Pavlo Kozak
renovace mramoru


Provádíme renovaci mramorových podlah a schodů, podlahové broušení a leštění mramoru Terrazzo a žuly či opravy a renovace podlah, teras a schodišť.

Pokud chcete mít Vaše mramorové plochy stále krásné a funkční tak neváhejte využít našich služeb.

Zajistíme renovaci Vašich mramorových podlah a schodů.

Naše činnost zahrnuje podlahové broušení a leštění mramoru Terrazzo a žuly, chemické hloubkové mytí, broušení a krystalizaci, broušení a leštění povrchů i metodou HTC DCS Twister a také impregnace.

Dále provádíme opravy a rekonstrukce žulových, pískovcových a teracových schodů i dalších kamenných povrchů. Provedeme opravu terasy od drobných poškození až po náhradu větších ploch.

Věnujeme se také čištění kamene a kamenných povrchů. To zahrnuje broušení, chemické čištění, jehličkování, mytí a pískování tlakovou vodou či párou, tmelení, impregnace, plombování a další úkony.

A zde naše služby ještě zdaleka nekončí. Zákazníkům také nabízíme úklidové služby. Provádíme jednorázový, pravidelný i generální úklid domácností, kanceláří i firemních prostor.
Nabízíme i úklid hal a průmyslových objektů.

Štítky:

podlah, schodů, čištění kamene, úklidové služby

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Renovace mramorových podlah a schodů

Renovace mramorových podlah a schodů
Renovaci mramorových podlah a schodů provádí společnost Pavlo Kozak. Díky naším službám budou vaše mramorové podlahy i schody funkční a budou vypadat krásně.

Renovace mramoru, kamenných schodů a povrchů

Renovace mramoru, kamenných schodů a povrchů
Profesionální renovace mramorových podlah a schodů. Opravy a rekonstrukce žulových, pískovcových a teracových schodů, opravy teras i čištění kamene.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pavlo Kozak renovace mramoru
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavlo Kozak
www.kozak-mramor.cz
Adresa

Adresa

Madridská 1396/16
Praha 101 00

pavlokozak@seznam.cz
+420 775 267 441


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha