TPZ, s.r.o.


Křížové nám. 343/3, Znojmo 4 - Přímětice 669 04

Nábytek, prodejna nábytku, matrací, sedací soupravy Znojemsko, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice, Miroslav

-obývací stěny
-dětský pokoj
-teakový nábytek
-pohovky
-postele
-skříně
-matrace
-rošty
-kancelářský nábytek
-kuchyňská linka
-sektorový systém
-jídelní sety
-jídelní a kancelářské židle
-předsíně
-stolky (konferenční, psací, PC, TV)
-dekorační a dárkové předměty
-ratanový nábytek.
Firma vznikla již v roce 1993 založením první provozovny se sídlem ve Znojmě - Příměticích. V současné době má již 5 provozoven.
Zajišťujeme převážně maloobchodní prodej veškerého bytového i kancelářského nábytku.
Specialitou je přímý dovoz originálního nábytku a dekorací z Asie. Většinou se jedná o výrobky z přírodních materiálů, exotických dřevin, převážně teaku. Tyto ručně vyráběné kusy se mohou stát ozdobou každého interiéru i exteriéru.
Hlavním mottem firmy je nábytek za rozumnou cenu. Snažíme se tak najít shodu mezi kvalitou a cenou. Samozřejmostí jsou i služby zákazníkům jako doprava, montáž, záruční, popř. pozáruční servis.

IČ: 48911712
DIČ: CZ48911712
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jiří Skřenek

Nábytek do dětského pokoje, interiéry dětských pokojů

Nábytek do dětského pokoje, interiéry dětských pokojů

Chystáte se nově vybavit dětský pokoj? Prodáváme nábytek a systémy vyrobené převážně pro interiéry dětských pokojů a pracoven. Nabízíme různé druhy, barvy a typy interiérů dětských pokojů, velké a moderní dětské pokoje, komplety pro mládež i nejmenší z dětských kompletů. Neváhejte a přijďte se podívat do naší prodejny nábytku ve Znojmě a vyberte svému dítěti ten pravý nábytek do jeho království!


Matrace a rošty pro pohodlné spaní, prodejna nábytku Znojmo

Matrace a rošty pro pohodlné spaní, prodejna nábytku Znojmo

Nevíte, jak vybrat tu pravou matraci a rošt pro pohodlné spaní? Pak neváhejte a obraťte se na nás a my Vám poradíme! Výběr matrace nepodceňujte a myslete na to, že v posteli trávíte třetinu svého života. Vhodně zvolená matrace poskytuje pohodlné spaní a tím i kvalitní spánek. V naší nabídce naleznete širokou škálu matrací a roštů z různých materiálů a různých nosností. Neváhejte a navštivte naši prodejnu nábytku ve Znojmě nebo naše webové stránky, kde si můžete vše v klidu přečíst a prohlídnout. Věříme, že si vyberete!


Rozkládací sedací souprava, prodej nábytku

Rozkládací sedací souprava, prodej nábytku

Je čas vyměnit starou za novou! Neváhejte a pořiďte si novou sedací soupravu, na které si odpočinete a načerpáte nové síly. V naší prodejně nábytku naleznete sedací soupravy za bezkonkurenční ceny! Vybrat si můžete z různých tvarů a velikostí, rozkládací sedačku, s úložným prostorem, sedačku určenou pro každodenní spaní, s různými druhy a barev potahů, včetně kožené sedací soupravy. Neváhejte a navštivte naše webové stránky a vyberte si tu pravou sedací soupravu pro Vaše pohodlí.


Obývací stěny, prodej bytového nábytku Znojmo

Obývací stěny, prodej bytového nábytku Znojmo

Jste milovníky elegance a sháníte jednoduchý a nadčasový design obývací stěny? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše znojemská společnost TPZ, s.r.o. zajišťuje maloobchodní prodej bytového i kancelářského nábytku se specializací na dovoz originálního nábytku a dekorací z Asie. V naší prodejně nábytku naleznete mimo obývacích stěn také kuchyňské studio, dětské pokoje, teakový nábytek, pohovky, postele i matrace, dále pak skříně, jídelní stoly, židle a mnoho dalšího. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku nábytku naleznete na webových stránkách.


