Boháček-sport.cz s.r.o.

CZKVýroba sportovních dresů

Hlavním zaměřením firmy Boháček-sport. cz s.r.o. je výroba hokejových, fotbalových, cyklistických a rugby dresů. Mezi námi vyráběné produkty patří i široká škála sportovního oblečení a termoprádlo.

Na zakázku vyrobíme hokejové dresy pro profesionální hokejové kluby i amatérské sportovce. Naše firma je certifikovaným výrobcem CCM a Reebok hokejových dresů pro Skandinávii a Finsko.

Kromě dresů zhotovujeme i další vybavení pro hokejisty, jako je ribano, betony, chrániče holení a loktů, kalhoty, hokejové návleky nebo štulpny.

Mezi naše další produkty patří fotbalové dresy. Ty vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, pro které je charakteristická jemnost, prodyšnost a lehkost. tyto dresy potiskneme motivem na přání a navíc si můžete vybrat různé kombinace materiálu a tvar límečku (kulatý, špičatý).

Cyklistické dresy vyrábíme jak pro úspěšné sportovce, tak i cykloturisty. Dodáváme také další cyklistické vybavení, jako je cyklooblečení, cyklobundy, vesty, rukavice, šátky a návleky.

Na míru zhotovujeme i dresy na rugby. Dresy opatříme libovolným potiskem. Design dresu si můžete vybrat z našich již vyrobených vzorů, nebo můžete vymyslet svůj vlastní. Volitelný je i tvar límečku.

Kromě sportovních dresů vyrábíme i široký sortiment sportovní oblečení včetně termoprádla.


Slogan:

Sportovní dresy pro profesionály i sportovní nadšence!


Katalog firem:    

Sportovní oblečení a doplňky

,  

Zařízení pro sport, turistiku a rekreaci

,  
Štítky:

výroba hokejové, fotbalové, cyklistické, rugby dresy, sportovní oblečení, termoprádlo