Limuzíny Slezáček
Petr Slezáček


Přímá 526, Zlín 760 01
Limuzíny Slezáček nabízí pronájem luxusních limuzín s řidičem. Pronájem limuzín na svatby, rozlučky se svobodu, narozeniny, výročí, párty, plesy a další akce.

K dispozici máme limuzíny Lincoln v bílé a černé barvě. Interiér limuzín vybavený tmavou kůží, s odděl. regulací klimatizace pro zadní část vozu, neonovým vnitřním osvětlením baru a zrcadlového stropu, audio a videosystém, barem s chlazenými alko-nealko nápoji, lahví sektu v ceně. To vše je Vám plně k dispozici!

Salonek v limuzíně oddělený neprůhlednou clonou Vám poskytne veškeré soukromí. Samozřejmostí je diskrétní a loajální řidič, který se o Vás postará po celou dobu pronájmu. Do limuzíny Lincoln je možnost objednat jakékoliv občerstvení a hudbu a je určena k přepravě max. 8 osob.

Limuzíny Slezáček Vám můžou zajistit i netradiční svatbu v podobě letu balónem, svatbu v pralese nebo narozeniny a různé akce v maskách a mnoho dalšího. Naše nadstandardně vybavené limuzíny Vám nabízejí nejvyšší možný komfort, bezpečnost a nezapomenutelný zážitek.

Na pronájem máme také vozidlo VW transporter T5 long na přepravu osob, svatebních hostů, na různé akce, večírky, rozlučky, plesy a další. Automobil disponuje dostatečným prostorem pro přepravu až 9 osob (včetně řidiče).

Naleznete nás na adrese Přímá 526, Zlín.

Produkty
  • osobní automobily sedan, osobní automobily kombi, automobily hatchback, osobní automobily liftback, automobily off-road, osobní automobily SUV, automobily MPV
  • služby taxíků, nonstop provoz taxi, drink taxi, stanoviště taxíků, zajištění přepravy svateb
  • rekreační střediska, wellnes centra, relaxační programy, fitness studia, pobyty v přírodě, turistické trasy, sportovní účely
  • firemní večírky, plesy, realizace představení, zábavní akce pro dospělé, kulturní akce pro školy, představení pro děti, kouzelnická vystoupení


Související články
Důležité centrum kultury v Moravském Krumlově

Městské kulturní středisko Moravský Krumlov, příspěvková organizace

Důležité centrum kultury v Moravském Krumlově

V Moravském Krumlově, malebném městečku ležícím v jižní části Moravy, se nachází jedinečná instituce - Městské kulturní středisko. Městské kulturní středisko Moravský Krumlov je příspěvková organizace, která je důležitým centrem kultury ve městě. Své sídlo má na náměstí T.G.M. a nabízí širokou škálu kulturních služeb a aktivit. Mezi její hlavní činnosti patří provozování informačního centra, městského muzea a galerie Knížecí dům, Městská knihovna, zámek a organizování kulturně-vzdělávacích programů pro veřejnost. Významnou akcí, kterou provozuje je správa Slovanské epopeje Alfonse Muchy vystavené na zámku v Moravském Krumlově.


Čtvrtstoletím prověřená kvalita

AUTOLAROS SPEED s.r.o.

Čtvrtstoletím prověřená kvalita

Už na první pohled je jasné, že společnost Autolaros Speed s.r.o. nebyla založena pouze z důvodu zisku. Dalo by se říci, že se v tomto případě jedná o splnění životního snu. Proto je tu dodnes hlavním krédem poctivost, kvalita a ohleduplný přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.


Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Auto-Kozelský spol. s.r.o.

Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Láká vás možnost dlouhodobého pronájmu auta? Straníte se finančnímu leasingu, protože chcete vozidlo jen dočasně, třeba na pár měsíců? Zapomeňte na finančně nevýhodný operativní leasing a vyzkoušejte dlouhodobý pronájem aut v režii Auto Kozelský.


Kvalitní taxi služba pro každého v Klatovech a okolí

Mayday TAXI Service

Kvalitní taxi služba pro každého v Klatovech a okolí

Hledáte kvalitní, rychlou a cenově dostupnou taxi službu v Klatovech a okolí? Pak je pro vás Mayday TAXI Service tou pravou volbou. Jedná se o moderní a spolehlivou taxi službu, která poskytuje široký rozsah služeb, flexibilitu a inovace v platbách, zaměření na pohodlí a bezpečnost, pokrytí specifických potřeb komunity, profesionální a přátelský přístup a inovace a sledování trendů.


Firemní články
Pronájem luxusních limuzín s řidičem

Pronájem luxusních limuzín s řidičem

Společnost Limuzíny Slezáček se zabývá pronájmem luxusních limuzín s řídičem na svatby, rozlučky se svobodou, narozeniny, párty, plesy i další akce.


Luxusní limuzíny na svatbu, rozlučku nebo oslavy a narozeniny od Limuzíny Slezáček

Luxusní limuzíny na svatbu, rozlučku nebo oslavy a narozeniny od Limuzíny Slezáček

Limuzíny Slezáček je společnost ze Zlína, která poskytuje pronájem luxusních limuzín pro různé příležitost v okolí Zlína, Brna, Ostravy, Opavy a dalších městech.