Kuchyňské studio, prodej nábytku, Znojmo

Kuchyňské studio, prodej nábytku, Znojmo

Chcete novou kuchyni a nevíte jaký materiál či provedení vybrat? Tak jsem tu právě pro Vás! Náš kvalifikovaný personál s dlouholetými zkušenostmi Vám pomůže s výběrem. Zajistíme veškerou výrobu včetně kování, úchytek i dekorace. Zajistíme dovoz materiálu a kompletní montáž. Moderní kuchyně. Systém Traffic : -materiál: DTD deska s nalisovanou PVC fólií -2 typy prolisů dvířek -5 barevných provedení. Systém Modern Line : -materiál: MDF deska s nalisovanou PVC fólií -8 typů dvířek -70 barevných odstínů -15 odstínů ve vysokém lesku. Systém Capital: -materiál: masivní dřevo, dýha, nákližek -dýhovaná a lakovaná dvířka -21 odstínů dýhy -16 odstínů laků. Klasické kuchyně. Systém Sentima : -materiál: DTD deska s nalisovanou PVC fólií -5 typy prolisů dvířek -5 barevných provedení. Systém Classic Line: -materiál: MDF deska s nalisovanou PVC fólií -7 typů prolisů dvířek -70 barevných odstínů. Systém Royal: -materiál: masivní dřevo, dýha -15 typů dvířek -15 druhů dřeva. Další sortiment který u nás naleznete: -sektorové soupravy -sedací soupravy -obývací stěny -teakový nábytek -rathanový nábytek -židle -skříně -matrace, rošty -konferenční stolky aj.


Prodej nábytku, kuchyně, kuchyňské linky Znojmo

Prodej nábytku, kuchyně, kuchyňské linky Znojmo

Naše společnost TPZ, s.r.o., sídlí Znojemsku a zabývá se prodejem, dodávkou kuchyní a kuchyňských linek. Nabízíme jak kuchyně moderní, tak klasické. Liší se v použití materiálu dřeva, odstínech, mají odlišné typy dvířek a různé barevné provedení. Kromě kuchyní Vám můžeme nabídnout také nábytek. Například - sektorové soupravy, sedací soupravy, obývací stěny, teakový nábytek, rathanový nábytek, židle, skříně, matrace, rošty, konferenční stolky a další druhy nábytku. Prodej nábytku, kuchyně, kuchyňské linky Znojmo. Více informací najdete na webových stránkách.


Kuchyně Znojmo

Kuchyně Znojmo

Kuchyně Znojmo Společnost TPZ, s.r.o., se zabývá prodejem, dodávkou kuchyní a nábytku. V nabídce máme sektorové soupravy,obývací stěny, teakový nábytek, židle, matrace, rošty, rathanový nábytek, nábytek do dětského pokoje, různé skříně, sedací soupravy, konferenční stolky, ložnice, psací / pc stolky,TV a HiFi stolky, kuchyně, jídelní sety, lampy, dekorační a dárkové předměty. Kuchyně nabízíme klasické a moderní. Kuchyně dodáváme v různém barevném provedení, z různých druhů dřeva a materiálů.


Prodej nábytku Znojmo

Prodej nábytku Znojmo

Prodej nábytku Znojmo Naše firma TPZ, s.r.o., se zabývá prodejem, dodávkou nábytku. Prodáváme sektorové soupravy, obývací stěny, teakový nábytek, židle, matrace, rošty, rathanový nábytek, nábytek do dětského pokoje, různé skříně, sedací soupravy, konferenční stolky, ložnice, psací / pc stolky, TV a HiFi stolky, kuchyně, jídelní sety, lampy, dekorační a dárkové předměty. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej nábytku, kuchyňské studio Znojmo

Prodej nábytku, kuchyňské studio Znojmo

Naše firma TPZ, s.r.o., se zabývá prodejem, dodávkou kuchyní, kuchyňských linek. V nabídce máme jak kuchyně moderní, tak klasické. Liší se v použití materiálu dřeva, odstínech, mají odlišné typy dvířek a různé barevné provedení. Kromě kuchyní Vám můžeme nabídnou také nábytek. Například -sektorové soupravy, sedací soupravy, obývací stěny, teakový nábytek, rathanový nábytek, židle, skříně, matrace, rošty, konferenční stolky a další druhy nábytku.Prodej nábytku, kuchyňské studio Znojmo. Více informací najdete na webových stránkách.


Kuchyně, kuchyňské linky Znojmo

Kuchyně, kuchyňské linky Znojmo

Společnost TPZ, s.r.o., nabízí kuchyně, kuchyňské linky Znojmo. V nabídce máme moderní kuchyně. Systém Traffic : -materiál: DTD deska s nalisovanou PVC fólií, 2 typy prolisů dvířek, 5 barevných provedení. Systém Modern Line : -materiál: MDF deska s nalisovanou PVC fólií, 8 typů dvířek, 70 barevných odstínů, 15 odstínů ve vysokém lesku. Systém Capital: -materiál: masivní dřevo, dýha, nákližek , dýhovaná a lakovaná dvířka, 21 odstínů dýhy, 16 odstínů laků. Klasické kuchyně. Systém Sentima : -materiál: DTD deska s nalisovanou PVC fólií, 5 typy prolisů dvířek, 5 barevných provedení. Systém Classic Line: -materiál: MDF deska s nalisovanou PVC fólií, 7 typů prolisů dvířek, 70 barevných odstínů. Systém Royal: -materiál: masivní dřevo, dýha,15 typů dvířek, 15 druhů dřeva.


