Kryosauna ARPO Česká Třebová
Ivana Víšová


Průchodní 654, Česká Třebová 560 02
Kryosauna ARPO umožňuje našim návštěvníkům vyzkoušet si celotělovou kryoterapii, která se dnes běžně užívá jako podpůrná metoda léčby nemalého množství onemocnění a problémů. Prospěšné účinky chladného prostředí znali již staří Egypťané či ve starém Řecku. Navštívit nás můžete na adrese Průchodní 654, Česká Třebová.

Služby:
- kryosauna
- kryoterapie
- krátkodobé vystavení organismu extrémně nízkým teplotám, které v těle vyvolává řadu fyziologických reakcí
- optimální teploty pro tento účel se pohybují někde mezi -100°C a -160°C
- v kryosauně po celou dobu terapie dýcháte vzduch s téměř nezměněnou koncentrací kyslíku.

Výzkumy prokázaly, že v průběhu kryoterapie se vnitřní tělesná teplota nemění.

Kryoterapie tak, jak je navrhnuta a prováděna, je bezpečnou procedurou. Je ale nutné, aby návštěvník dbal všech instrukcí, které dostane od zaškoleného personálu.

Další produkty a služby
  • masážní služby, rehabilitační služby, fyzioterapeutické služby, péče o pohybový aparát, rehabilitace po úrazech, masážní pomůcky

Komplexní služby v oblasti výměny autoskel. Řešení pojistných událostí,velkoobchod autoskel.

Související články
Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

MONADA spol. s r.o.

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.


Studio zdraví a psychické pohody Vás zve k pozitivní změně životního stylu

Studio zdraví LADA

Studio zdraví a psychické pohody Vás zve k pozitivní změně životního stylu

Současná doba je velmi náročná na psychiku, která jde ruku v ruce s tělesným zdravím. Není tedy divu, že se stále častěji a intenzivněji vyskytují nejrůznější neduhy mající původ v hektickém životním stylu. Alternativní způsob řešení i klasické terapeutické postupy pomohou v mnoha oblastech života a dají nový impuls k pozitivní změně.


Jodobromová koupel – všestranně léčivá procedura

Spa Resort Lednice****

Jodobromová koupel – všestranně léčivá procedura

Lázně jsou pro mnoho lidí velmi oblíbeným místem ke strávení dovolené a k odpočinku. Lázeňské procedury však neslouží pouze k relaxaci, ale napomáhají také při léčbě a regeneraci těla. V současné době u nás díky narůstající oblíbenosti lázeňských procedur existuje spousta míst, kde si je lidé mohou dopřát. Lázně Lednice na Moravě jsou jedním z nich. Základním prostředkem při léčebných procedurách ve ****Spa Resortu Lednice je jodobromová voda – voda, která díky svému všestrannému působení dokáže pomoci při mnoha potížích


Další produkty a služby
Kryosauna a celotělová kryoterapie Česká Třebová, podpora fyzického i psychického zdraví

Kryosauna a celotělová kryoterapie Česká Třebová, podpora fyzického i psychického zdraví

Celotělové kryoterapie s blahodárnými účinky na lidský organismus se Vám dostane v Pardubickém kraji, kde sídlí Kryosauna ARPO Česká Třebová Ivana Víšová.