CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@tp-interier.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 604 439 121

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Vítkovice 2963
Ostrava 703 00

TP interier morava s.r.o.
Výroba nábytku Ostrava

Nadčasový nábytek na míru Vám vyrobí TP interier morava s.r.o. se sídlem v Ostravě. Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku jako jsou kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek do ložnice, koupelny nebo vybavení do dětských pokojíčků. V neposlední řadě Vám pomůžeme vybrat interiérové i venkovní dveře. Můžete očekávat precizní zpracování, nadčasový design s 3D vizualizací od našeho designéra.

Vytváříme nadčasové kuchyně na míru, které efektivně využívají každý centimetr prostoru. Díky tomu lze maximalizovat úložný prostor a zajistit praktičnost. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů od českých dodavatelů, lpíme na precizním zpracování. Každá kuchyně na míru je navržena individuálně podle přání zákazníka. To zaručuje originální a esteticky dokonalý design, který odpovídá vkusu majitele. Pro lepší představu Vám zhotovíme 3D vizualizaci. Podíváme se s Vámi na řešení jednotlivých pasáží Vaší vysněné kuchyně. Samozřejmostí je návrh korpusu, pracovní desky, kování, dřezu i spotřebičů.

Realizujeme vestavěné skříně na míru. Náš TP Interiér má inovativní řešení pro atypické prostory. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou skříní na míru, které dokážou efektivně využít každý centimetr vašeho domova. Netradiční prostory jsou pro náš tým výzvou, kterou rádi přijmeme. Nabízíme šatní tyče, drátěný program, držáky na vysavačovou hadici, zásuvky na míru, vnitřní skříňky na lůžkoviny, police na boty, vysouvací police, vnější osvětlení skříně, světelné rampy a další prvky, které zpříjemní váš každodenní život.

Naše služby zahrnují výměnu vchodových dveří. Zajistíme demontáž starých dveří včetně zárubně, a namontujeme novou zárubeň s novými dveřmi. Zajišťujeme zaměření, dopravu, záruční a pozáruční servis. Nabízíme široký výběr dveří od dodavatelů Gerbrich, Dre, Porta Doors a dalších.

Máme zkušenosti také s výrobou pergol, zahradních přístřešků, altánů i přístřešků na automobily – vše z masivního kvalitního dřeva.

Při kompletní rekonstrukci se nemusíte starat o vyklizení bytu ani likvidaci starého nábytku. Postaráme se o odvoz nepotřebných věcí. Provádíme i bourání příček a demontáž podlah.

Klademe velký důraz na dohodnutý termín odevzdání práce. Po dokončení rekonstrukce se postaráme o precizní úklid a ekologickou likvidaci stavebního odpadu.

moreless
Informační zdroje

Dřevěná okna a dveřeNábytek na míruRekonstrukce a revitalizace

SLOGAN: Tvoříme interiéry, jaké jste si vysnili

Obchodní značky: Gerbrich, Dre, Porta Doors

Štítky: kuchyně na míru, kuchyňské linky, vestavěné skříně, do ložnice, dveře do interiéru, vnitřní venkovní

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Vestavné skříně do Vaší ložnice a předsíně, výroba na míru do Vašeho interiéru

Vestavné skříně do Vaší ložnice a předsíně, výroba na míru do Vašeho ...

Vestavěné skříně na míru jsou ideální volbou pro maximální využití prostoru v ložnici nebo předsíni. Výrobou vestavných skříní na míru se v Ostravě zabývá TP interier morava s.r.o.

Kvalitní interiérové a vchodové dveře pro Váš domov

Kvalitní interiérové a vchodové dveře pro Váš domov

TP Interier Morava je dodavatel interiérových a vchodových dveří renomovaných značek Gebrich a Porta Doors. Dodáváme bezpečnostní, požární i interiérové dveře, které se pyšní kvalitním zpracováním.


Kontakty

TP interier morava s.r.o.
Vítkovice 2963
Ostrava 703 00
GPS: 49°48′55.58″ N, 18°16′43.54″ E

49°48′55.58″ N, 18°16′43.54″ E

QR kód firmy TP interier morava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA TP interier morava s.r.o. Výroba nábytku Ostrava
Adresa

Adresa

Vítkovice 2963
Ostrava 703 00

info@tp-interier.cz
+420 604 439 121

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Vestavěné skříně, nábytek na míru

Vestavěné skříně, nábytek na míru

Dveře, zárubně

Dveře, zárubně

Kde nás najdete

Vítkovice 2963
Ostrava 703 00

GPS49°48′55.58″ N, 18°16′43.54″ E

Plánování trasy

Vítkovice 2963 Ostrava 70300

Prospekty

OsvědčeníCertifikát kvality firmy