Ideální stavba s.r.o.


Tř. 1. máje 2063, Hranice 753 01
Společnost Ideální stavba s.r.o. se sídlem v Hranicích v okrese Přerov se zabývá výstavbou zděných rodinných domů s téměř nulovou spotřebou energie. Nabízíme vám komplexní řešení od návrhu, přes vyprojektování až po samotnou realizaci. Stavíme také domy podle projektů autorizovaných projektantů z ČR i ze zahraničí.
Dle vašich představ vypracujeme studii a následně zpracujeme projektovou dokumentaci. V případě zájmu také zajistíme stavební povolení či ohlášení. S pomocí kvalifikovaných odborníků zajistíme veškeré potřebné dokumenty pro rychlý průběh stavebního řízení.
Podle zpracovaného projektu následně započneme stavbu, kterou je možné také rozdělit dle vašich možností na různé termíny dokončení výstavby. Základním milníkem realizace je hrubá stavba.

Sídlíme v Hranicích na ulici Tř. 1. máje 2063.

Produkty
  • výstavba bytových jednotek, stavba řadových domů, realizace projektů pro novostavby, zpracování projektové dokumentace

Soudní znalec v oblasti nemovitostí Kroměříž, oceňování majetku, převod nemovitostí.

Soudní znalec v oblasti nemovitostí Kroměříž, oceňování majetku, převod nemovitostí

Autodoprava, prodej písku Liberec, zajištění dopravy materiálu, provoz pískovny, zemní práce.

Autodoprava, prodej písku Liberec, zajištění dopravy materiálu, provoz pískovny, zemní práce

Související články
Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Stavby Nisa, s.r.o.

Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Přemýšlení o vlastním bydlení bývá opravdu složité. Těžké je i samotné rozhodnutí, zda si nechat postavit dům, nebo stavět svépomocí. V případě stavby můžete využít našich návrhů. Dáme vám veškeré podklady a propočítáme celkovou částku stavby.


Železobetonové konstrukce od projektu po montáž

ZIPP Brno s.r.o.

Železobetonové konstrukce od projektu po montáž

Stavební firma ZIPP Brno s.r.o. se zabývá projektováním, statikou, dodávkou a montáží železobetonových konstrukcí. K další nabídce služeb společnosti patří také autodoprava, pronájmy jeřábů, provozování autodíly a pneuservisu, zámečnické práce a další činnosti na profesionální úrovni.


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o.

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Firemní články
Projekt a výstavba rodinných domů

Projekt a výstavba rodinných domů

Zděné rodinné domy s téměř nulovou spotřebou energie. Komplexní služby od společnosti Ideální stavba s.r.o. Nejlepší technická řešení, cenová dostupnost a především spokojenost zákazníků.