Pavlo Kozak
renovace mramoru


Madridská 1396/16, Praha 101 00
Provádíme renovaci mramorových podlah a schodů, podlahové broušení a leštění mramoru Terrazzo a žuly či opravy a renovace podlah, teras a schodišť.

Pokud chcete mít Vaše mramorové plochy stále krásné a funkční tak neváhejte využít našich služeb.

Zajistíme renovaci Vašich mramorových podlah a schodů.

Naše činnost zahrnuje podlahové broušení a leštění mramoru Terrazzo a žuly, chemické hloubkové mytí, broušení a krystalizaci, broušení a leštění povrchů i metodou HTC DCS Twister a také impregnace.

Dále provádíme opravy a rekonstrukce žulových, pískovcových a teracových schodů i dalších kamenných povrchů. Provedeme opravu terasy od drobných poškození až po náhradu větších ploch.

Věnujeme se také čištění kamene a kamenných povrchů. To zahrnuje broušení, chemické čištění, jehličkování, mytí a pískování tlakovou vodou či párou, tmelení, impregnace, plombování a další úkony.

A zde naše služby ještě zdaleka nekončí. Zákazníkům také nabízíme úklidové služby. Provádíme jednorázový, pravidelný i generální úklid domácností, kanceláří i firemních prostor.
Nabízíme i úklid hal a průmyslových objektů.

Produkty
  • urnové pomníky, urnové hroby, hřbitovní doplňky, kamenné zdi, opěrné zdi, dlažby, kuchyňské desky
  • úklid domů a kanceláří, pravidelný úklid objektů, čištění koberců a žaluzií, mytí oken
  • mramorové výrobky, kuchyňské linky z umělého kamene, pomníkové díly, leštění kamene, kamenné schody, ozdobné kameny

Přesné vodoměry s dálkovým odečtem, měřiče tepla a výstavba kotelen pro bytové domy.


Související články
Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.


Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.


Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.


Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Kamenictví Karel Otruba

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.


Firemní články
Renovace mramoru, kamenných schodů a povrchů

Renovace mramoru, kamenných schodů a povrchů

Profesionální renovace mramorových podlah a schodů. Opravy a rekonstrukce žulových, pískovcových a teracových schodů, opravy teras i čištění kamene.