CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

valerian@sander-logistic.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 722 813 878

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Příborská 1585
Frýdek-Místek 738 01

SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.

Společnost SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku se zabývá zasilatelstvím, balením, vykládkami a nakládkami zboží. V rámci své činnosti, kterou poskytuje nejen v České republice (na Moravě např. ve městech Frýdek-Místek, Ostrava, Karviná, Třinec, Hranice, Olomouc, Přerov a Zlín), ale také na Slovensku a v zahraničí (např. v Polsku), Vám poskytuje tyto služby:

Postaráme se o exportní balení zásilek zajišťující ochranu před poškozením při přepravě a manipulaci a před negativními vlivy vzdušné vlhkosti. Realizujeme přímo u zákazníka nebo ve vlastních prostorách. Vypracujeme zpracování návrhu přepravního balení s důrazem na individuální specifika dané zásilky.
Dále se zaměřujeme na výrobu a dodávku vhodného balícího materiálu. Balení strojů pro přepravu do dřevěných beden, na dřevěné podložky nebo palety a hliníkovou fólií pro zámořskou přepravu. Používáme konzervanty proti korozi, čidla otřesu a vysoušedla. Zajistíme ošetření dřevěného balícího materiálu proti škůdcům a fixaci na dopravní prostředky či nakládku do kontejnerů.

Balení do teplem smrštitelné fólie. Tato fólie je vysoce odolná fólie z polyetylénu obsahující zpomalovače hoření a chránící před UV zářením. Vyznačuje se různou tloušťkou a tedy schopností odolávat povětrnostním vlivům. Možnost balení strojního zařízení, produktů těžkého strojírenského průmyslu, dopravních prostředků. Zajistí kvalitní ochranu přepravovaného zboží, snížení nákladů, minimalizaci hmotnosti zásilky.

V rámci kontejnerizace se postaráme o vykládku a nakládku kontejnerů, zajistíme náklad proti pohybu. Dále se postaráme o překládku na jiné dopravní prostředky (kamion, železnice). K dispozici máme vysokozdvižné vozíky s nosností 10 t, 12 t, 16 t, 26 t a speciální manipulační techniku. Vhodné pro běžné paletové zboží a kusové zásilky i pro nestandardní a těžké zásilky.

Do oblasti investičních celků patří přesuny jednotlivých strojů i celých technologických linek. Vybalení, vykládka, instalace a montáž doplňkových systémů. Nakládku provádíme za pomocí vysokozdvižných vozíků s velkou nosností a jeřábovou techniku. Provádíme pravidelné čištění strojního zařízení, obnovu nátěru a repasi.


Specializujeme se na kontinentální i zámořskou přepravu kontejnerů, strojních zařízení, nadměrných a těžkých zásilek.
Postaráme se o exportní a importní celní odbavení.

Obrátit se na nás můžete i v případě potřeby uložení a uskladnění zboží a materiálu, strojního zařízení, dočasné uskladnění relokovaného strojního zařízení, Zajistíme prostor k čištění strojního zařízení a připojištění skladovaného zařízení.

Pronájem vysokozdvižného vozíku (VZV) o nosnosti 12 t a 16t. K dispozici je krátkodobý i dlouhodobý pronájem, V rámci služby se postaráme o dopravu vozíku včetně obsluhy na místo určení.
Pro ČR: Frýdek Místek, Ostrava, Valašské Meziříčí, Hranice na Moravě, Třinec.
Pro SR: Žilina, Trenčín, Prievidza, Martin.
Pro PL: Bielsko Biała, Tychy, Katowice, Rybnik.

Pronájem a půjčovná jeřábové závěsné váhy KOCS10, která je vhodní pro stabilní vážení do 10000 kg. Vyznačuje se robustním průmyslovým provedením, chráněna kovovým obalem, opatřena dálkovým ovládáním a červeným LED displejem. Nízká výška váhy oko-hák, minimální zkrácení výšky zdvihu jeřábu.

Pronájem a půjčovna C-háku na jeřáb, který má nosnost 8 t, slouží pro jeřábovou manipulaci se svitky, trubkami. Využití najde k nakládce a vykládce svitků, trubek, plechů, ocelových konstrukcí a dalších dlouhých částí do kontejneru. Zapůjčení v rámci Moravskoslezského kraje.

moreless
Informační zdroje

Kurýrní doprava a zasilatelstvíBalící službyCelní službySkladováníDopravní a manipulační zařízení

SLOGAN: Exportní a balící služby od profesionálů!

Štítky: exportní balení strojů pro přepravu, teplem smrštitelná fólie, nakládka, vykládka kontejnerů Ostrava

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Balení strojů a zboží pro přepravu - exportní balení zajišťující ochranu zásilky před poškozením

Balení strojů a zboží pro přepravu - exportní balení zajišťující ...

Potřebujete-li ochránit stroje a zboží před poškozením při přepravě, obraťte se na firmu SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. zabývající se exportním balením, které zásilku ochrání před negativními vlivy.

Balení dopravních prostředků a jejich částí – tramvaje, trolejbusy, nákladní auta, motory, převodovky

Balení dopravních prostředků a jejich částí – tramvaje, trolejbusy, ...

Balení dopravních prostředků a jejich částí zajišťuje společnost SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. Realizujeme balení tramvají, trolejbusů, nákladních aut, motorů, převodovek i celých karosérií.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Videa

Video č.1 Balení trolejbusů do teplem smrštitelné fólie


Kontakty

SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.
Příborská 1585
Frýdek-Místek 738 01
GPS: 49°40′13.91″ N, 18°19′58.19″ E

49°40′13.91″ N, 18°19′58.19″ E

QR kód firmy SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.
Adresa

Adresa

Příborská 1585
Frýdek-Místek 738 01

valerian@sander-logistic.cz
+420 722 813 878

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Balení pro export, kontejnerizace

Balení pro export, kontejnerizace

Skladování, pronájem vysokozdvižného vozíku 16 tun

Skladování, pronájem vysokozdvižného vozíku 16 tun

Transfer strojních zařízení, montáž a demontáž

Transfer strojních zařízení, montáž a demontáž

Kde nás najdete

Příborská 1585
Frýdek-Místek 738 01

GPS49°40′13.91″ N, 18°19′58.19″ E

Plánování trasy

Příborská 1585 Frýdek-Místek 73801

Prospekty

Balení pro přepravu a do kontejnerůCertifikát kvality firmy