IZOLACE Hloušek, s.r.o.


Konvalinková 769, Zeleneč v Čechách 250 91
Společnost IZOLACE Hloušek, s.r.o. vznikla v roce 2016.
Provádí dodávky a montáže tepelných izolací kotelen, výměníkových stanic, strojoven chladu, rozvodů potrubí topení, chlazení, vody, vzduchotechniky a kanalizace.

Můžete si objednat též: tepelné izolace, izolace topení, izolace kotelen, izolace výměníkových stanic, izolace strojoven chladu, izolace rozvodů potrubí, izolace chlazení, izolace vzduchotechniky, izolace kanalizace.

V případě, že budete potřebovat některou z výše uvedených činnosti, neváhejte se na firmu IZOLACE Hloušek, s.r.o. obrátit.

Firma sídlí ve Středočeském kraji na okrese Praha-Východ
v Zelenči, Konvalinková 769.

Produkty
  • tepelná a zvuková izolace, izolace střech, izolace teras a zimních zahrad, zateplení a nátěry, izolace bazénů, sanace vlhkého zdiva

Zateplení budov, střech a fasád pomocí PUR pěnové izolace.

Zateplení budov, střech a fasád pomocí PUR pěnové izolace

Pobytové sociální služby pro seniory nad 65 let v Domově pro seniory Háje.

Pobytové sociální služby pro seniory nad 65 let v Domově pro seniory Háje

Související články
Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

ROMAn s.r.o.

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

Silné zvuky nemají vhodné působení na lidské zdraví. Lidé, kteří v tom žijí, vědí svoje a měnili by za klidné prostředí okamžitě. Lépe, než stěhováním, jde hluk řešit odhlučněním. A o to se postará společnost ROMAn s.r.o., která odhlučnění provádí již od roku 1992.


Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Stavba beze všech starostí

D - BAU s.r.o.

Stavba beze všech starostí

Stavby takzvaně „na klíč“ se staly už běžnou záležitostí, kterou nabízí řada stavebních firem. Právě proto, že je jich dostatek, můžeme si vybrat tu nejlepší. Společnost D-BAU s.r.o. Semily získala už několik ocenění ve svém oboru.


Firemní články
Tepelné izolace Praha-východ – dodávka včetně montáže

Tepelné izolace Praha-východ – dodávka včetně montáže

Potřebujete kvalitní izolaci, která dokonale a bez mezer vyplní daný prostor? Zvolte montáž tepelné izolace firmy IZOLACE HLOUŠEK.