CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

podlahy@podlahy-bares.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 604 994 025

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Juřinka 26
Valašské Meziříčí 757 01

Podlahy Bareš
Jiří Bareš

Podlahy Bareš je firma, která se zabývá realizací různých typů podlahových konstrukcí, jako jsou betonové lité podlahy, podlahové topení, sypaný polystyren a další. Firma byla založena v roce 1994 a má sídlo v Juřince 26, Valašské Meziříčí.

Podlahy Bareš nabízí svým zákazníkům kvalitní a rychlou službu, poradenství na stavbě, přesné zaměření laserem a nezávislou cenovou nabídku.

Betonové lité podlahy jsou tekuté samonivelační směsi na bázi cementu nebo síranu vápenatého, které umožňují dokonalé srovnání podlahových konstrukcí a vytvářejí ideálně rovnou povrchovou plochu pod finální nášlapnou vrstvu, jako jsou dlažby, plovoucí podlahy, koberce, parkety a podobně. Betonové lité podlahy jsou ideální pro zalití podlahového topení a snadno a rychle se aplikují bez nutnosti vibrování, vyztužování a pracného rovnání povrchu. Betonové lité podlahy jsou vhodné zejména pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí v bytových nebo administrativních budovách a objektech občanské vybavenosti.

Podlahové topení je systém, který využívá podlahu jako zdroj tepla pro vytápění místnosti. Podlahové topení může být elektrické nebo vodní. Elektrické podlahové topení se skládá z tenkých topných kabelů nebo fólií, které jsou položeny pod podlahovou krytinu a zapojeny do elektrické sítě. Vodní podlahové topení se skládá z trubek, kterými protéká teplá voda, a jsou zapojeny do kotle nebo tepelného čerpadla. Podlahové topení má několik výhod, jako jsou rovnoměrné rozložení tepla, úspora energie, zvýšení komfortu, snížení prašnosti a alergenů, estetika a možnost regulace teploty.

Sypaný polystyren je lehký a izolační materiál, který se používá pro vyrovnání podlahových konstrukcí a zvýšení tepelné a zvukové izolace. Sypaný polystyren se skládá z malých kuliček z expandovaného polystyrenu, které jsou smíchány s cementem a vodou a vytvářejí tekutou směs, která se nalévá na podklad. Sypaný polystyren je vhodný pro všechny typy podlah, jako jsou dřevěné, betonové, keramické nebo kovové. Sypaný polystyren je rychle zatuhnutý, snadno se zpracovává, nehořlavý, odolný proti plísním a hmyzu a ekologický.

Podlahy Bareš je firma, která má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti podlahových konstrukcí. Firma nabízí svým zákazníkům kvalitní a moderní řešení, která zvyšují hodnotu a komfort jejich nemovitostí.

Podlahy Bareš je firma, které můžete důvěřovat.

moreless
Informační zdroje

Podlahářské práce

Štítky: betonové lité podlahy, podlahové topení, sypaný polystyren, podlahové konstrukce, podlahové izolace

OBRÁZKY


Kontakty

Podlahy Bareš
Juřinka 26
Valašské Meziříčí 757 01
GPS: 49°29′18.28″ N, 17°56′24.54″ E

49°29′18.28″ N, 17°56′24.54″ E

QR kód firmy Podlahy Bareš
WEBOVÁ STRÁNKA Podlahy Bareš Jiří Bareš
Adresa

Adresa

Juřinka 26
Valašské Meziříčí 757 01

podlahy@podlahy-bares.cz
+420 604 994 025

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Juřinka 26
Valašské Meziříčí 757 01

GPS49°29′18.28″ N, 17°56′24.54″ E

Plánování trasy

Juřinka 26 Valašské Meziříčí 75701

Prospekty

Certifikát kvality firmy