STAR ZLÍN a.s.


Kvítkovická 1527, Napajedla 763 61

Služby - pronájem skladů:
- kompletní logistické služby pro autodopravce, dopravu:
- celní deklarace
- kompletní celní služby, INTRASTAT
- skladování - celní, necelní zboží
- manipulace se zbožím.

Provozovny:
- Kvítkovická 1527, Napajedla, 763 61
tel. 577922411, 777720189
email: napajedla@starzlin.cz
- Lípa 276, Zlín-Lípa 763 11
tel.:577902542-543, 777720185
e-mail: lipa@starzlin.cz.

IČ: 25513184
DIČ: CZ25513184
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Václav Rapant

Pronájem skladu a kanceláří Zlín

Pronájem skladu a kanceláří Zlín

pronájem skladovacích a kancelářských prostor, sociálního a technického zázemí v průmyslové zóně Otrokovice - Napajedla aktuálně k dispozici skladovací hala 600 m2 nebo skladovací hala 1.200 m2 přímo u sjezdu z plánované rychlostní komunikace R55 dálnice D1 (Praha-Brno-Otrokovice) cca 2 km Zlín cca 10 km mimo záplavovou oblast intenzita dopravy cca 20.000 vozidel/24 hod. (I/55) nabízené prostory mají samostatné a oddělené vchody, individuální topení a měřící zařízení na veškeré média. Jsou hlídány 24 hod./denně a napojeny na bezpečnostní agenturu. Skladovací plocha má navíc zařízení - EPS, rozvody telefonu, internetu, kamerového systému, atd.. V areálu navíc k dispozici následující:  obousměrné sjezdy ze silnice I/55  parkování a využití příjezdové komunikace  čerpací stanice ÖMV  reklamní poutače, bigboard, vlajkové stožáry  zabezpečení objektu – alarm  EPS – elektronická požární signalizace  úklidové služby, svoz odpadů  kompletní celní služby - deklarace, INTRASTAT  skladovací plochy, využití VZV i s obsluhou  přípojka k síti internet a přípojka telefonu  WC a „klidová zóna“ pro zákazníky  kuchyňka s vybavením  kancelářské prostory k dispozici ihned !Další produkty a služby
  • provádění celních operací, vystavování celních dokumentů, zastupování v celním řízení, uskladňování v celním skladu
  • logistické služby, skladové prostory, sítě skladů, pronájem skladů, celní sklad

Roman Mička

Související články
Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Mezinárodní doprava s důrazem na operativnost, vstřícnost a technickou vybavenost
Mezinárodní doprava s důrazem na operativnost, vstřícnost a technickou vybavenost

Společnost BERAN JIŘÍ autotransport působí na trhu již více než 25 let. Ačkoliv se v začátcích firma zaměřovala převážně na vnitrostátní dopravu, díky velké poptávce klientů rozšířila své služby i o mezinárodní dopravu. Dnes patří k významným společnostem v této oblasti, disponuje rozsáhlým vozovým parkem, vlastními skladovacími prostory s manipulační technikou i velkým počtem profesionálních zaměstnanců.


Autodoprava, spedice, logistika na jednom místě
Autodoprava, spedice, logistika na jednom místě

Dopravní služby jsou nepostradatelnou součástí dnešní moderní doby. A když nemáte vlastní nákladní vozidlo, tak využijete služby jiné dopravní společnosti. Dopravní, spediční a logistické služby poskytuje také společnost JHT CZ s.r.o., Mladé Buky.