JAST-CZ, spol. s r.o.


Kvítkovická 1386, Napajedla 765 02
Velkoobchod, maloobchod, prodej:
-kovový nábytek
-archivační nábytek
-dílenský nábytek
-kancelářské
-šatníky
-kartotéky, lístkovnice
-výkresové skříně
Přímý dovozce:
-nábytek KODRETA:
-chromovaný sedací nábytek

Další produkty a služby
  • kožené sedací soupravy, luxusní rohové sedací soupravy, rozkládací sedací soupravy, celočalouněné sedací soupravy, sedací pytle
  • školní lavice, školní židle, otočné kancelářské židle, kancelářská křesla, kancelářské stoly, kancelářské šuplíky, rostoucí stoly pro děti
  • skladovací systémy a konstrukce, vícepodlažní policové regály, pojízdné konzolové regály, skříňky na nářadí

Automatické lisování a tváření plechu Praha, podavače, rovnačky, navijáky, mazačky, dopravníky.

Automatické lisování a tváření plechu Praha, podavače, rovnačky, navijáky, mazačky, dopravníky

Vzdělávání žáků se specifickými poruchami učení a chování.

Vzdělávání žáků se specifickými poruchami učení a chování

Související články
PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Ploberger s.r.o.

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Kromě pobočky v České republice působí také na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku.


Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

HOME STYLE s.r.o.

Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

Zařízení interiéru patří k základním potřebám každého jedince. Co člověk to jiný vkus a v krvi každého koluje touha po individuálním řešení dle vlastních představ. Je skvělé, když se dají představy naplnit a přesně o to se snaží i společnost HOME STYLE s.r.o., která se zabývá novými trendy interiérového nábytku a to nejen v České republice, ale celosvětově.


Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství Radim Sladký

Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství, které vám splní každé přání – to je truhlářství Radim Sladký. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru. Postaráme se o zaměření prostor, výběr materiálů, grafický návrh, výrobu i dopravu a montáž nábytku. Ať už tedy toužíte po nové kuchyni nebo potřebujete vybavit kancelář, jsme tu pro vás.


Kovové regály a regálové systémy tradiční i s novinkami

KOVONA SYSTEM, a.s.

Kovové regály a regálové systémy tradiční i s novinkami

Kvalitní regály a regálové systémy jsou nezbytnou součástí průmyslových i dalších prostorů. Záleží na kvalitě materiálu, možnostech výběru rozměrů i barev, nosnosti a také na možnostech designu a způsobech montování. Pokud hledáte veškeré požadavky pohromadě, tradici a i novinky, tak vám je s radostí poskytne firma KOVONA SYSTEM a.s. se sídlem v Českém Těšíně.


Další produkty a služby
Dílenské skříně, dílenské stoly, policové kovové regály

Dílenské skříně, dílenské stoly, policové kovové regály

Firma JAST-CZ, spol. s r.o. nabízí: - dílenský nábytek - dílenské skříně, dílenské stoly - dílenské skříně na ukládání nářadí různých velikostí - zásuvkové skříně na nářadí - univerzální dílenská skříň - závěsná skříň na nářadí - dílenské stoly - ponky, pracovní stoly - jednoduché dílenské skříně na nářadí HARDI - pracovní židle - pojízdné kontejnery na nářadí - policové kovové regály.


Kovové šatní skříně, plechové šatní skříně, kovová kartotéka

Kovové šatní skříně, plechové šatní skříně, kovová kartotéka

Firma JAST-CZ, spol. s r.o. nabízí: - kovový nábytek - kovové šatní skříně - plechové šatní skříně - plechové skříně pro vybavení šaten - jednodílné, dvoudílné i trojdílné šatní skříně s různými šířkami modulů - šatnové lavice do prostoru, lavice pod šatní skříně - kovové skříně do kanceláří - kovové kartotéky na ukládání dokumentů formátu A4, A5, A6 - policové skříně - výkresové skříně na formáty výkresů A1 a A0 - kancelářské stoly a kontejnery - trezory a ohnivzdorné skříně - regály.


Kancelářský nábytek, nábytek pro kancelář Zlín

Kancelářský nábytek, nábytek pro kancelář Zlín

Nabízíme: - kancelářský nábytek, nábytek pro kancelář k zařizování firemních interiérů, počítačových pracovišť a jednacích místností - variabilní nábytek, možnost doplnit o výrobu atypů - povrchová úprava je v provedení lamino - kancelářské stoly je možno vybavit plastovými hranami - při objednávce nad 5 tis. Kč s DPH doprava zdarma.


Kovový nábytek do kanceláří, šaten, šatní skříně, kartotéky, Zlín

Kovový nábytek do kanceláří, šaten, šatní skříně, kartotéky, Zlín

Nabízíme kovový nábytek do kanceláří: - kartotéky na ukládání dokumentů - policové skříně - výkresové skříně - kancelářské stoly a kontejnery - trezory a ohnivzdorné skříně - regály. Kovový nábytek pro vybavení šaten: - jednodílné, dvoudílné i trojdílné šatní skříně - šatnové lavice do prostoru - lavice pod šatní skříně - odkládací skříně.


Dílenský nábytek, skříně na nářadí, dílenské stoly, ponky Zlín

Dílenský nábytek, skříně na nářadí, dílenské stoly, ponky Zlín

Nabízíme dílenské skříně: - dílenský nábytek Economy - dílenské skříně na ukládání nářadí různých velikostí: - universální, na nářadí, s plastovými boxy, zásuvkové skříně na nářadí - dílenské stoly - ponky - pracovní stoly - jednoduché dílenské skříně na nářadí HARDI - pojízdné kontejnery na nářadí - servisní vozíky - pracovní židle - panely a držáky (háčky) Q systém - panely slouží k uložení nástrojů, nářadí příp. plastových přepravek.