Zahradní centrum Morávkovo
ASTRA LEDNICE s.r.o.

CZKZahradní centrum - zahradnictví v Lednici

Zahradní centrum Morávkovo v Lednici je zahradnictví, kde zakoupíte okrasné keře a veškeré ovocné stromky. Naši další činností je kompletní projektování zahrad od vytvoření návrhu až po realizaci.

V našem zahradním centru pořídíte vše potřebné pro zahradu. Prodáváme ovocné dřeviny, listnaté i jehličnaté rostliny a dokonce i vzrostlé stromy. Zakoupíte u nás i různé druhy travin, letniček, hrnkových květin, trvalek, vodních rostlin a bylinek.

V zahradnictví prodáváme i osiva, hnojiva a zeminy. Zakoupíte u nás i různé květináče, keramiku, dekorační kameny a drtě. K prodeji máme i další potřeby pro zahrádkáře.

Zahradní centrum Morávkovo prodává i širokou škálu ovocných stromků, jako jsou jabloně, hrušně, meruňky, broskve, švestky, nektarinky, ringle, třešně a další.

Naší činností je také projektování zahrad. Vypracujeme projekty jak pro zahrady rodinných domů, tak i veřejné zeleně. Připravíme vizualizaci a na jejím základě vše zrealizujeme. Děláme také terénní úpravy.

Zabýváme se i dalšími pracemi, jako je pokládka dlažby a systémů závlahy. Dodáváme a pokládáme travní koberce. Realizujeme zahradní jezírka a biotopy včetně jejich údržby. Stavíme zahradní stavby a různé typy oplocení.


Katalog firem:    

Krajinářské, parkové a zahradní úpravy

,  

Květiny, semena a zahradnická hnojiva

,  

Návrhy a projektování zahrad

,  

Zahradnické potřeby a doplňky

,  

Zahradnictví

,  
Štítky:

Zahradní centrum, zahradnictví Lednice, okrasné keře, prodej ovocných stromků, projektování zahrad