činnost specializuje na prodej stavebnin pro hrubou stavbu – zdicí prvky, betonářská ocel, kanalizace, pojiva, komíny, dále střešní stavební materiály, tepelně izolační materiály, hydroizolační materiály, stavební materiály pro suchou stavbu i stavební chemii, obklady a dlažby.

Prodej stavebního materiálu - Stavebniny Ekoček s.r.o. Znojemsko

Zdicí prvky, štuky a maltové směsi, stavební materiály pro suchou stavbu

Při výstavbě, modernizaci nebo rekonstrukci domů a bytů potřebuje každá stavební firma i jednotliví řemeslníci bohatou škálu kvalitních stavebních materiálů, které nabízíme včetně dodání na místo stavby. Přijďte si k nám vybrat zdicí materiály, ztracené bednění, hydroizolační materiál, štuky a maltové směsi, technické malty a stavební chemii pro hrubou stavbu nebo sádrokartony, kazetové podhledy, různé profily a příslušenství pro suchou stavbu.

Prodej stavebního materiálu


Hydroizolační materiály – fólie, asfaltové pásy, tepelná izolace, stavební chemie

V naší široké nabídce stavebního materiálu nechybí ani hydroizolační materiály jako hydroizolační fólie, asfaltové pásy, penetrace a lepidla, materiály pro tepelnou izolaci – pěnový či extrudovaný polystyren, minerální vata, lepidla. Ze sortimentu stavební chemie na vás čekají betony a potěry, omítky a štuky, zdicí malty, cement, vápno, penetrace, spárovací hmoty, lepicí hmoty.

Bohatý sortiment stavebního materiálu, stavebniny


Střešní krytiny – betonové, plechové, pálené tašky, obklady a dlažby, kotvicí technika

Samozřejmostí je výběr z kvalitní střešní krytiny – nabízíme pálené střešní tašky, betonové krytiny, plechové střešní krytiny včetně fólií a střešního příslušenství. Ze sortimentu obkladů a dlažeb si vyberte nejen keramické obklady a dlažby, betonové dlažby, ale i betonové obrubníky a ploty. Náš prodej stavebního materiálu disponuje i veškerou kotvicí technikou.


PODSTRÁNKY

Prodej stavebního materiálu

Prodej stavebního materiálu
Kompletní sortiment stavebního materiálu k výstavbě i rekonstrukci domů a bytů

Stavebniny za výhodnější ceny

Stavebniny za výhodnější ceny
Prodej stavebního materiálu za výhodnější ceny ze skladů obchodních partnerů

Zajištění dopravy

Zajištění dopravy
Zajištění nákladní dopravy stavebního materiálu na místo stavby
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavebniny EKOČEK
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavebniny
www.ekocek.eu
Adresa

Adresa

Čejkovice 36
Čejkovice 671 78

info@ekocek.eu
+420 515 277 028


Najdete nás také zde:

ARES
captcha