Hotel Kurdějov a.s. - Kongresové a relaxační centrum

CZKKongresový a relaxační hotelový komplex Kurdějov

Ideálním místem pro konání konferencí a kongresů je Hotel Kurdějov a.s. na Jižní Moravě. Hosté mají v hotelu k dispozici vinný sklípek, restaurace i relaxační centrum. Pro pobyt si můžete vybrat i některý z našich pobytových balíčků.

V našem hotelu zajišťujeme komplexní servis pro různé firemní a kongresové akce. Každý náš hotelový dům je vybaven klimatizovanými konferenčními a jednacími prostory s různou kapacitou osob:
- Hotelový dům Tenis - 40 osob
- Hotelový dům Adina - k dispozici školící místnost s kapacitou 120 osob a dva salónky pro 20 a 32 osob
- Hotelový dům Vinař - sál pro 200 osob, školící salónky 30 a 45 osob
- Hotelový dům Kaskáda - sál pro 70 osob

Všechny konferenční prostory jsou vybaveny moderní technikou - dataprojektory, promítací plátna, televize, připojení na internet, flipcharty, zpětné projektory nebo řečnický pult.

Připravíme pro Vás i coffee break, a to přímo do školících prostor nebo do přilehlého zázemí. V případě vícedenního školení nebo teambuildingu možnost ubytování všech zúčastněných v některém z našich hotelových domů.

Hotelový dům Tenis je relaxačním centrem komplexu. Najdeme zde tenisové kurty, bowling, vodní svět, tureckou a finskou saunu a vinný sklep. Pokoje jsou vybaveny historickým nábytkem.

Dům Adina je moderní stavba se školícími místností pro pořádání konferencí, kongresů a seminářů.

Dominantou hotelového domu Vinař jsou propojené historické sklepy s vinotékou na jedné straně a vyhlídkové terasy na straně druhé. Součástí tohoto objektu je i konferenční sál a dvě menší školící místnosti.

Pokud dostanete chuť na skleničku dobrého vína, zavítejte do vinného sklípku hotelového domu Vinař. Naleznete zde vinotéku moravských vín, degustační sklípek a moravskou restauraci s vesnickou tematikou.

Za návštěvu také stojí také naše další stylově laděné hotelové restaurace, kde si můžete vybrat ze široké škály předkrmů, polévek, salátů, moučníků i bezmasých jídel.

Hotel Kurdějov si pro své hosty připravil pobytové balíčky. Pro jednotlivce máme připraven balíček s povídáním o víně a degustací. Firmám vytvoříme balíčky na míru pro jejich zaměstnance, ať už se jedná o meeting nebo teambuilding.

V hotelu je k dispozici i relaxační zóna pro pasivní i aktivní odpočinek:
- tenisová hala
- bowling
- wellness - relaxační bazén, sauna, zajištění masáží, manikúry a pedikúry
- outdoorové a indoorové aktivity


Slogan:

Kongres a relax na jednom místě


Katalog firem:    

Hotely

,  

Kongresová a firemní turistika

,  

Kulečník a bowling

,  

Rehabilitace, relaxace a masáže

,  

Restaurace

,  

Sportovní a rekreační služby

,  

Vinárny a vinné sklípky

,  

Vinařská turistika

,  
Štítky:

Hotel jižní Morava, Kurdějov, Konference, Kongres, Vinný sklep, restaurace, pobytový balíček, relax