Prodej nábytku Znojmo

Prodej nábytku Znojmo

Prodej nábytku Znojmo. Sortiment: -sektorové soupravy -obývací stěny -teakový nábytek -židle -matrace, rošty -rathanový nábytek -dětské pokoje -skříně -sedací soupravy -konferenční stolky -ložnice -psací / pc stolky -TV a HiFi stolky -kuchyně -jídelní sety -lampy -dekorační a dárkové předměty.


Kuchyně, kuchyňské studio Znojmo

Kuchyně, kuchyňské studio Znojmo

Kuchyně, kuchyňské studio Znojmo. Moderní kuchyně. Systém Traffic : -materiál: DTD deska s nalisovanou PVC fólií -2 typy prolisů dvířek -5 barevných provedení. Systém Modern Line : -materiál: MDF deska s nalisovanou PVC fólií -8 typů dvířek -70 barevných odstínů -15 odstínů ve vysokém lesku. Systém Capital: -materiál: masivní dřevo, dýha, nákližek -dýhovaná a lakovaná dvířka -21 odstínů dýhy -16 odstínů laků. Klasické kuchyně. Systém Sentima : -materiál: DTD deska s nalisovanou PVC fólií -5 typy prolisů dvířek -5 barevných provedení. Systém Classic Line: -materiál: MDF deska s nalisovanou PVC fólií -7 typů prolisů dvířek -70 barevných odstínů. Systém Royal: -materiál: masivní dřevo, dýha -15 typů dvířek -15 druhů dřeva.


Linky, prodej nábytku Znojmo

Linky, prodej nábytku Znojmo

Linky, prodej nábytku Znojmo. Prodej: -obývací stěna -postel -dvoulůžka -dětské pokoje -židle -sedací souprava -jídelní set -skřín -lampy -ratanový, bambusový, teakový, kancelářský nábytek -matrace, rošty -psací stoly -pc stolky aj.Další produkty a služby
  • bytový textil, dekorační předměty, osvěžovače vzduchu, vonné svíčky, dekorační polštáře, sedáky na židle, dekorační koberečky, rámy obrazů
  • kuchyňské linky, skříňky do kuchyně, kuchyňské pracovní desky, barové pulty, kuchyňské stoly, kuchyňské židle, barové židle
  • skříně z masivu, ložnicové nábytkové sestavy, přikrývky a polštáře, postele a matrace, noční stolky
  • sedací soupravy, dvoumístné sedačky, trojmístné sedačky, rozkládací sedačky, rozkládací křesla, nabídka lenošek, sedací taburety, sedací pytle
  • šatní skříně, vestavěné skříně, skříňky s boxy, šatníky a knihovny, spížní skříně, policové skříňky
  • propisky s logem, přívěsky na klíče, upomínkové bloky, dárková balení, nafukovací balónky, dárkové USB flash disky, orientální zboží
  • provázkové záclony, bavlněné závěsy, saténové povlečení, bavlněná prostěradla, bavlněné deky
  • jednací stoly, kovový nábytek, věšáky a ramínka, podnožky a opěrky, lavice a židle, nástěnky a tabule

KOVOVÝROBA RIEGEL, s.r.o.

Související články
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží

Každý jistě bude souhlasit s tvrzením, že ve školních zařízeních je zapotřebí opravdu odolného nábytku. V šatnách platí tento názor zřejmě nejvíce. Šatní kovový nábytek firmy TechnoBank vás přesvědčí, že řešení se vždy najde. Dokonce při nízkých nákladech.


Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9
Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Technické látky, tkaniny všeho druhu i další potřeby pro firmy i jednotlivce nabízí společnost Eifler, Praha 9. Využijte nabídky za velice přijatelné ceny. Zejména oblíbené gumokokosové desky překvapí nízkou cenou, jelikož je firma přímým dovozcem tohoto materiálu.


Kuchyně na míru podle vašich představ
Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit krásnou, praktickou a hlavně vysněnou kuchyni tak, jak jste si ji vždycky představovali.


Nechte si zvětšit byt
Nechte si zvětšit byt

Doby, kdy celé rodině stačila jako úložný prostor jedna velká skříň, jsou už v nenávratnu. Dnešní moderní člověk je náročný v každém ohledu. Pomoci v ušetření místa a zároveň rozšíření úložných prostor může vhodně zvolený nábytek. Například formou vestavěných skříní.